MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekawe czy ten Japoński bramkarz ma knagę jak @Kessie czy jak zwykły Japończyk…
4
Przynajmniej nie można powiedzieć, że druga połowa zanudza. Sporo się dzieje a to dobrze.
3
JAPONIA GOOOOL!!! Brawo!
3
La Rambla podczas tego meczu, jedni robią coś innego a inni śpią:
2
Mały chłopiec idealnie podsumował ten mecz póki co XDDDDD.
2
@addept opinia?
@BulaKG @LAMC_10
31
Nie wiem jak Wy ale ja od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Japonii, tak jakoś.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @Bolton @Eklerek @gumaz @macio_944 @majkiii @kundee
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie I prawidłowo :)
0
Perez wydaje kolejne miliony na transfery a Barca zdobywa kolejne trofea bez nich, detale...
2
@Luciano99 Czy jeżeli czarny ubierze same czarne ubrania to nadal jest goły?
5
Dobra było miło ale trzeba iść w kimę. Życzę miłych snów wszystkim La Ramblowiczom :)
1
@norbi77 szczerze? Ja bym się nie zdziwił xd.
6
Oni chyba sobie kur*a lecą w nie powiem co z tymi dodatkowymi minutami XDDD.
1
@KrwawiaceoczyVEB patrz jego ostatnie lata w realu to masz odpowiedz.
0
O nawet łysy z brazzers na widowni, nice.
1
@Gibbon_FCB nie zasypiaj bo za godzinkę gra Haiti ze Szkocją. To partidaco też trzeba obejrzeć.
4
@majkiii Ciekawe czy @Popitek12 też pójdzie śladem swojego idola i zaaplikuje sobie botoks.
9
Dobra kurde krótka drzemka zrobiona to teraz włączamy meczyk Brazylia - Maroko.
Oby jakieś partidazo bo kolejnego sleepera nie zniosę xD.
2
Kolejne 6 minut? Matko jedyna miejcie już ludzie litości xD.
6
Połowa La Rambli aktualnie:
0
@turhiay Nie no zobacz jaką zajebistą meksykańską falę zrobili, zabawa na całego juhu xD.
1
@Luciano99 Zostaw tylko jakieś "dupeczki" dla nas, bez pośpiechu.
7
Negreira swoimi łapskami dosięga nawet mundialu, niesamowite naprawdę.
14
Nie wiem jak Wy ale ja od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Paragwaju, tak jakoś.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Bolton @Comentateiro @Eklerek @BulaKG @AssisMoreira @majkiii @Kozinho.
1
I tak strzelił lepiej od Ronaldo bo przynajmniej strzelał na bramkę a nie poza XD.
1
@Nazio_87 autokorekta
2
@Popitek12 Wiadomo Popiters, szczególnie żadne zagrożenie dla Ronaldo. Będą dublety i hat tricki ładowane jak ostatnio ;p
1
@Gibbon_FCB A nie wiem, mnie tam kobiety nie interesują. Liczy się tylko reprezentacja Chorwacji.
5
Nie wiem jak Wy ale ja od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Chorwacji, tak jakoś.