0

@Survier mam to samo xd i famemma w tagach, albo od razu stream z fame wskakuje

0

@ShawnC 3590 dni jesteś na tym serwisie i dopiero takie wnioski?

0

Ojojoj, prawie się obsrałem

0

@Zip nie uwierzę, jak nie zobaczę! :>

0

@wojtas5163 złoto xD

0

Mam nadzieję, że mi zrobią mega prezent na urodziny :D

0

@Ralph87 tyle że przegraliśmy na wyjeździe, a nie u siebie...

3

"Trochę nieczysto przyjął zawodnik Granady" a typ dostał po prostu piłka w mordę :D

0

O kurde Koeman nie w swoim dresiku xdd

1

@Ogorinho1974 Uwierz, że nie było mi łatwo

2

Z racji, że mecz jest bardzo imponujący, to może opowiem żarcik.
Co robi mechanik w Subaru?
Kręci imprezę.
Hehe

1

@Rudaa11 no nasi za dużo to nie pokazują xd więc wystarczy jeden gol przypadku i pozamiatane

2

@MasnyTed myślę, że jest :p

0

Ja myślałem, że on sobie żartuje dając przy tym pstryczka w nos tym co obiecują pizze i tatuaże :D

0

Czyli warunek spełniony i od teraz z czystym sumieniem będzie mógł grzać ławę :D

4

Koeman narzekał na VAR i cyk 3 brameczki nie uznane xD

0

Jakie macie odczucia przyjaciele przed dzisiejszym klasykiem? Ja osobiście sam nie wiem czemu, bo żadne gwiazdy na niebie na to nie wskazują, ale przeczuwam bardzo dobry mecz i dużą przewagę naszych :)

0

Klątwa niewykorzystania wpadki Realu trwa

0

@Kacpereeek gdzie byłeś przez ostatnie 5 lat?

0

@Marjando jeszcze Seville może co?

0

Ach ten kochany Valdes :')

0

Aż się dziwię, że kogo jak kogo ale PSG nie byłoby stać, żeby opłacać pensje Messiego xd Tym bardziej, że Barca jest kilka lat w dołku finansowym, a jednak potrafiła skądś ten hajsik skołować

0

@RomciO0 Czyli uważasz że ostatnimi laty Juve bardziej upokorzylo się na scenie międzynarodowej niż Barca? :D

7

Biedny De Jong, cały czas chciał przejść do Barcelony i gdy w końcu dostał taką szansę, to przeszedł do najgorszej wersji Barcy od lat :D Jeszcze nakłaniał De Ligta, który teraz pewnie patrząc na to wszystko odetchnął z ulgą

3

@Midast zaczynasz komentarz od tego, że Messi powinien odejść, a później jakby nigdy nic zaczynasz go wymieniać w składzie xd

1

@BOSSS85 tjaa... i przyjdzie trzeci no name

1

Czemu ja głupi się łudziłem na jakikolwiek cud tutaj...

0

@ChampionLW no tak właśnie myślałem

0

Czym oni przykryli trybuny? :D

0

@Tomek94876 Już abstrahując od tego czy dobry mecz, czy nie, jak można woleć porażkę od zwycięstwa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?