1

@kicak261 No Cou to już na pewno nie damy :)

0

@nicola134 gdzieś na pewno :p pytanie gdzie po Polsku bedzie mozna :D

4

Ja za Neymara nie dałbym nawet Douglasa :D

0

@dv7wisnia obawiam sie, ze bym nie zdazyl ;p

0

@bartoszekkk podbijam

0

@dv7wisnia no to pytam :p

0

@dv7wisnia a jak ktoś nie ma polsat sport i chciałby obejrzeć w necie po Polsku?

0

@Fabik87 no właśnie nie ma :/ jest po Rosyjsku, Portugalsku i Hebrajsku xD

0

Podzieli się ktoś linkiem do Polskiej transmisji?

0

W poniedziałek rozwaliłem sobie rękę o piłe tarczowa, boli jak cholera i zadne leki nie pomagają... ale jest jeden plus: mam l4 i spokojnie mogę obejrzeć sobie meczyk nawet jakby miał lecieć o 3 w nocy :D

1

@zdrowyrozsądek Nie jestem pewny czy przypadkiem nie czytałem już, że Murillo wraca do Valenci :P

5

Czuję w kościach, że niespełnione dziecko wróci do cienia Messiego z którego tak chamsko chciał uciec

0

@Gacu95 XD

1

Cieszy powrot Arthura i Coutinho

0

Teraz nie wiem czy byl blad redakcji i bylo 2014 i zdazyli poprawic po Twoim komentarzu, czy cos tu poszlo nie tak xD

1

Jest mi wstyd jak cholera

0

I dalej polecą :)

0

Poziom komentatorów z Eleven jest żenujący...

8

Słów mi kur*a brakuje jak widzę takie sytuacje... Przepraszam za mój język, ale nie jestem w stanie inaczej się wypowiedzieć na ten temat... Jeden głupi wślizg i pozbawia gry młodego piłkarza na CAŁY sezon, gdzie winowajca nawet nie utrzymał żółtego kartonika... To są ku*wa jakieś kpiny! To samo tyczy się Hectora Moreno, który po brutalnym faulu, gdzie out'uje zawodnika na 6-9 miesięcy zostaje zawodnikiem meczu... Moje pytanie jest proste, co tu się do ch*ja dzieje?

0

Powtarzam to zawsze przy takich meczach. ''Po remontadzie z Milanem uwierzę już we wszystko'' :)

2

Coraz więcej odchodzi legend Barcelony... Chyba czas się pomału przyzwyczajać :(

5

Dziś jest nasza noc przyjaciele!

0

Tak i w tym wypadku wygrałby Real.

0

Nie wyobrażam sobie, żeby mogli go wygwizdać na Camp Nou... Takiego człowieka, co tyle zrobił nie da rady wygwizdać nawet jakby komuś zależało :D

0

Dokładnie. Możecie mnie zminusować, ale ja sądzę, że nawet nie ma możliwości aby Barca ten mecz przegrała. Jest niemożliwością na CN trafić 3 gole i nie wpuścić ani jednego :)

0

Nie musisz się bać o Suareza ;d

0

A czytałeś cały news?

0

Przyzwyczaj się :D Jej nazwisko za każdym razem jest inaczej pisane :P

0

Będą grać u szatana w piekle :)

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?