12

Ale Kryśka będzie chodzić na mundialu @Popitek12.


1

@Adran360 O kurde ale potężne bingo.

1

@macio_944 Afryka albo Brazylia

26

@Kgorecki2500 otworzyłeś własną pierogarnie?



@BillyButcher @macio_944 @norbi77 @Bolton @AssisMoreira @FiscaelBarca @BarceloDomo @blakkudium @mekston

3

@Kessie Pamiętam, niezapomniane chwile z wujkiem Jeffreyem :)

5

Dla mnie jeden z najpiękniejszych nowoczesnych samochodów na świecie.
Najbardziej jestem fanem jak wygląda tył oraz samo wnętrze, coś niesamowitego.


0

@Munio A to głównie pies moich rodziców, ale naprawdę jest to super zwierzak bardzo potulny. Wbrew pozorom nie jest to typowy pies kanapowiec jak niektórzy mówią o Yorkach tylko naprawdę ruchliwy i żywiołowy piesek.
Oczywiście to już kwestia gustu kto jakiego psa woli, jedni małe inni duże ale dla mnie pies to pies, każdy jest super i ma swoje plusy i minusy.

1

@michaleu Mieć swoje podwórko w takiej sytuacji to serio zazdroszczę.

3

1

@michaleu Bez kitu, z tym sikaniem to najgorzej bo moja też często sika w domu a zdarzy się, że i na dywan xD.
Teraz tym bardziej trzeba ją pilnować bo robi częściej ale to też przez leki, które dostaje. Ogólnie wychodzenia z nią jest od groma xd.

1

@szela1899 Dobre geny ma na to wychodzi :)

1

@michaleu Moi rodzice mieli przed tym Yorkiem jeszcze jednego jak byłem mały ale tamten był kompletnym przeciwieństwem obecnego. Jak ktokolwiek przychodził z gości to potrafił zupełnie z dupy gryźć po kostkach i się "rzucać" na ludzi xDDD.
Ta to tylko na spacerach czasem jak jej inny pies nie podpasuje to go spróbuje odgonić a w domu taka przytulanka, że daj spokój.

1

@MesQueUnClub_87 O właśnie, głównie to Chihuahua się z tym kojarzy. Ale tamte psy są jeszcze mniejsze.

1

@Spider_Man Za późno, już wysłałem ;p

3

@Vegeta88 Dzięki xD, ale fakt ładne są, wysokie bo 11,5 cm ale robi to robotę.

@Bobo25 Ja osobiście nie noszę, jednak bez przesady ale są i tacy, którzy pewnie noszą. W końcu pies mały to się zmieści.
Ale tak, można choć dla mnie to nadal pies a nie zabawka xD.

0

@clyde Często jak jestem na spacerze z nią i ktoś się mnie zapyta ile ma lat to jest duże zaskoczenie. Ludzie myślą, że to albo szczeniak albo po prostu młody pies.
Dobrze się trzyma jak na swój wiek ale od pół roku ma problem z zapadniętą tchawicą przez co często się dusi i kaszle. Ale najważniejsze, że jest pod dobrą opieką weterynaryjną.
Natomiast niestety już do końca życia będzie mieć z tym problem.
Trochę można złagodzić to wszystko ale w całości problem nie zniknie.

50

Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:

https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4
https://zapodaj.net/plik-koZ05U1JYC

Już staruszka bo 15 lat ma za sobą ale kochana jest :)

1

@maroon no tak, w końcu kolega pytał o skarb kibica, to wrzuciłem skarb.

2

@macio_944 Akurat jestem w trakcie przechodzenia trzech części Metro bo nigdy nie grałem. Ale ogólnie ciekawie to wygląda.

8

@Luciano99 Czekaj zaraz się napiję kilku flaszek to będzie można pogadać na poziomie.

1

@Luciano99 @AlexDark00 kocham Ciebie :)

4

Z racji, że zaraz Mistrzostwa Świata, która piłka jest waszą ulubioną pod kątem wizualnym albo z którą macie najlepsze wspomnienia.

U mnie chyba będzie to Adidas Teamgeist z 2006, jakoś osobiście najbardziej mi się podoba wizualnie ale najlepsze wspomnienia mam z legendarnym już Jabulani.

Kiedyś za dzieciaka ziomkowi niechcący rozwaliłem dopiero co kupioną oryginalną Jabulani jak graliśmy na takim prowizorycznym boisku. Gdzieś w małych krzakach wystawał drut w kamieniu i nabiłem na niego piłkę.


12

@Luciano99 podobno miałeś już nie pić a tutaj proszę co widzę, leżysz rozwalony na ławce a te soki to chyba tylko dla zmyłki. Jakaś flaszka się uchowała i puszka browca.

Tyle dobrze, że nie piłeś samemu, to się szanuje.



@Kessie @blakkudium @Bolton @Comentateiro @gumaz @kundee @macio_944 @BillyButcher @kundee

4

@Kgorecki2500 Pong Krell to największy śmieć ze Star Wars, fakty.

0

@FabianekMrozek Ani Maradona ani Pele nie są nawet blisko bycia tak dobrymi piłkarzami jak Messi czy Ronaldo. Raczej już nic tego nigdy nie zmieni.
Z drugiej strony nie ma też większego sensu porównywać obu generacji, które grały w zupełnie innych czasach i zupełnie innej piłce nożnej.

2

@Giwera I tak można żyć, smacznego :)

1

@AssisMoreira A to nawet nie wiedziałem. Chętnie bym sobie zagrał ale pewnie obsram zbroję i skończy się na oglądaniu na YT xD.

1

No nic, może coś ciekawego w niedzielę pokażą bo póki co z obu pokazów dla mnie tylko ILL się mocno wyróżnił. Ewentualnie nowy GOW ale to tylko do obejrzenia u kogoś.

0

@marcin62 Nie wiem nie grałem. Wiem, że to kultowa gra ale mówię już bardziej ogólnie. Wszystko co dziś z anime gier pokazali to dla mnie jedno i to samo. Byle się nawalać z jakimiś potworami, robić piruety, cukierkowość postaci itp.
I tak jest w sumie w każdym jednym pokazie gier a nie jesteśmy nawet w Azji xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?