MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LAMC_10 Jan Sebastian Bach zdecydowanie.
4
@draxidox Dzień bez draxidoxa postującego o tej tematyce byłby dniem straconym.
2
@BillyButcher Czekam aż coś nam w końcu pokażą ale to może później. Podobno mieliśmy zobaczyć zwiastun do drugiego sezonu Ahsoki i jakiegoś nowego serialu z Lukiem. Mam nadzieję, że dziś czymś nas uraczą.
1
@MirusAmisz @Bolton wybacz, że zapomniałem oznaczyć.
4
@MirusAmisz oraz @LAMC_10 @mekston @Hindus @Dari0G @oZinho
16
No to jestem już po finałowych dwóch odcinkach Maula, które co ciekawe wyszły równo o północy.
Z góry sory trochę za długi wpis ale kilka rzeczy trzeba powiedzieć xD.
Kurde żeby znowu nic nie zaspoilerować to przez ostatnie dwa odcinki a szczególnie ostatni miałem ciągle ciary i nie mogłem usiedzieć na fotelu.
Bardzo chętnie bym coś więcej napisał ale to najpierw koniecznie musicie obejrzeć te odcinki i sami ogarnąć co tam się odwaliło.
Na koniec, jestem mega pod wrażeniem, że w końcu otrzymaliśmy tak jakościowy serial jako całość. Bez zbędnych odcinków, które nic by nie wnosiły do fabuły czy nudnych wątków. Tutaj dosłownie każdy odcinek jest na wysokim poziomie a i jest kilka totalnych peaków po których obejrzeniu czułem się jakby to sam George Lucas stworzył ten serial.
Takie są efekty kiedy za dany projekt wezmą się osoby, które ogarniają temat, lore i wiedzą jak ciekawie poprowadzić cały serial od a do z.
Mam wielką nadzieję (choć jak to bywa z tymi serialami/filmami od Disneya to dobrze wiemy xD), że takich projektów takiej jakości będzie znacznie więcej i będą się częściej pojawiać. A nie, że na załóżmy pięć seriali/filmów dostaniemy tak naprawdę tylko jeden wart uwagi jak w przypadku tego serialu o Maulu. Bo jeżeli chodzi o drugi sezon (tak drugi powstanie, został zapowiedziany jeszcze przed premierą pierwszego) to jestem jak najbardziej spokojny o ten cały projekt. Patrząc na cały pierwszy sezon, drugi będzie zakładam nawet jeszcze lepszy.
No i właśnie, dziś przecież mamy nasze święto Star Wars, także klasycznie:
https://tenor.com/pl/view/star-wars-day-gif-2678948547961945401
Jestem mega ciekaw co dziś nam pokażą bo celebracji w tym roku nie ma ale jednak dzień najważniejszy dla fana SW tak, więc muszą coś pokazać.
Podobno z przecieków wiadomo, że mają nam zaprezentować nowe Talesy o Luku Skywalkerze. Nie wiem tylko czy to będzie klasyczne sześć odcinków jak reszta czy może osobny serial jak ten o Maulu. Oczywiście też ma to być animacja.
Do tego o ile dobrze widziałem to chyba zobaczymy zwiastun drugiego sezonu Ahsoki ale tutaj pewny nie jestem. Chociaż szczerze bym się nie zdziwił skoro drugi sezon ma pojawić się podobno w tym roku.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @norbi77 @FiscaelBarca @Vurt @macio_944 @FCKubanczyk89 @Kessie @blakkudium @JustJiff
Oraz inne osoby zainteresowane tematyką Star Wars :)
2
@TR3YWAY Ale co ma jedno do drugiego? Bo nagle zrobiła się moda na elektryki i nagle magicznie polskie dzieci tyją najszybciej w Europie? A może to wina gównianego jedzenia, siedzenia częściej i więcej przy kompie itp. Te złe elektryczne hulajnogi robią z naszych dzieci grubasów wiadomo, wcale nie ma innych dużo bardziej poważnych powodów.
1
@TR3YWAY Chłopie nie wiem ile masz lat ale aż bucha od Ciebie takie typowe starcze pieprzenie. Dzisiaj młodzież nawet nie może sobie na elektrycznej hulajnodze pojeździć bo się do nich starsi dowalają. A skąd wiesz czy taki młody człowiek nie uprawia całej masy innych sportów jak jazda na rowerze, gra w piłkę, pływanie, może tenis albo koszykówka. Bo zauważyłeś kogoś na elektrycznym pojeździe to od razu lincz na tych złych młodych bo jak śmią spędzać czas jak im się w danej chwili podoba.
Sory ale pieprzenie starego dziada detected xD.
0
@Bykunn To wielki bohater jak legenda nie pasuje. Dla mnie za to co zrobił w tym klubie i w jakim momencie do niego przyszedł to na to miano zasługuje w 100%.
4
@Szicek10 Neymar tworzył piekielnie mocne trio wraz z Suarezem i Messim ale jego sposób bycia, ciągłe imprezy itp. sprawiły, że gość nie wykorzystał w pełni swojego potencjału.
Lewy za to przyszedł do fatalnej Barcy jako gwiazda, pomógł w dużej mierze odbudować klub, młodych zawodników wprowadzić na piłkę na najwyższym poziomie i po prostu stał się liderem przez jakiś czas z racji jego ogromnego doświadczenia. Szkoda tylko, że odejdzie bez wygrania LM bo w pełni na to zasłużył ale jego dorobek umówmy się i tak jest świetny. Do tego czyste statystyki goli dla Barcy w takim wieku robią ogromne wrażenie co stawia go jako naszą jedną z najlepszych 9'tek Barcy w historii.
Który z nich jest wyżej w hierarchii legend Barcy to już chyba kwestia osobista ale dla mnie Lewy mocno zapisał się w Barcelonie i raczej można o nim powiedzieć, że jest legendą klubu. A jak nie to przynajmniej wielkim bohaterem, który przyszedł w ogromnym kryzysie i pomógł odbudować klub.
6
@Arden Gavi bez żółtka w meczu to nie Gavi xD. Ale i tak go uwielbiam, waleczna bestia.
3
@blakkudium Chłopie gdzieś Ty był? Nie było Twojego już klasycznego postu ze składami i powtórkami goli. Przynajmniej @Kessie wyręczył i wypisał skład jak należy, o dziwo mu się udało ;p
2
@Comentateiro Dziadek Comentateiro ucisza gówniarza Alexa i to jest jak najbardziej okej.
1
@July_6_BcN Kompletnie się nie dziwię, jeszcze ten faul wyglądał naprawdę źle. Dobrze, że wszystko w porządku a tamten typ niech ma dziś niewygodną poduszkę i okej.
2
@July_6_BcN Ale się wku*wiłem jak typ sfaulował naszego kochanego Pedriego. Tyle dobrze, że Pedri to silny chłop :)
32
Kolejny naprawdę dobry mecz Lewego, dziś ładna bramka ale powinna być co najmniej jeszcze asysta przy strzale Ferrana. Szkoda też akcji gdzie Ferran nie podał Polakowi bo też może miałby już dublecik. Do tego ładna gra w obronie, kilka dobrych wyjść z piłką oraz ładna gra przy polu karnym z kolegami z drużyny.
Chyba Robercik chce zagrać te swoje ostatnie mecze na dobrym poziomie aby pozostawić też po sobie super wspomnienia (oczywiście o ile faktycznie odejdzie po tym sezonie).
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @Comentateiro @BulaKG @Marusek @BillyButcher @majkiii @PIWOSZ89
5
@PatrychoO Czas tak zapieprza jakby to było wczoraj, a tutaj już cztery sezony minęły.
13
RoberDZIK dziś ładuje dublecik i 120 goli dla Barcy już będzie :)
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @Eklerek @BulaKG @Comentateiro @BillyButcher @July_6_BcN @gumaz
0
@Dankho94isback top1*
10
@Luciano99 https://tenor.com/pl/view/daffy-daffy-duck-beating-off-masturbate-beat-off-gif-20654160
6
@blakkudium @Kessie to tam akurat jest w trakcie przeładowywania strzelby i okej.
9
@LAMC_10 Oj kusisz diable, KUSISZ! Dobranoc :)
1
@Eklerek Nie no to są chore pieniądze jak za rower ogólnie. Tyle dobrze, że się przydarzyła "okazja" bo za nowy ze sklepu to bym tyle nie dał.
Najgorsze w tym są serwisy ale na szczęście jeszcze ten rok mam z głowy jeżeli chodzi o serwis zawieszenia. Już się boję tylko ile trzeba będzie na to wybulić XD.
Ja wróciłem w zeszłym roku na rower po dość poważnej kontuzji ale to spowodowanej czymś innym. Ale też staram się jeździć jak najwięcej a, że teraz jest powoli ładna pogoda to zdecydowanie trzeba ruszyć tyłek :).
0
@Arden Myślę, że mnie na niego nie stać.
1
@Eklerek U siebie gdzie mieszkam to głównie lasy, jest kilka fajnych tras typowo pod taki rower ale staram się z dwa razy w roku jeździć w góry. Czasem też się pojeździ po normalnych ścieżkach jak akurat z ziomkiem jadę co śmiga na gravelu xD.
Miałem duże szczęście bo kupiłem nówkę w zajebistej okazji za 13 tys. a ze sklepu normalnie takie chodzą po około 18 tys. Nie są to tanie rzeczy ale już od lat śmigam na tego typu rowerach a poza tym na sport to aż tak bardzo nie boli tyle wydać, tak przynajmniej sobie to tłumaczę xD.
2
@Eklerek Elegancko, kolega miał Tribana 120 ale to gravel. Też fajny rowerek ale i tak przesiadł się na szoskę ostatnio.
Widzę też masz fioletowe platformy jak ja xD.
https://zapodaj.net/plik-NFnE4g85dm
0
@Eklerek Na czym śmigasz kolego?
2
@tomek8756 Pierwsze zdjęcie najlepsze, fakty. Uroda idealna.
15
Ale świetne spędzanie czasu w tak pięknej scenerii przez grupkę znajomych, nic tylko pozazdrościć. Ciekawe co tam robili :)
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @Eklerek @gumaz @Bolton @Comentateiro @BulaKG @michaleu
13
@Filipem Nawet kurna nie zaczynaj...
https://zapodaj.net/plik-ouos458miQ
@Kessie @blakkudium @Bolton @macio_944 @Comentateiro @LAMC_10 @BulaKG @gumaz @Eklerek