3

Ciekawe czy ten Japoński bramkarz ma knagę jak @Kessie czy jak zwykły Japończyk…

4

Przynajmniej nie można powiedzieć, że druga połowa zanudza. Sporo się dzieje a to dobrze.

3

JAPONIA GOOOOL!!! Brawo!

3

La Rambla podczas tego meczu, jedni robią coś innego a inni śpią:


2

Mały chłopiec idealnie podsumował ten mecz póki co XDDDDD.

2

31

Nie wiem jak Wy ale ja od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Japonii, tak jakoś.



@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @Bolton @Eklerek @gumaz @macio_944 @majkiii @kundee

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie I prawidłowo :)

0

Perez wydaje kolejne miliony na transfery a Barca zdobywa kolejne trofea bez nich, detale...

2

@Luciano99 Czy jeżeli czarny ubierze same czarne ubrania to nadal jest goły?

5

Dobra było miło ale trzeba iść w kimę. Życzę miłych snów wszystkim La Ramblowiczom :)

1

@norbi77 szczerze? Ja bym się nie zdziwił xd.

6

Oni chyba sobie kur*a lecą w nie powiem co z tymi dodatkowymi minutami XDDD.

1

@KrwawiaceoczyVEB patrz jego ostatnie lata w realu to masz odpowiedz.

0

O nawet łysy z brazzers na widowni, nice.

1

@Gibbon_FCB nie zasypiaj bo za godzinkę gra Haiti ze Szkocją. To partidaco też trzeba obejrzeć.

4

@majkiii Ciekawe czy @Popitek12 też pójdzie śladem swojego idola i zaaplikuje sobie botoks.

9

Dobra kurde krótka drzemka zrobiona to teraz włączamy meczyk Brazylia - Maroko.
Oby jakieś partidazo bo kolejnego sleepera nie zniosę xD.


2

Kolejne 6 minut? Matko jedyna miejcie już ludzie litości xD.

6

Połowa La Rambli aktualnie:


0

@turhiay Nie no zobacz jaką zajebistą meksykańską falę zrobili, zabawa na całego juhu xD.

1

@Luciano99 Zostaw tylko jakieś "dupeczki" dla nas, bez pośpiechu.

7

Negreira swoimi łapskami dosięga nawet mundialu, niesamowite naprawdę.

14

Nie wiem jak Wy ale ja od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Paragwaju, tak jakoś.



@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Bolton @Comentateiro @Eklerek @BulaKG @AssisMoreira @majkiii @Kozinho.

1

I tak strzelił lepiej od Ronaldo bo przynajmniej strzelał na bramkę a nie poza XD.

1

@Nazio_87 autokorekta

2

@Popitek12 Wiadomo Popiters, szczególnie żadne zagrożenie dla Ronaldo. Będą dublety i hat tricki ładowane jak ostatnio ;p

1

@Gibbon_FCB A nie wiem, mnie tam kobiety nie interesują. Liczy się tylko reprezentacja Chorwacji.

5

Nie wiem jak Wy ale ja od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Chorwacji, tak jakoś.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?