0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borneo tylko propagandę trzeba umieć robić. Bo powiedzmy sobie szczerze, że jeżeli ktoś oglądając tvp nie widzi, że no to nie jest zbyt obiektywne to musi być po prostu debilem. Po co miliony razy gadać o tym, że tvp jest propaganda jak każdy o tym wie. Znam ludzi co głosują na PiS, ale oglądając tvp to się śmieją, że takiej propagandy to dawno nie widzieli.

0

@Tomo1989 Było jest i będzie tak że państwowa telewizja będzie podlegać parti rządzącej i wykonywać jej polecania i koniec(czy to bedzie po, psl, pis czy lewica. To nie jest tak że tvp kocha pis, tylko robią to co im każą. Jak Platforma wygra wybory to pierwsze co będzie na tvp to jechanie po pisie i tyle

0

To jest po prostu satyryczne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wow barca bez sabotażystów dobrze gra wow

0

Ahahah busqests i pjanic

1

Busqests To chyba wiagre zjadł bo taki sztywny troche

0

Bułskest to pachołek

0

@wisnia1234 No Puig też nie zachwyca no mingueza tak samo

0

Pjanic Bartek busqests mingueza świetny mecz

0

Buskłest jest w pyte

1

Oni to chyba lubią, w tej Hiszpani sobie pograć xd

0

Oczywiście powtórki czy wyszła pilka nie było

0

@Tridente2015 oczywiście Barcelona sięgnęła dna i zamiast się od niego odbić, to tak sobie wegetują na dnie. Bardziej mi chodzi o to czy dojdzie w tej drużynie do momentu przelania goryczy, i czy może w pewnym momencie naprawdę nie wezmą się tak mentalnie do kupy i nie pójdą do przodu.

2

Może to taki sezon jak 14/15, gdzie też był duży kłopot A jednak wygrali 3 puchary

0

I tym optymistycznym akcentem, kończymy ten super ekstra rok.

1

Krycie Level Kononowicz

0

Witam trafiłem baby icone Zambrotty. I mam pytanie czy ktoś nim już grał, a jeśli tak to czy jest grywalny. Niby na rynku chodzi po 700k ale tak po prostu pytam.

13

Ojciec Rickiego z chlopakow z baraków mieszkając na złomowisku po tym jak jego dom został spalony powiedział te słynne słowa że jest po prostu w Pyte. I te słowa tak jakby powiedział Koeman, co tam że gramy piach, dostajemy lanie od Juventusu, jesteśmy huhu w tabeli, ale dzisjaj zagraliśmy fajnie z potężnym Levante szczelajac po ich błędzie. No jest w Pyte

0

Co się dzieje w meczu psg?

3

Griezman wychodzi na pozycję co robią nasi pomocnicy, podają do tyłu. Zero podejmowania ryzyka, tylko bezpieczne podawanie do najbliższego ziomka i tyle xddd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?