Misiek1999
Dołączył/a: marzec 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz Ale psychika Pana Lengleta to chyba na wakacje pojechała. Bo ja rozumiem wiecie faul taktyczny, no nie wiem próbowałeś uratować przed stratą bramki . A ten gościu fauluje Icardiego który miał 0 % szans na strzelanie bramki bo Mbappe podał centralnie do rąk naszego bramkarza. I to są tak głupie faule że po prostu brak słów.
0
@Transu96 w sumie dziwnym przypadkiem zaczęli dobrze grać, blisko wyborów xd
0
Ale tak sobie myślę, co się z tą drużyną nagle stało. Czy tak zmiana ustawienia wpłynęła na nich czy po prostu nagle zachciało im się grać ?
0
@ProMILs Griezman fajnie rozgrywał. Ale Dembele trzeba pożegnać chociaż kto to kupi ?
15
Boli mnie to że gościu kupiony za 140 mln nie umie szczelać i tyle. Gra była super
0
@PartidarioCatalan Czyli dzisiaj dobrze grał? W sumie powinien najlepszą ocenę dostać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hmm przedłużać kontrakt z Debele?
0
@Katalonbar ale to wina Koemana że dembele jest debilem i że messi nie strzelił karnego. TRENER OUT
1
Wina Koemana że ma takich napastników? Wina Koemana że nie było gola po karnym ?
1
Dembele nie jest gotowy na wielkie mecze
5
Koniec ale dzięki za walke
0
Ale fajnie grają
0
Praktycznie jest już koniec
0
Koniec :D niestety
1
Raczej wygramy ale bez awansu
0
@KacperVEB xddddddddd
0
@sebasarna18 jeżeli szybko strzelą 2 bramki to PSG będzie mieć nogi z waty. W sumie to PSG jest pod presją
3
Myślę że wygramy ale nie przejdziemy dalej
0
@busquets5 Verratti nie zagra bo ma podobno problem z stopa
0
@MiloszFCB1899 ja tylko Proszę o to by Kowala nie było w LaLigaloca bo czasami jak coś powie to aż przykro się robi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca_Big_Moment no zobaczymy, bo tak naprawdę przed meczem to sobie można tylko i wyłącznie GDYBAĆ i nic więcej.
0
@Tatazolwinia jezeli Umtity zagra ta koniec
1
@Brashearr Wiara nic nie kosztuje. Będę czekał na ten mecz z nastawieniem że dadzą radę przejść PSG. Jak się nie uda to nic się nie stanie.
0
Umtity to jest komedia
2
@LeoMessi1994 boi się go wystawić bo by ta Osasuna została zmieciona z powierzchni ziemi
0
@Rourke no dokładnie. W Barcelonie po prostu nie miał motywacji do grania A takie gadanie, o tym jak w Madrycie gra dobrze, to u nas też by tak grał, to zwykle gdybanie.
1
No wszystko super tylko trzeba powiedzieć że Suarez był całkowicie wypalony w Barcelonie. I fakt że dobrze radzi sobie w Madrycie nie świadczy o tym że nagle u nas by tak samo grał. Zmienił otoczenie i po prostu no ma motywację do grania
0
@sonek Cou na 100% odejdzie, osobiście nie chciałbym żeby Griezman odchodził, bo jest on jak najbardziej przydatny.