Mlody96
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier mam to samo xd i famemma w tagach, albo od razu stream z fame wskakuje
0
@ShawnC 3590 dni jesteś na tym serwisie i dopiero takie wnioski?
0
Ojojoj, prawie się obsrałem
0
@Zip nie uwierzę, jak nie zobaczę! :>
0
@wojtas5163 złoto xD
0
Mam nadzieję, że mi zrobią mega prezent na urodziny :D
0
@Ralph87 tyle że przegraliśmy na wyjeździe, a nie u siebie...
3
"Trochę nieczysto przyjął zawodnik Granady" a typ dostał po prostu piłka w mordę :D
0
O kurde Koeman nie w swoim dresiku xdd
1
@Ogorinho1974 Uwierz, że nie było mi łatwo
2
Z racji, że mecz jest bardzo imponujący, to może opowiem żarcik.
Co robi mechanik w Subaru?
Kręci imprezę.
Hehe
1
@Rudaa11 no nasi za dużo to nie pokazują xd więc wystarczy jeden gol przypadku i pozamiatane
2
@MasnyTed myślę, że jest :p
0
Ja myślałem, że on sobie żartuje dając przy tym pstryczka w nos tym co obiecują pizze i tatuaże :D
0
Czyli warunek spełniony i od teraz z czystym sumieniem będzie mógł grzać ławę :D
4
Koeman narzekał na VAR i cyk 3 brameczki nie uznane xD
0
Jakie macie odczucia przyjaciele przed dzisiejszym klasykiem? Ja osobiście sam nie wiem czemu, bo żadne gwiazdy na niebie na to nie wskazują, ale przeczuwam bardzo dobry mecz i dużą przewagę naszych :)
0
Klątwa niewykorzystania wpadki Realu trwa
0
@Kacpereeek gdzie byłeś przez ostatnie 5 lat?
0
@Marjando jeszcze Seville może co?
0
Ach ten kochany Valdes :')
0
Aż się dziwię, że kogo jak kogo ale PSG nie byłoby stać, żeby opłacać pensje Messiego xd Tym bardziej, że Barca jest kilka lat w dołku finansowym, a jednak potrafiła skądś ten hajsik skołować
0
@RomciO0 Czyli uważasz że ostatnimi laty Juve bardziej upokorzylo się na scenie międzynarodowej niż Barca? :D
7
Biedny De Jong, cały czas chciał przejść do Barcelony i gdy w końcu dostał taką szansę, to przeszedł do najgorszej wersji Barcy od lat :D Jeszcze nakłaniał De Ligta, który teraz pewnie patrząc na to wszystko odetchnął z ulgą
3
@Midast zaczynasz komentarz od tego, że Messi powinien odejść, a później jakby nigdy nic zaczynasz go wymieniać w składzie xd
1
@BOSSS85 tjaa... i przyjdzie trzeci no name
1
Czemu ja głupi się łudziłem na jakikolwiek cud tutaj...
0
@ChampionLW no tak właśnie myślałem
0
Czym oni przykryli trybuny? :D
0
@Tomek94876 Już abstrahując od tego czy dobry mecz, czy nie, jak można woleć porażkę od zwycięstwa?