0

@Gaz Ale psychika Pana Lengleta to chyba na wakacje pojechała. Bo ja rozumiem wiecie faul taktyczny, no nie wiem próbowałeś uratować przed stratą bramki . A ten gościu fauluje Icardiego który miał 0 % szans na strzelanie bramki bo Mbappe podał centralnie do rąk naszego bramkarza. I to są tak głupie faule że po prostu brak słów.

0

@Transu96 w sumie dziwnym przypadkiem zaczęli dobrze grać, blisko wyborów xd

0

Ale tak sobie myślę, co się z tą drużyną nagle stało. Czy tak zmiana ustawienia wpłynęła na nich czy po prostu nagle zachciało im się grać ?

0

@ProMILs Griezman fajnie rozgrywał. Ale Dembele trzeba pożegnać chociaż kto to kupi ?

15

Boli mnie to że gościu kupiony za 140 mln nie umie szczelać i tyle. Gra była super

0

@PartidarioCatalan Czyli dzisiaj dobrze grał? W sumie powinien najlepszą ocenę dostać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hmm przedłużać kontrakt z Debele?

0

@Katalonbar ale to wina Koemana że dembele jest debilem i że messi nie strzelił karnego. TRENER OUT

1

Wina Koemana że ma takich napastników? Wina Koemana że nie było gola po karnym ?

1

Dembele nie jest gotowy na wielkie mecze

5

Koniec ale dzięki za walke

0

Ale fajnie grają

0

Praktycznie jest już koniec

0

Koniec :D niestety

1

Raczej wygramy ale bez awansu

0

@KacperVEB xddddddddd

0

@sebasarna18 jeżeli szybko strzelą 2 bramki to PSG będzie mieć nogi z waty. W sumie to PSG jest pod presją

3

Myślę że wygramy ale nie przejdziemy dalej

0

@busquets5 Verratti nie zagra bo ma podobno problem z stopa

0

@MiloszFCB1899 ja tylko Proszę o to by Kowala nie było w LaLigaloca bo czasami jak coś powie to aż przykro się robi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca_Big_Moment no zobaczymy, bo tak naprawdę przed meczem to sobie można tylko i wyłącznie GDYBAĆ i nic więcej.

0

@Tatazolwinia jezeli Umtity zagra ta koniec

1

@Brashearr Wiara nic nie kosztuje. Będę czekał na ten mecz z nastawieniem że dadzą radę przejść PSG. Jak się nie uda to nic się nie stanie.

0

Umtity to jest komedia

2

@LeoMessi1994 boi się go wystawić bo by ta Osasuna została zmieciona z powierzchni ziemi

0

@Rourke no dokładnie. W Barcelonie po prostu nie miał motywacji do grania A takie gadanie, o tym jak w Madrycie gra dobrze, to u nas też by tak grał, to zwykle gdybanie.

1

No wszystko super tylko trzeba powiedzieć że Suarez był całkowicie wypalony w Barcelonie. I fakt że dobrze radzi sobie w Madrycie nie świadczy o tym że nagle u nas by tak samo grał. Zmienił otoczenie i po prostu no ma motywację do grania

0

@sonek Cou na 100% odejdzie, osobiście nie chciałbym żeby Griezman odchodził, bo jest on jak najbardziej przydatny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?