MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć recenzję Dakanna o Mando i Grogu przed zobaczeniem filmu to wklejam link poniżej.
Nie chce się zbytnio zrażać ale tak jak obstawiałem, typowy akcyjniak bez głębszej fabuły.
Bardzo bezpieczny film "dla każdego", fan Mando na pewno będzie się dobrze bawił.
Oczywiście recenzja bez spoilerów.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @AssisMoreira @MessiForeverTheBest @FiscaelBarca @Bolton @BarceloDomo @macio_944 @norbi77 @Pressinho
1
@AssisMoreira Pewnie, jak najbardziej. Chociaż wiesz, zawsze warto pójść i wyrobić sobie swoją opinię. Chociaż z drugiej strony jak faktycznie nie będzie zbytnio wart zobaczenia to można zawsze potem na Disney + zobaczyć.
@Pressinho To raczej będzie ciężko przebić xD.
2
@Kgorecki2500 Najlepszy kompozytor muzyki filmowej EVER, istny GOAT.
2
@BillyButcher Spoko, zostanę do samego końca, może będzie tak jak piszesz i coś pokażą.
Pewnie w piątek wieczorem opublikuję jakąś wstępną recenzję ale to bez spoilerów.
Dopiero w przyszłym tygodniu jakoś bardziej się rozpiszę to będzie można podyskutować.
4
@MirusAmisz oraz @mekston @Dari0G @ShawnC @blakkudium @Kessie @AssisMoreira @LAMC_10 @MesQueUnClub_87 @jacobFCB
14
Kilka słów jeszcze na temat najbliższej premiery "The Mandalorian and Grogu".
Osobiście idąc na ten film obecnie mam bardzo mieszane nastawienie i odczucia.
Jako ktoś kto siedzi jednak znacznie bardziej w lore od tak zwanego "casuala" wiem mniej więcej czego się spodziewać po tym filmie czy to po zwiastunach czy ostatnich recenzjach (oczywiście bez spoilerów) osób, które już film widziały.
Gdzieś natknąłem się na cytat, że "Na tym filmie będzie się dobrze bawić, sceny walk są nieźle zrobione, sceneria jest ładna ale sam film pod kątem fabuły czy lore nie wnosi w zasadzie nic nowego. Nie łączy się np z Ahsoką czy innymi produkcjami z tego okresu, w zasadzie jest takim znacznie dłuższym normalnym odcinkiem serialu Mando."
I teraz tak, pytanie, w zasadzie do kogo jest skierowany ten film, do jakiego odbiorcy?
Bo czytając te recenzje z perspektywy gościa, który siedzi w tym już od lat no nie napawa zbytnim optymizmem. Dodając do tego jeszcze to, że jednak mieliśmy dłuższą przerwę bez wizyty w kinie na nowym filmie Star Wars, to powrót do kin z bądź co bądź "ostrożnym" filmem "dla każdego" również tym optymizmem nie napawa.
Bo nie wątpię w to, że zwykły fan nie siedzący tak w lore, szczegółach, wątkach, całej tej historii będzie się dobrze bawił tym bardziej jak jeszcze oglądał serial.
I jak najbardziej nie ma w tym nic złego aby ktoś źle mnie nie odebrał.
Natomiast boje się, że dla bardziej "hardkorowych" fanów ten film będzie tylko i wyłącznie kolejnym wydłużonym odcinkiem Mando jakich już widzieliśmy wiele.
Nie chcę aby był to zwykły bezpieczny film dla każdego bo trzeba jechać na fali przygód tej dwójki i sprawdzić, czy fani jeszcze chcą przygód Mando i Grogu w kolejnym już czwartym sezonie.
Bo tak to niby ma wyglądać, film powstał aby sprawdzić czy fani chcą czwartego sezonu do którego scenariusz został już napisany.
Ale tak czy inaczej na film w piątek się wybieram bo jednak jako fan wypada pójść nawet jeżeli czuję jak to się skończy.
A może właśnie choć trochę pozytywnie zaskoczy i nie będzie tak źle?
Zobaczymy...
W ogóle dajcie znać czy wybieracie się na ten film, czy idziecie na premierę czy może trochę później oraz jakie macie podejście do tego filmu i jakie oczekiwania.
@Kgorecki2500 @BillyButcher @norbi77 @macio_944 @FiscaelBarca @Bolton @Gibbon_FCB @JustJiff @BarceloDomo @Vurt
Oraz inne osoby zainteresowane tematyką Star Wars :)
1
@DragonxNF Aaa dobra, to widzisz ja nie skumałem xD.
1
@DragonxNF Nie do końca rozumiem w czym masz problem, post dla fanów SW.
10
@Kgorecki2500 coś Ty temu biednemu Anakinowi i Mulowi najlepszego uczynił?
@BillyButcher @FiscaelBarca @norbi77 @macio_944 @Bolton @Gibbon_FCB @Vurt @LAMC_10 @mekston
4
@pt9 @Kessie kolega chyba za bardzo lubi ten swój rower, coś trzeba z tym zrobić.
2
@lukaszmatusiewicz @Luciano99 i @Kessie pod Orlenem
0
@esem91 A to nie widziałem, samo mi coś takiego wpadło na X. Jakiś dziwny ten algorytm hmm...
6
Ciekawe...
https://x.com/TaraBull/status/2056434643990183993
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @gumaz @Comentateiro @Bolton @PIWOSZ89 @Vegeta88 @mekston
15
@Luciano99 Takie masz o nas zdanie? serio?
No i masz rację ;p
6
@Kgorecki2500 Niczego innego się nie spodziewałem szczerze xD.
Dla mnie od początku ten film był trochę bez sensu. Zamiast nakręcić coś nowego i ciekawszego to będą doić tego Mando i Grogu.
Pójść się pójdzie w piątek do kina ale nie nastawiam się optymistycznie.
4
@Encore Popiters będzie oglądał Kriszczianuuu siuuu
4
@Bykunn Clone Warsy to trochę taki wyjątek wśród seriali gdzie zazwyczaj pierwszy, drugi sezon są najlepsze a potem jest coraz gorzej. W tym przypadku jest całkowicie na odwrót.
Przez pierwsze dwa sezony trzeba trochę przebrnąć ale od trzeciego zaczyna się jazda. Później jest tylko lepiej i dużo bardzo ciekawych i dobrze zrobionych wątków.
Sama animacja również z sezonu na sezon ulega poprawie.
0
@Filipem No tak, zapomniałem o tym całym Summer Game Fest. Ewentualnie tam jeszcze mogą zapowiedzieć. Chyba, że faktycznie jeszcze jakiś shadow drop wpadnie.
4
Czyli raczej plotka o potencjalnym DLC do Wieśka 3 jednak okaże się fałszywa.
Chyba, że jeszcze zaskoczą nas dzisiaj jakimś postem choć wątpię.
@Kgorecki2500 @Filipem @clyde @MesQueUnClub_87 @pt9
2
@Kgorecki2500 Taaa, nie ma co się łudzić szczerze, że ta gra powstanie. Obecnie i tak bardziej interesuje mnie "Fate of the Old Republic" i mam nadzieję, że ta gra chociaż powstanie xD.
0
@Doren01 Nie no akurat ja lubię takie nawet bardzo szczegółowe lore gdzie wyjaśnia się nawet najmniejsze detale. Przez to czuję, że to uniwersum jest naprawdę ogromne i, że wszystko da się jakoś wytłumaczyć.
Oczywiście czasem zdarzą się takie bardziej naciągane wytłumaczenia ale to przymykam trochę na to oko.
5
@Kgorecki2500 A potem i tak tworzenie całego lore wokół tego jak Windu zdobył fioletowy kryształ Kyber do swojego miecza.
A tutaj wystarczyło tylko poprosić o fioletowy miecz i tyle xD.
1
@fcbarcafan19 10? O kurde to podziwiam w takim razie.
0
@BorzyKrzys
1
@fcbarcafan19 Kurde, człowiek trochę się zna na samochodach a tutaj może z trzy marki znam i tyle xD.
10
@Kapitan hawk Ale coś wyczuwam, że będą jakieś niezłe dymy na tych mistrzostwach.
Nie wiem z czym dokładnie związane ale tak coś czuję xD.
1
@TR3YWAY Ty wiesz co właśnie napisałeś? Już serio ciężko mi się z Tobą dyskutuje facet. Przecież to jest oczywiste, że wypowiedź Lewego nie odnosi się do słów Anki, w końcu dzieli te wypowiedzi z tydzień?
Pomyśl serio za nim coś napiszesz, naprawdę pomyśl.
2
@Kgorecki2500 Sequele mieli tak naprawdę ogarnięte już przez Lucasa, który miał na nie zajebisty pomysł. Chcieli stworzyć coś swojego od zera (rozumiem to jak najbardziej) ale jak to im wyszło to dobrze wiemy.
Ogólnie Disney ma ogrom materiałów źródłowych z, których może czerpać wręcz tonami. Dlaczego nie biorą tego pod uwagę tylko uparcie idą w swoje, najczęściej nietrafione projekty to już nie wiem.
@DonCarletto O kurde, taka seria o Revanie weszłaby jak złoto coś czuję. Oczywiście o ile by zrobili to jak należy i pewnie musiałby być to serial/film animowany bo z live action coś czuję, że by tego nie udźwignęli.
@BillyButcher Ja to czasami sobie odpalam te cinematici i za każdym razem wychodzę z podziwu i mam ciarki. Genialnie to zrobili to trzeba przyznać.
Teraz sobie wyobraź, że dostajemy w takim stylu normalnie cały serial czy film.
To byłoby coś pięknego.
Może kiedyś kto wie...
30
Tymczasem odpowiedź Lewego:
"Łatwo jest tak pie*dolić głupoty co?"
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @Bolton @Comentateiro @BillyButcher @Marusek @July_6_BcN @kundee
4
@MirusAmisz oraz @Dari0G @mekston @JustJiff @Vurt