Misiek1999
Dołączył/a: marzec 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SkilledHydra16 on już dawno umarł
46
Gdzie by Barcelona nie grała to ja będę ja oglądać
0
@BarcaInfo nie no bez przesady
1
@IronSanHybrid zapewne :)
0
Super liga była by w sumie spoko ale gdyby np 7 drużyn by spadało A 7 nowych wchodziło
0
@Nazio87 do puki uefa istnieje będzie mordowany
1
@Mr8lack uefa to rak i ha tfu na nich
0
@Trepyveb no wlasnie nic nie wiadomo a ludzie pisza jakby to jutro już się zaczynało xdd
0
@Cule1234 ha tfu na uefa
1
@michal26 jeszcze nic się nie stało A ludzie już koniec świata. Przecież laporta może wyjść i powiedzieć nie jednak dziękujemy. Uważam że to jest pokazanie uefie kto tu rządzi.
0
@IronSanHybrid no tak A mistrzostwa świata w zimę w Katarze to nie dla pieniedzy na tfu na uefa
0
@BarcaFan17 Wow to Bartek się na to zgodził A nasz nowy prezydent tylko powiedział że to ciekawa opcja więc jeszcze nic nie wiadomo. Laporta to ma głowę na karku i wie co jest dobre dla klubu. Więc to jego decyzja będzie ostateczna A nie że Bartek coś tam podpisał i że to chuj koniec
0
@Witekk10 real to może Cię nawet zabić w polu karnym A i tak nie bedzie
3
Mecz sprzedany ha tfu na la lige
0
Żałosne jak ta cała la liga
0
Xdddddddddddddddddd
0
@tomono A jak się nazywa ?
1
@masq szybki alba i Araujo to mi się podoba
1
@Firestone jak nasi będą grać na dużej inteswnosci to wygramy . Jak liverpool przyspieszył choć trochę akcje to nie wiedział co się dzieje. Wszystko zależy od nich. Jeżeli będą treptac po murawie to przegrają A jak włączą 5 bieg to Real nie będzie wiedział co się dzieje
7
Jakbym słuchał kowala jak żyć to bym pod mostem leżał i berbeluche pił
0
@ObiektywnyKibic121 no pokazał jaki to klasowy klub z ajaxem lub z city. Albo jak mogli prawie nie wyjść z grupy. Odszedł Ronaldo i to był ich koniec w lidze mistrzów
12
@DonMatteo901 A ja mu mówię te ikier weź wygraj mistrzostwo swiata
0
@FCMichalo zł clasico to mecz w którym może zdarzyć się wszystko. Poza tym będą bardziej zmobilizowani do walki
0
Nie strzelą i tyle
0
@pafcioxxx nie byla bezpsrednio przed golem
1
@VamosRakieta A podczas el clasico komentatorzy eleven :
Ronalidhno podaje do Eto A ten wykłada Xaviemu i gooool,
Ludzie którzy oglądają mecz:
Co jest kur.....?
0
@Kapitan_SW mi osobiście szkoda go, bo on ma jakiś plan na mecz. I co jego wina że nasi niecpotrafia zrobić jakiś jednej składek akcji. Dajmy mu czas
0
@VamosRakieta no tak A gdzie był przez 83 minuty i kto strzelił wcześniejsze bramki. Robert jak dostanie piłkę to strzeli, sam nie wygra.
0
My ten mecz zanglikami i tak przegramy. Jak lewy był to jakieś różnicy nie zrobił z Węgrami więc i tak przegramyb
0
@Granto jeszcze jakby był młodym, perspektywicznym piłkarzem, a nie gościem co ma 30 lat. Jeszcze przez niego Moriba by odszedł