Misiek1999
Dołączył/a: marzec 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli Pan Dembele do końca sezonu będzie trzymał taki poziom i w dodatku nie będzie mieć kontuzji jestem za aby został. Coutinho trzeba pożegnać. I tutaj ten cały Griezman. Trochę mam dylemat, bo niby wiecie niby nie gra jakoś super, ale z drugiej strony to w tym pucharze to pokazał klasę. No myślę że jednak patrząc na finanse Barcy to też pożegnać. Messi to wiecie sam wybierze czy zostaje czy nie. Lenglet- jeżeli psychicznie się trochę ustabilizuje ja bym go zostawił. Umtity precz. No i nasz nowy Ronaldo. Jeżeli nie kupimy napastnika niech zostanie, nie jest on aż tak słaby, jakiś tam instynkt napastnika ma więc no wiecie dużo zależy od okienka transferowego. No i jeżeli chodzi o Koemana to właśnie On powinien zostać na następny sezon. Ja w niego wierzę i uważam że jest on na właściwym miejscu.
35
Ja nie widzę lepszej osoby niż Koeman na trenera na następny sezon
0
@tobiasson92 no jakby opozycja zagłosowała by przeciwko to nie był by to strzał w kolano, tylko w głowę. Ziobro to debil, gość bez Kaczki nie istnieje, i mam nadzieję że w przyszłości zostanie wyrzucony na zbity ryj z polityki.
1
@doc musza sie jakos wytłumaczyć, szkoda że nie powiedzieli że boisko było krzywe i ogólnie to jedzenie w hotelu było niedobre xdd
0
@tkankowski no wiesz A co ma powiedzieć, że grali tragicznie, antyfutbol, że po prostu psychicznie byli na dnie. Walczyła XD jeżeli kłócenie się z sędzią tego spotkania to walka to tak jak najbardziej xd
0
No i chuuuuuujjjjj
1
@LyFT no niby tak ale Sevilla ostatnio grała po prostu źle, bo nasi ogarneli że podczas meczu trzeba biegać heh. I jak dzisiaj zagraja tak intensywnie jak ostatnio to Sevilla se może oglądać i poprawiać swoje błędy.
0
@wojopancer jedynie wygranie ligi mistrzów może to wymazać no najlepiej potrójną koronę hehehe
0
@bartekvisca A mamy inny wybór?
0
@Barcza223 no lepiej grać z sabotażystami typu Buskłest, Lengle, Umtity, Pique lub bezproduktywnym Griezmanem czy kiwającym powietrze Debusem. Aha oczywiście zapomnialbym o Albie który chyba zapomina że boczny obrońca to boczny obrońca.
0
Skład na nowy sezon
Ter Stegen
Dest - Araujo - ? - Firpo
Puig - Pedri - De Jong
Trincago - ? - Fati
Młoda krew
0
@sintesox ale z drugiej strony masz zawodników psychicznie wykończonych. Mentalnie są na dnie, a nawet niżej. Brak kapitana, który mógłby wziąść ich w garść. Mentalnie i psychicznie są na poziomie dzieci w przedszkolu. Nawet taki Klopp by tu nic nie zrobił. Trzeba wyrzucić wszystkich oprócz De Jonga, Pedriego, Desta, Trinciago, Puiga, Araujo Ter Stegena.
0
I ta 11 grała z psg
0
Xdddddddddddddd
2
Motywacja na poziomie XD
0
Czasami trzeba wszystko zniszczyć, by pójść do przodu.
0
@Kamiloza91 out z klubu Pique, Umtity, Lengle, Alba, Griezman, Dembele, Busquets, Bartek, Pjanic, no i Messi ale to od niego zależy. I ściągnąć piłkarzy których jesteśmy wstanie i budować od zera.
0
Hehe i w marcu wakacje
1
Najważniejsze, nie stracić bramki
0
@juri90 No wiesz gorszy niż sabotażysta Umtiti raczej nie będzie XD
0
@SinMistico Busquets wracał jakby miał Pudziana, który trzyma wagon z węglem, na plecach XD
0
Umtiti Firpo mingueza buskłets tam są dźwi
0
Bez obrony nie wygramy
1
Tragedia po prostu
0
@kkbarca on się po prostu boi i jest strasznie niepewny tego co robi. Tu nie chodzi o umiejętności tylko o psyche.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trudno się gra w piłkę nie mając obrony. To przecież widać po nich że oni są tak niepewni tego co robia w tej obronie. Buskłets dla niego została skąponowana piosenka o tytule "mniej niż zero"
0
Buskłets Umtiti Firpo potęga
0
Umtiti do do Barcy C by się nadawał
0
@Quavosk A w tedy Umtiti pyk 3 samobóje hehe