0

@pele1282 bo dystans do siebie trzeba mieć

0

Te A co byście myśleli o tym jakby Dest był przesunięty na skrzydło. Gość ma umiejętności typowego skrzydłowego(szybkość, zwinność , no i drybling + sztuczki na wysokim poziomie)

0

@ZIBI88 Firpo to niekoniecznie bym sprzedawał bardzo dobrze zagrał z PSG poza tym dużo byśmy nie zarobili i ma 24 lata dopiero więc

1

Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem

1

@macio_944 co nie, my się potrafimy o takie głupoty Kłócić że to jest nie do uwierzenia. Dostał medal i co i nic. To praktycznie nic nie zmienia A ludzie podzielili się na tych co uważają to za "Boga" A inni za zbrodniarza wojennego i jedni na drugich na siebie jadą xdd

0

@matiz1514 jak oni mówili że coś tam real dobrze grał przegrywając 5 do 0

0

@sevs ha tfu na nich

0

Ci komentatorzy to chyba się z własnymi butami na rozum pozamieniali

0

@Bruttal Atletico jest rozbite psychicznie. Niektórzy tu mówili że oni się skupia na la lidze i w ogóle A ja przeczuwałem że jak odpada z ligi mistrzów to morale spadną jeszcze niżej

0

@Abominacja xddd no tak potężny real z Benzema haha xd

0

@Katalonbar te ale Ty wiesz że w realu nie gra Ronaldo ?

1

@Arkon ogólnie to euro może nie być piękne do oglądania. Patrząc na ten sezon który jest naladowamy meczami do granic możliwości to w wakacje może dość do sporej ilości kontuzji czy ogólnego braku takiego wypoczynku u piłkarzy, co będzie rzutowac na intensywność meczy. Chociaż to zależy dużo od piłkarza i jak jest wytrzymały

10

@Deeespacito A kiedyś to było. Rakitic Vidal Buskłets. Jprld jak o tym sobie przypominam to mi się wymiotować chce. Chociaż rakitic taki typowy śpd to bylo by spoko

0

@swiergol2 ale wczoraj ekipa z Londynu tak pięknie przechwytala piłkę że coś pięknego. Tzn jak podawał piłkarz Atletico do innego piłkarza Atletico to ciągle piłkarze Chelsea ich wyprzedzali i kontra czy coś. Poza tym no Kanye wczoraj czytał ich jak książkę

1

Eksperci z Polsmatu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pietraszko wiesz jak nie idzie z gry

15

@Jackazz społeczeństwo

0

Fajny ten suarez, taki nie za dobry

1

@GadulkiGembulki A ten kartkę chce by dać terstegenowi. Ale się wķurwiłem normalnie

3

Gość mija się z pilka karny

0

Xddddddddddddddddddddd

0

No ten De Jong na środku wcale nie jest głupie. Bo tak w obronie 3 stopera w ataku wchodzi bardziej jako rozgrywający taki śpd. Chodzi o to że De Jong nie byłby kryty i to bylo by ciekawe hak na dłuższą metę by to działało

0

Po co jest VAR?

1

@JarekS ale nawet nie zobaczyć tej akcji? To jest śmiech na sali

1

Trzeba zacząć od tego że Koeman przyszedł w najgorszym okresie dla Barcelony. Tutaj nie wiadomo co z Messim, żadnych wzacnień, brak klasycznej 9, piłkarze zniszczeni psychicznie, Griezman też chciał odejść, tragedia jeżeli chodzi o finanse klubu, brak wypłat dla piłkarzy. I myślę że jak damy mu czas i zrobi ta drużynę po swojemu, wyrzuci pewnych Panów którzy niestety nie są potrzebni Barcelonie, damy mu klasyczna 9 to ta drużyna może wruczic na salony

0

@drozdi Powinno być Dembele/Fati

0

@CZAJUN_119 niby co tu takiego niemożliwego. No zamiast Cavaniego Depay i tyle. No nie wiadomo co z Messim. No i Na lewej Fati/Dembele Pedri/Moriba. No i nie wiadomo co pokaże Garcia.

0

@socha lepszy Depay w garści niż Griezman na 9

1

Ciekawe kto u nas jest słabym punktem hmmm. Nie wymienie jego nazwiska, ale ostatnio daje z siebie wszystko by Barcelona nie wygrywała meczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?