4

@MessiForeverTheBest Dwóch największych Robertów choć jeszcze brakuje Makłowicza do pięknego trio.

0

@Orłoś Osobiście kupiłem meczową Pedriego bo zależało mi na tym aby mieć taką koszulkę w jakiej grają normalnie piłkarze niż zwykłą replikę. Wiadomo cena nie jest mała ale jeżeli Ci nie szkoda tych pieniędzy i jesteś w stanie je wydać to ja bym się nie zastanawiał.

34

Miło ze strony realu, że specjalnie dla Flicka zatrudnią nowego trenera tylko po to aby ten go zaraz zwolnił.



@Kessie @blakkudium @Luciano99 @July_6_BcN @BillyButcher @macio_944 @Bolton @Comentateiro @gumaz @kundee

5

@Roobo 5/10? Jestem aż zaskoczony, że dałeś mu tak wysoką ocenę. Widząc co wypisujesz na temat Lewego to spodziewałem się najwyżej oceny 2/10.

No naprawdę szacun z tą oceną, moje gratulacje xD.

26

Piękny obrazek, przypomina mi bardzo ten z Iniestą.


18

"Nie płacz bo się skończyło, uśmiechaj się bo się wydarzyło"

Gdzieś to przeczytałem teraz i uznałem, że to idealne podsumowanie tej pięknej przygody Lewego w Barcelonie.

37

Nawet nie wiem co napisać bo jestem cały czas rozklejony.

Nawet nie potrafiłem zbytnio skupić się na meczu bo tylko miałem w głowie, że zaraz będzie wielkie pożegnanie.
Jak tylko zszedł z boiska to emocje wzięły górę, co zrobisz.

Już wcześniej dałem długi wpis o podziękowaniu Lewemu, więc nie będę się zbytnio rozpisywał ale Robercie, ku*wa mać, dziękuje Ci z całego serca za te cztery lata.
Napisałeś tutaj w moim ulubionym klubie piękną historię, której już pewnie żaden Polak pewnie nie napisze.
Bywały chwile piękne jak i te gorsze ale Twoja obecność w Barcelonie będzie czymś co zapamiętam do końca życia.

Cytując ostatni wpis Barcelony "Przybył jako gwiazda, odchodzi jako legenda".

Raz jeszcze DZIĘKUJE Lewy, jako kibic Barcy i Polak rodak.

@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @Bolton @Comentateiro @July_6_BcN @BillyButcher @Marusek @kundee

3

@Kgorecki2500 Nie no tak to nie Panie Pascal, tak to nie.

2

@jacobFCB Nie wiem ale skoro uznali, że trzeba tak pożegnać Polaka to nie mam nic przeciwko. Zawsze to będą później zajebiste z tego wspomnienia.

1

@Bolton Ja tam nic sugerować nie chce ale odpowiedź jest oczywista ;p

4

@blakkudium Niezłe jaja w tej Brazylii też się dzieją.

1

@TR3YWAY Bardzo ciekawe, że siedzisz w jego głowie. Nic tylko pozazdrościć umiejętności.

7

@FcPortoFan1999 Szlaban może

6

Ciekawe dlaczego Yamal nic nie napisał na IG Lewego. Nie wątpię, że pogratulował mu osobiście ale jednak reszta czy to coś pod postem napisała czy na swoich relacjach na IG.

2

@AssisMoreira Dzięki :)

19

No to przetestowana picka z nowej pizzerii na osiedlu. Kurna wjechała elegancko muszę przyznać.
Dziś wariant typowo na zatuszenie się z podwójną mozzarellą, cheddarem i peperonka.

Niestety bez sosu szefa od @Kessie bo się ponoć już wystrzelał, a dziwne bo dzień jeszcze długi.

https://zapodaj.net/plik-EaXMkeujtA

@blakkudium @Luciano99 @Kgorecki2500 @BillyButcher @macio_944 @Bolton @Comentateiro @gumaz @kundee

2

@tomek8756 Szczerze? Ale tak całkowicie szczerze bez ironii? Zrobi to do przerwy na luzie.

2

@Kgorecki2500 Z gier singleplayer to zdecydowanie remake Republic Commando i jak napisał kolega @MessiForeverTheBest, KOTOR jak najbardziej, obyśmy się w końcu doczekali.

Póki co jestem mega ciekaw co będzie z "Eclipse" bo wydaje się to bardzo ciekawym projektem a nic za bardzo nie wiemy. Ogólnie coś czytałem, że jest ciężko z produkcją tej gry obecnie i cholera wie kiedy dowiemy się czegokolwiek więcej. Liczyłem, że może coś na 4 Maja się dowiemy a tutaj nic.

"Fate of the Old Republic" równie zapowiada się na ciekawego RPG'a. Liczę bardzo na to, że dowiozą te grę.

"Jedi 3" to oczywista oczywistość, może jeszcze w tym roku ją dostaniemy ale to zobaczymy. Ciekawi mnie jaki będzie przeskok czasowy w tej części. Liczę też na dobrą fabułę, lepszą od dwójki.

A tak na koniec z gier multiplayer to pewnie nigdy się nie doczekamy ale "Battlefront 3", a przynajmniej coś na wzór tej gry. Myślę, że inne duże studio bez większego problemu mogłoby ogarnąć te grę.

1

@Luciano99 Piwo tak nie zaszkodzi na mózg jak Eurowizja, taka prawda z faktami nie wygrasz.

9

@norbi77 Dobrze, że dali spowolnione tempo bo zwód był tak błyskawiczny, że w normalnym tempie nikt by tego nawet nie zauważył.

@Popitek12 Ronaldo robi zwód a Popiters ma wzwód i okej.

@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @Eklerek @gumaz @Bolton @Bocheno1

8

Oby jutro kibice zrobili ogromny hałas, niech słyszy ich cała Hiszpania!

0

@LukaszFan Nie jest to fakt ale tam nie ma żadnej konkurencji. Obecnie nawet z jego formą będzie wykręcał bardzo dobre wyniki w takiej lidze.

0

@PatrychoO Jak Lewy pójdzie do Arabów to przecież z tych sytuacji ma już hat tricka xD.

2

@draxidox Oho, wyczuwam, że zaraz trafisz do gorących. Niech się dzieje gównoburza xD.

2

@Popitek12 Wybacz, że zarzucę tutaj kontrowersyjną opinią ale moim zdaniem tak.

1

Ciekawe, że przyszedł już tutaj taki jeden jegomość i nie pisnął ani słówka o dzisiejszym newsie. Ciekawe dlaczego, hmm...

3

@Frimpong Puyol najlepszy kapitan w historii mówi, że Lewy jest legendą Barcy to nią kurna jest!

0

@Cvzx @LAMC_10 gdzie Twój wpis o tym! Co tak zwlekasz?

8

@BonusKiller Mówisz masz, specjalnie dla Ciebie będzie ich więcej ;D

5

@Comentateiro @Kessie ale żeś od*ebał przedstawienie XD. Chyba pomyliłeś to z jakimś tańcem godowym swojego plemienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?