1

@Kgorecki2500 Też na początku mi ta informacja zryła banie ale to fakt xD.

6

Ciekawostka:

Szczęsny wygrał w dwa lata tyle samo mistrzostw Hiszpanii co Ronaldo, który grał w realu 9 lat.

Wojtuś zostaje na przyszły sezon to musi być do trzech razy sztuka. W przyszłym sezonie Barcelona zostaje mistrzem Hiszpanii nie ma innej opcji!

1

@July_6_BcN Piękny Pedri jak zawsze w pełni zasłużone!

0

Dziś się dowiedziałem, że niebiesko czerwony autokar oraz biały autokar to dwa identyczne pojazdy.
Ile lat człowiek żył w błędzie...

2

@LAMC_10 Dokładnie, wszyscy mamy uśmiech na twarzy :)

0

@BojanKriKicz A jak Lewy robi piękną asystę i strzela z główki to zamyka mordy tutejszym hejterom?

2

@Kessie @Popitek12 na szczęście ogląda i okej

0

@Szmulek Grał ostatnio dwa mecze od początku to teraz zaczyna na ławce. I tak wejdzie w drugiej.

2

@gumaz Jasny ch*j ale ku*wa za*ebał.

1

@Ilka No to gratulacje :)

1

@BillyButcher Tak oczywiście, znam kanał już od lat. Dawno nie widziałem jego odcinków bo oglądam bardziej zagraniczne kanały ale dobre materiały ma z tego co pamiętam.
Z polskich to już klasycznie Dakanna z Holocronu oglądam. Dziś nawet wypuścił podcast z drugim gościem co nagrywają właśnie o tym serialu ale jeszcze nie widziałem.


1

@BillyButcher Usunąłem komentarz bo głupotę napisałem. Revan ogólnie miał pojawić się w Clone Warsach a dokładnie w jednym z odcinków w wątku Bogów Mortis.
Tutaj usunięta scena:


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Majkel34 konkurencja dla wulkanizacji @Luciano99 ?

5

@Aragorn33 Szkoda, że przeżył...

0

@Bobo25 Dla dzieciaka to całkowicie szczerze raczej obojętnie co wybierzesz, czy Xboxa czy PS5. Raczej brałbym tańszą ofertę. Na jakieś większe różnice to patrzą typowi gracze a dla dzieciaka to i tak wszystko jedno. Z jednej i drugiej konsoli będzie zadowolona.

1

@TR3YWAY To drewno dziadzia ostatnio gra na naprawdę dobrym poziomie. W obronie ostatnio zaliczył piękną asystę przy golu Rasha, a w poprzednim meczu role się odwróciły i Lewy po pięknej asyście Rasha strzelił gola z główki. Do tego chyba nie muszę mówić, że Robert lubi strzelać realowi i robi to praktycznie za każdym razem.

Żaden Ferran tylko Lewy na śmietankowych.

0

@Dankho94isback Jest to jakiś sposób ale szczerze nie chciałoby mi się nawet w to bawić. Kiedyś o tym myślałem ale chyba wolę poczekać.

0

@tbas Szanuje Twoje zdanie ale bardzo się mylisz. Nie jest to temat czarno biały. Mówię to szczerze jako ktoś kto siedzi w tym temacie od lat.
Ekspertem nie jestem, nadal staram się pewne rzeczy zrozumieć ale wiem jak absurdalnie dziwny jest to temat. Stąd rozumiem skąd u ludzi takie a nie inne podejście.

0

@Dankho94isback Mam lepsze wydatki niż kupowanie konsoli pod jedną grę. Wolę poczekać z rok/półtora dłużej ale zagrać na kompie.

2

@macio_944 Nie wiem dlaczego ale jako trochę fan tej serii nie mam obecnie większego hypu na te grę. I tak na premierę nie zagram bo nie mam konsoli. Znowu trzeba będzie oglądać gameplaye zamiast grać xD.
Jak wyjdzie na PC to grane będzie dużo ale do tego momentu to jeszcze duuużo czasu.

1

@tbas W mojej wypowiedzi znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Mówię, to jest zbyt złożony temat, nie jest zero jedynkowy aby dyskutować w takim miejscu. O tym można gadać godzinami a i tak nawet nie zacząłbym mówić niczego konkretnego.
Zbyt wielu rzeczy się nasłuchałem, zobaczyłem aby w 100% kwestionować ewentualną możliwość prawdziwości tego zjawiska. Wiadomo, że przeciętna osoba nieobeznana z tym tematem będzie patrzeć na niego jak na stek bzdur. Szczerze? Kompletnie mnie to nie dziwi. To jest tak chory temat, tak zagmatwany, pokręcony, że nie raz boli mnie od tego głowa.
Czy jest to prawdą? Nie wiem i nie mam pojęcia czy kiedykolwiek się dowiemy. Ale co mnie cieszy to fakt, że świadomość ludzi rośnie i, że sam temat nie jest już stygmatyzowany jak kiedyś. Interesują się nim ludzie (znowu się powtórzę) z najwyższych stanowisk w państwie, którzy otwarcie mówią, że nie mają pojęcia czym są te rzeczy ale chcą dociec prawdy.

3

@tbas Ja nic Ci pokazywać nie muszę. Masz swój rozum, poszukaj, dowiedz się czegoś więcej na ten temat zamiast wyśmiewać coś czego nie rozumiesz.
Masz białe na czarnym pokazane filmy gdzie mózgi dużo bardziej ogarnięte i obyte ze światem od nas nie pojmują za uja co na nich jest.
O ile są nagrania prawdziwego kosmity to NIKT Ci tego nigdzie nie pokaże to chyba logiczne. Z zeznań wiadomo, że takowe filmy gdzieś są ale nigdzie ich nie zobaczysz.
To nie jest takie banalnie proste jak Ci się wydaje, że ktoś sobie nagrał kosmitę cholera wie gdzie i wrzuci do internetu.

Skoro chcesz np bagatelizować albo kwestionować to co mówią pod przysięgą wysoko postawieni ludzie z wielu stanowisk jak generałowie, piloci wojskowi, oficerowie itp to już nie mój problem.

I żeby nie było, nie mówię, że to wszystko jest prawdą. Prawda leży gdzieś pewnie pośrodku albo jest tak inna od tego jaką myślimy, że jest, że obecnie nie jesteśmy tego w stanie pojąć.
Teorie są różne, ja osobiście nic nie biorę za pewnik ani niczemu kategorycznie nie zaprzeczam. Sam chce poznać prawdę ale rozumiem dlaczego jest to ukrywane przed ludźmi.

0

@Alvarinho Nie, nie przepadam za oglądaniem meczów realu.

2

@urbipl Muszę się wtrącić bo widzę dużo osób tutaj nie ogarnia zbytnio tematu.

Gadanie, że jest to odwrócenie uwagi od akt Epstina, wojny czy, że UFO lata tylko nad Stanami jest po prostu głupie.
Temat ten jest ciągnięty od blisko 100 lat z lepszymi i gorszymi czasami. Ten kto siedzi w tym temacie wie o co chodzi, niestety dla "przeciętnego zjadacza chleba" w tym temacie jest to nie do ogarnięcia zbytnio.
Nie chcę tutaj wygłaszać jakiś tez, teorii itp bo nie jest to odpowiednie miejsce do tego gdzie ludzie wyśmiewają wiele tematów albo je spłycają.

UFO nie lata tylko nad USA co jest tak starym i banalnym do zweryfikowania mitem, że dajcie spokój. Zjawiska te są widywane na całym świecie, jest całe mnóstwo zeznań (nie tylko zwykłych obywateli), zdjęć, filmów itp. To jest zjawisko globalne nie zarezerwowane tylko dla Stanów. Wystarczy poświęcić chwilę czasu aby znaleźć informacje o tego typu zjawiskach w Polsce, których mieliśmy na przestrzeni lat nie mało. Fakt, jest tego tam najwięcej ale to chyba jest w miarę logiczne do wywnioskowania dlaczego.

Co do samego odtajnienia przez Trumpa, jest to dopiero pierwsza fala, gdzie pokazują rzeczy do których powoli powinni przyzwyczaić się ludzie. Ten kto siedzi głębiej w temacie to nie jest to dla niego nic niezwykłego. Na większe rewelacje trzeba będzie poczekać (o ile faktycznie coś więcej pokażą).
Nikt chyba logicznie myślący nie oczekuje, że pokażą nam zdjęcia, filmy pięknych ujęć statków kosmicznych czy obcych. Z resztą to tak nie działa.
To na co mogą sobie obecnie pozwolić aby pokazać ludziom to właśnie to co dostajemy.

Ogólnie jest to CHOLERNIE złożony i zakręcony temat, że można by o tym gadać godzinami i podawać kolejne to historie, zeznania wysoko postawionych osób w państwie itp.
To nie jest ogólnie temat na losową pogaduszkę na LaRambla.

2

@PeRRy Wiem wiem, żartuje przecież. Ale tak, masz rację.

1

@PeRRy Jak masz małego fiuta to się nie dziwię, że nie chcesz być przez niego kontrolowany.

7

@Dominx No i okej

1

@Kgorecki2500 Tego już raczej nie zatrzymamy. Ciekawe czy takie roboty/androidy z filmu "Ja Robot" są w ogóle realne w przyszłości. A do czego to doprowadzi to wolę chyba nie myśleć xD.

3

@NeroTFP1 Niby tak ale wszystko co kręci się wokół realu negatywnego to dla nas dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?