MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Tam już widać alko Lewemu i Wojtkowi mocno weszło na banię XD. Co za popieprzone duo.
4
@FCB24 Serio dla Ciebie Lewy i Cancelo to ten sam kaliber zawodnika w Barcelonie? Tutaj nie trzeba się jakoś specjalnie wysilić logicznie aby stwierdzić jaką pozycję będzie miał Lewy jak odejdzie z Barcy.
Trofea, statystyki, przyjście do fatalnej Barcy jako największa gwiazda, pomoc klubowi w powrocie na szczyt oraz młodym piłkarzom, ilość sprzedanych koszulek co pokazuje jego popularność.
Tutaj serio nie ma jakieś większej kontrowersji w nazwaniu go jedną z może nie LEGEND ale legend Barcy.
Hiszpańscy kibice pewnie z tym takiego problemu nie mają ale Polacy jak zwykle tak.
4
@tomek8756 @AlexDark00 ośmieszany na każdym kroku i okej.
0
@Kgorecki2500 Chore, że obecnie tyle trzeba wybulić za grę ale to jest w końcu GTA. Na samym przejściu fabuły się nie skończy, można spędzić tam pewnie setki jak nie więcej godzin w samym trybie singleplayer. Do tego jednak nowe części wychodzą bardzo rzadko a zawsze dowożą.
Drogo bo drogo ale jednak patrząc na to co się dostaje to można to jakoś usprawiedliwić.
1
@Popitek12, dosłownie cały Popiters.
5
@Cochise Obyśmy jeszcze kiedykolwiek doświadczyli jakiegoś duo Polaków w Barcelonie, albo chociaż jednego.
Wojtek jeszcze zostaje to mega cieszy, pytanie jak z Lewym, oby również chociaż ten jeden rok.
Piękna historia obu rodaków w naszym ulubionym klubie.
0
@TR3YWAY No i tylko mu pogratulować super meczu. Ja się cieszę z każdego dobrego występu każdego z naszych piłkarzy. Na tym polega bycie prawdziwym kibicem. Nie mam oporu przed pochwaleniem kogokolwiek jak poniektórzy ;p
0
@TR3YWAY Tak zwane jajco ;p
3
Szalik POLSKA i od razu lepiej to wygląda :)
4
@Kapitan hawk Podszywki wyjaśniają się same i to jest jakby to powiedział @Kessie, jak najbardziej okej ;p
32
Wódz się uśmiecha to i ja się uśmiecham podwójnie :)
21
@AlexDark00 zrobiło się pewnie mokro po tych dzikich ruchach Lewego i pokazaniu muskulatury i okej.
1
@Kgorecki2500 Za tościki szacun ale z tym ketchupem Tortexa żeś pojechał nieźle.
4
@July_6_BcN A myślałem, że to trzyma kwiaty dla Ciebie a tutaj proszę...
7
Ku*wa kocham tych dwóch chłopaków naprawdę, robią taki content, że nie mogę ze śmiechu XDDD.
0
@Kgorecki2500 SZYBKO KONKUTER WYŁĄCZAJ !!!
3
@Terroriser @Kessie w końcu doceniony!
2
@BillyButcher Marvela nie oglądam ale oznaczać możesz, nie ma problemu. Może coś mnie zainteresuje.
0
@Kapitan9 Czysto sportowo tak, piłkarz świetny ale aspekt rozwalania szatni od środka wyklucza to jakkolwiek. No i wiadomo, piłkarz realu, więc też bym go nie chciał.
11
I jak tutaj nie lubić Wojtka, zajebiście pozytywny facet.
Widać przyśpiewka "Czesny fumador" mu się podoba :)
28
@blakkudium Lucho na zawsze z nami, zajebisty gość.
11
@macio_944 Zdecydowanie zagrał dobry mecz. Ładna bramka, bardzo dobry pressing i super podanie do Rasha gdzie mógł mieć asystę. Ogólnie od tej długiej serii bez bramek widać, że wrócił chyba do swojej lepszej formy.
1
@BillyButcher A to zdecydowanie :)
2
@BillyButcher A mi akurat z Tobą po drodze ;P
2
@PatrychoO Ja coś wyczuwam, że jutro będzie informacja. Chyba czekali z tym po prostu do mistrza. Ale mogę się mylić.
28
Ale nadal znajdą się ameby umysłowe, które usilnie będą umniejszać Lewemu. Robert to za przeproszeniem JEBANA LEGENDA, tutaj nie trzeba nic więcej mówić.
A kto ma hejtować to niech to robi ale z faktem, że jego zdanie nie ma najmniejszego znaczenia.
1
@blakkudium Jak gościa nie uwielbiać.
3
Zajebiste są te wywiady ze Szczeną XD. Jak gościa nie lubić no nie da się.
5
Wywiad z Wojtusiem na Eleven
3
No to co, Barca robi za rok hat trick mistrzostw Hiszpanii?
Dla mnie dobry plan ;)