1

@SkilledHydra16 on już dawno umarł

46

Gdzie by Barcelona nie grała to ja będę ja oglądać

0

@BarcaInfo nie no bez przesady

1

@IronSanHybrid zapewne :)

0

Super liga była by w sumie spoko ale gdyby np 7 drużyn by spadało A 7 nowych wchodziło

0

@Nazio87 do puki uefa istnieje będzie mordowany

1

@Mr8lack uefa to rak i ha tfu na nich

0

@Trepyveb no wlasnie nic nie wiadomo a ludzie pisza jakby to jutro już się zaczynało xdd

0

@Cule1234 ha tfu na uefa

1

@michal26 jeszcze nic się nie stało A ludzie już koniec świata. Przecież laporta może wyjść i powiedzieć nie jednak dziękujemy. Uważam że to jest pokazanie uefie kto tu rządzi.

0

@IronSanHybrid no tak A mistrzostwa świata w zimę w Katarze to nie dla pieniedzy na tfu na uefa

0

@BarcaFan17 Wow to Bartek się na to zgodził A nasz nowy prezydent tylko powiedział że to ciekawa opcja więc jeszcze nic nie wiadomo. Laporta to ma głowę na karku i wie co jest dobre dla klubu. Więc to jego decyzja będzie ostateczna A nie że Bartek coś tam podpisał i że to chuj koniec

0

@Witekk10 real to może Cię nawet zabić w polu karnym A i tak nie bedzie

3

Mecz sprzedany ha tfu na la lige

0

Żałosne jak ta cała la liga

0

Xdddddddddddddddddd

0

@tomono A jak się nazywa ?

1

@masq szybki alba i Araujo to mi się podoba

1

@Firestone jak nasi będą grać na dużej inteswnosci to wygramy . Jak liverpool przyspieszył choć trochę akcje to nie wiedział co się dzieje. Wszystko zależy od nich. Jeżeli będą treptac po murawie to przegrają A jak włączą 5 bieg to Real nie będzie wiedział co się dzieje

7

Jakbym słuchał kowala jak żyć to bym pod mostem leżał i berbeluche pił

0

@ObiektywnyKibic121 no pokazał jaki to klasowy klub z ajaxem lub z city. Albo jak mogli prawie nie wyjść z grupy. Odszedł Ronaldo i to był ich koniec w lidze mistrzów

12

@DonMatteo901 A ja mu mówię te ikier weź wygraj mistrzostwo swiata

0

@FCMichalo zł clasico to mecz w którym może zdarzyć się wszystko. Poza tym będą bardziej zmobilizowani do walki

0

Nie strzelą i tyle

0

@pafcioxxx nie byla bezpsrednio przed golem

1

@VamosRakieta A podczas el clasico komentatorzy eleven :
Ronalidhno podaje do Eto A ten wykłada Xaviemu i gooool,
Ludzie którzy oglądają mecz:
Co jest kur.....?

0

@Kapitan_SW mi osobiście szkoda go, bo on ma jakiś plan na mecz. I co jego wina że nasi niecpotrafia zrobić jakiś jednej składek akcji. Dajmy mu czas

0

@VamosRakieta no tak A gdzie był przez 83 minuty i kto strzelił wcześniejsze bramki. Robert jak dostanie piłkę to strzeli, sam nie wygra.

0

My ten mecz zanglikami i tak przegramy. Jak lewy był to jakieś różnicy nie zrobił z Węgrami więc i tak przegramyb

0

@Granto jeszcze jakby był młodym, perspektywicznym piłkarzem, a nie gościem co ma 30 lat. Jeszcze przez niego Moriba by odszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?