MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fumador Ronaldinho ponoć niezły talent, może się przydać.
4
Malutki Gordon kąpany przez Messiego (to nie jest fake, 100% true nie zmyślam).
2
@BojanKriKicz Oj warto warto uwierz.
1
@Kessie coś tam o podłożeniu bomby, że dają ostatnie ostrzeżenie i, że mają mało czasu na podjęcie decyzji. Pewnie nic ważnego.
9
Wleciał filmik z omówieniem wskazówek do nowego DLC.
Ciekawy materiał, zobaczymy ile się sprawdzi ale kurde doczekać się już nie mogę xD.
@BillyButcher @macio_944 @Jakchcesz @clyde @Hosh @blakkudium @Filipem @Pawel13sz @marcin62 @Fantastyczny Chłopiec
8
@Eto'o9 R10 @July_6_BcN @clyde @Ilka opinia?
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Bolton @Comentateiro @majkiii
1
@blakkudium mądrze prawisz, osobiście zawsze lubiłem Silve to byłbym zadowolony z tego transferu.
1
@Encore To ten nowy Messi, który miał zatrzasnąć Europą? XDDD.
Teraz nie jedzie na mundial bo jest zwykłym plackiem.
Pięknie się weryfikują piłkarze realu .
1
@blakkudium Silva to jeszcze te kilka lat temu byłby super transferem ale dziś? Z drugiej strony to chyba nadal wartościowy piłkarz, który mógłby odciążyć Pedriego.
2
@Kgorecki2500 Ja wolę się nie wypowiadać na temat tego serialu bo uważam go za największy ściek jaki kiedykolwiek wyszedł ze Star Wars. Ale jak komuś się podoba to nic mi do tego.
Natomiast sam miałem spore oczekiwania co do tego serialu ale niestety tak to jest jak za dany serial/film bierze się osoba, która nie ma bladego pojęcia o SW. Do tego bierze sobie do pomocy osobę, która chyba nigdy nie widziała SW z tego co czytałem ale uznała, że ktoś taki się przyda żeby inaczej spojrzeć na pewne sprawy.
18
Potężny Laporta już świętuje a to dopiero początek.
Co się mu patrzycie na bebech?
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @Bolton @Comentateiro @BillyButcher @majkiii @July_6_BcN @AREK1234
1
@macio_944 Też coś czytałem, że dopiero latem ale różnie może być. Redzi potrafią zaskoczyć ;p
17
Laporciarz już się szykuje na przyszły sezon gdzie znowu rozgromimy śmietankowych a Perez będzie robił w gacie przed każdym kolejnym spotkaniem z potężnym Laportą.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @Bolton @Comentateiro @BillyButcher @July_6_BcN @kundee @majkiii
10
Ale się nie mogę doczekać dzisiejszego live'a, oby pokazali zwiastun :)
@marcin62 @clyde @macio_944 @Jakchcesz @Hosh @Kgorecki2500 @BillyButcher @Filipem @Fantastyczny Chłopiec @blakkudium
4
@Popitek12 Nie no Popiters z tym Ferminem to żeś grubo poleciał. On się nigdzie nie wybiera!
6
Ewidentnie Deco gotuje w tym okienku transferowym. Ciekawe na czym finalnie skończymy ale zapowiada się nieźle :)
3
@Pawel13sz Chłopie, jak napisała @clyde, tutaj będzie wjeżdżane w elite gold premium giga max edycję bez zastanowienia.
2
@FcPortoFan1999 A możliwe, że był na wakacjach i "lekko" się opalił ;p
41
Gordon już za dzieciaka był szykowany na ten transfer, oczywiście zdjęcie z nikim innym jak Messim :)
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @macio_944 @Comentateiro @Bolton @Kozinho. @BillyButcher @gumaz @majkiii
1
@BojanKriKicz Oczywiście, że nie wiadomo czy będzie to transfer wart tych pieniędzy. Ale spisywanie na stratę Gordona jeszcze przed samym sezonem jest nie na miejscu. A jak się okaże super transferem to co powiedzą Ci ludzie? Że od początku w niego wierzyli? xD.
21
Flick: Chciałbym transferu Gordona do Barcelony bo uważam, że piłkarz o takim profilu nam się przyda. Laporta przydzielił mi dane pieniądze, które mogę przeznaczyć na różnych piłkarzy ale wybieram akurat tego.
La Rambla: Flick nie wie co robi, Gordon nie nadaje się na gracza Barcelony, 80 milionów wyrzucone w błoto. Przyszły sezon można uznać za stracony, dzięki Flick :(
Nie wiem komu wierzyć ale chyba La Rambli bo w końcu tutaj jest masa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem trenerskim i piłkarskim.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @macio_944 @Bolton @gumaz @kundee @Kozinho. @PatrychoO
13
Ja pitolę Panie i Panowie jak to będzie chodzić w przyszłym sezonie to nie mam pytań.
Liga to już na start jest nasza, śmietankowi mogą nam się ukłonić aż do samych stóp a LM to od lat nie była w takim zasięgu jak z takim atakiem.
Deco i grubas Laportas gotują nie gorzej niż Gordon Ramsay.
A tak na poważnie to Flick Tobie ufam bo wiesz co czynisz i wiesz jak zaskarbić sobie zaufanie kibica.
Kocham Ciebie mój drogi Flicku najlepszy Niemcu ever zaraz po wiadomo kim.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @gumaz @kundee @Eklerek @macio_944 @Bolton @BillyButcher
3
@Kgorecki2500 Też nieźle buja trzeba przyznać.
3
Flick ja dla Ciebie ufam
4
@BulaKG Sory, już przestaję
0
@LukaszFan Bayern musiałby się nieźle sfrajerzyć aby pozwolić odejść Kaneowi. Nie ma nawet najmniejszej opcji aby Kane w najbliższych sezonach opuścił Bayern.
1
W związku z nowym DLC do Wiedźmina 3 ogłoszony został również nowy dodatek do Cyberpunka 2077, "Pleśń Przyszłości".
0
@marcin62 Ja tylko raz przechodziłem Wieśka z dodatkami to może nawet się skuszę na ponowne przejście gierki.
7
Osobiście jakoś bardzo w tym uniwersum Wieśka nie siedzę ale lubię oglądać ten kanał a akurat teraz wrzuciła filmik o nowym DLC.
Jestem ciekaw co nam jutro powiedzą na livie, może jakiś zwiastun czy coś ;p
@macio_944 @Jakchcesz @Kgorecki2500 @marcin62 @clyde @Filipem @4drian0 @Hosh
9
Wymarzona dziewczyna @Bolton?
https://www.instagram.com/reel/DY0Hf4_tiaE/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Eklerek @Comentateiro @gumaz @macio_944 @kundee @michaleu