Misiek1999
Dołączył/a: marzec 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pele1282 bo dystans do siebie trzeba mieć
0
Te A co byście myśleli o tym jakby Dest był przesunięty na skrzydło. Gość ma umiejętności typowego skrzydłowego(szybkość, zwinność , no i drybling + sztuczki na wysokim poziomie)
0
@ZIBI88 Firpo to niekoniecznie bym sprzedawał bardzo dobrze zagrał z PSG poza tym dużo byśmy nie zarobili i ma 24 lata dopiero więc
1
Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem
1
@macio_944 co nie, my się potrafimy o takie głupoty Kłócić że to jest nie do uwierzenia. Dostał medal i co i nic. To praktycznie nic nie zmienia A ludzie podzielili się na tych co uważają to za "Boga" A inni za zbrodniarza wojennego i jedni na drugich na siebie jadą xdd
0
@matiz1514 jak oni mówili że coś tam real dobrze grał przegrywając 5 do 0
0
@sevs ha tfu na nich
0
Ci komentatorzy to chyba się z własnymi butami na rozum pozamieniali
0
@Bruttal Atletico jest rozbite psychicznie. Niektórzy tu mówili że oni się skupia na la lidze i w ogóle A ja przeczuwałem że jak odpada z ligi mistrzów to morale spadną jeszcze niżej
0
@Abominacja xddd no tak potężny real z Benzema haha xd
0
@Katalonbar te ale Ty wiesz że w realu nie gra Ronaldo ?
1
@Arkon ogólnie to euro może nie być piękne do oglądania. Patrząc na ten sezon który jest naladowamy meczami do granic możliwości to w wakacje może dość do sporej ilości kontuzji czy ogólnego braku takiego wypoczynku u piłkarzy, co będzie rzutowac na intensywność meczy. Chociaż to zależy dużo od piłkarza i jak jest wytrzymały
10
@Deeespacito A kiedyś to było. Rakitic Vidal Buskłets. Jprld jak o tym sobie przypominam to mi się wymiotować chce. Chociaż rakitic taki typowy śpd to bylo by spoko
0
@swiergol2 ale wczoraj ekipa z Londynu tak pięknie przechwytala piłkę że coś pięknego. Tzn jak podawał piłkarz Atletico do innego piłkarza Atletico to ciągle piłkarze Chelsea ich wyprzedzali i kontra czy coś. Poza tym no Kanye wczoraj czytał ich jak książkę
1
Eksperci z Polsmatu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pietraszko wiesz jak nie idzie z gry
15
@Jackazz społeczeństwo
0
Fajny ten suarez, taki nie za dobry
1
@GadulkiGembulki A ten kartkę chce by dać terstegenowi. Ale się wķurwiłem normalnie
3
Gość mija się z pilka karny
0
Xddddddddddddddddddddd
0
No ten De Jong na środku wcale nie jest głupie. Bo tak w obronie 3 stopera w ataku wchodzi bardziej jako rozgrywający taki śpd. Chodzi o to że De Jong nie byłby kryty i to bylo by ciekawe hak na dłuższą metę by to działało
0
Po co jest VAR?
1
@JarekS ale nawet nie zobaczyć tej akcji? To jest śmiech na sali
1
Trzeba zacząć od tego że Koeman przyszedł w najgorszym okresie dla Barcelony. Tutaj nie wiadomo co z Messim, żadnych wzacnień, brak klasycznej 9, piłkarze zniszczeni psychicznie, Griezman też chciał odejść, tragedia jeżeli chodzi o finanse klubu, brak wypłat dla piłkarzy. I myślę że jak damy mu czas i zrobi ta drużynę po swojemu, wyrzuci pewnych Panów którzy niestety nie są potrzebni Barcelonie, damy mu klasyczna 9 to ta drużyna może wruczic na salony
0
@drozdi Powinno być Dembele/Fati
0
@CZAJUN_119 niby co tu takiego niemożliwego. No zamiast Cavaniego Depay i tyle. No nie wiadomo co z Messim. No i Na lewej Fati/Dembele Pedri/Moriba. No i nie wiadomo co pokaże Garcia.
0
@socha lepszy Depay w garści niż Griezman na 9
1
Ciekawe kto u nas jest słabym punktem hmmm. Nie wymienie jego nazwiska, ale ostatnio daje z siebie wszystko by Barcelona nie wygrywała meczy.