MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bzyczekk Nie ma obecnie w Barcy nikogo kto potrafi strzelać rzuty wolne na takim poziomie co Rashford.
8
@Marusek Spotkało, wczoraj:
27
To już wiem @Popitek12 dlaczego kibicujesz Portugalii i wcale mnie to nie dziwi.
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Bolton @macio_944 @Comentateiro @Eklerek @gumaz @BillyButcher
1
@macio_944 Akurat jestem w połowie odcinka xD. Chyba mój jeden z ulubionych formatów.
3
@macio_944 Nie no to jest ta forma mutant, nie znasz się po prostu.
2
@Luciano99 U mnie pewnie poziom hype'u wskoczy na wyższy poziom dopiero w fazie pucharowej. Teraz na początku to pewnie jeden mecz na dwa dni się obejrzy bo większość tyłka nie urywa i jest mi to obojętne.
Niestety ale czym więcej reprezentacji tym gorzej. Więcej leszczy do lania = mniej ciekawy turniej.
2
@blakkudium Zajebista forma nie ma co, najlepsza to ta główka z 0:32 ale kurna okienko piękne by siadło gdyby siadło heh @Popitek12
4
@macio_944 Messi wchodzi z ławki i od razu notuje super asystę i strzela gola a Ronaldo dwie 100% okazje i nawet nie trafia w bramkę xD.
Tutaj nie trzeba nic mówić...
3
@Eklerek w sensie, że @Kessie?
5
Najważniejsze, że forma mutant na mundial jest xD.
Ale tak szczerze to chyba kiks roku póki co. Ja wiem, że to już dziadek Ronaldo ale są jakieś granice. Chociaż w bramkę trafić.
3
@blakkudium Widzę forma mutant gotowa na mundial i okej.
0
@Comentateiro ja rozumiem, że raz się udało ale ile można?
To już chyba lekka przesada.
20
To co Panowie, może jakaś mała rozgrzewka przed jutrzejszym dniem?
Organizuję własne mistrzostwa ale nie świata a La Rambli w prawdziwej "piłce nożnej".
Kto strzeli najwięcej "goli" a kto wygra całe mistrzostwa?
Typujemy w komentarzach :)
@Kessie @blakkudium @Luciano99 @Bolton @Comentateiro @macio_944 @gumaz @kundee @LAMC_10 @Eklerek
Oraz inni zainteresowani prawdziwymi mistrzostwami ;p
6
@MesQueUnClub_87 Wygląda bardzo smakowicie.
5
@takisobiektos https://tenor.com/pl/view/67-67-school-6-7-8-9-6-7-meme-gif-9283842523222664778
8
@Eklerek Mundial się nie zaczął a tam już same krzywe akcje się dzieją. Jak nie fatalne warunki w postaci gównianego boiska to strzelanina za rogiem bo czemu nie xD.
Te mistrzostwa będą jakimś niezłym niewypałem coś czuję.
2
@blakkudium A tam przesadzasz, @jowita nie jest taka zła ;p
0
@kanver_ Szansę na wygranie ma dużą ale mundial jednak zadecyduje. Sezon ligowy miał kosmiczny ale niestety w LM nawet nie zaszli do finału a na mundialu pewnie Anglia jak zwykle nic nie pokaże.
4
I to się nazywa AURA a nie jakiś Messi ze swoimi przydupasami ;p
5
@fcbarcafan19 @Kessie widzę robi atmosferę i okej.
@blakkudium @Luciano99 @Bolton @macio_944 @Comentateiro
2
@Nazio_87 wulkanizację @Luciano99
4
@Kgorecki2500 GTA jest dla chłopców, Barbie dla mężczyzn, fakty.
12
Ale Kryśka będzie chodzić na mundialu @Popitek12.
1
@Adran360 O kurde ale potężne bingo.
1
@macio_944 Afryka albo Brazylia
26
@Kgorecki2500 otworzyłeś własną pierogarnie?
@BillyButcher @macio_944 @norbi77 @Bolton @AssisMoreira @FiscaelBarca @BarceloDomo @blakkudium @mekston
3
@Kessie Pamiętam, niezapomniane chwile z wujkiem Jeffreyem :)
5
Dla mnie jeden z najpiękniejszych nowoczesnych samochodów na świecie.
Najbardziej jestem fanem jak wygląda tył oraz samo wnętrze, coś niesamowitego.
0
@Munio A to głównie pies moich rodziców, ale naprawdę jest to super zwierzak bardzo potulny. Wbrew pozorom nie jest to typowy pies kanapowiec jak niektórzy mówią o Yorkach tylko naprawdę ruchliwy i żywiołowy piesek.
Oczywiście to już kwestia gustu kto jakiego psa woli, jedni małe inni duże ale dla mnie pies to pies, każdy jest super i ma swoje plusy i minusy.
1
@michaleu Mieć swoje podwórko w takiej sytuacji to serio zazdroszczę.