Mlody96
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kicak261 No Cou to już na pewno nie damy :)
0
@nicola134 gdzieś na pewno :p pytanie gdzie po Polsku bedzie mozna :D
4
Ja za Neymara nie dałbym nawet Douglasa :D
0
@dv7wisnia obawiam sie, ze bym nie zdazyl ;p
0
@bartoszekkk podbijam
0
@dv7wisnia no to pytam :p
0
@dv7wisnia a jak ktoś nie ma polsat sport i chciałby obejrzeć w necie po Polsku?
0
@Fabik87 no właśnie nie ma :/ jest po Rosyjsku, Portugalsku i Hebrajsku xD
0
Podzieli się ktoś linkiem do Polskiej transmisji?
0
W poniedziałek rozwaliłem sobie rękę o piłe tarczowa, boli jak cholera i zadne leki nie pomagają... ale jest jeden plus: mam l4 i spokojnie mogę obejrzeć sobie meczyk nawet jakby miał lecieć o 3 w nocy :D
1
@zdrowyrozsądek Nie jestem pewny czy przypadkiem nie czytałem już, że Murillo wraca do Valenci :P
5
Czuję w kościach, że niespełnione dziecko wróci do cienia Messiego z którego tak chamsko chciał uciec
0
@Gacu95 XD
1
Cieszy powrot Arthura i Coutinho
0
Teraz nie wiem czy byl blad redakcji i bylo 2014 i zdazyli poprawic po Twoim komentarzu, czy cos tu poszlo nie tak xD
1
Jest mi wstyd jak cholera
0
I dalej polecą :)
0
Poziom komentatorów z Eleven jest żenujący...
8
Słów mi kur*a brakuje jak widzę takie sytuacje... Przepraszam za mój język, ale nie jestem w stanie inaczej się wypowiedzieć na ten temat... Jeden głupi wślizg i pozbawia gry młodego piłkarza na CAŁY sezon, gdzie winowajca nawet nie utrzymał żółtego kartonika... To są ku*wa jakieś kpiny! To samo tyczy się Hectora Moreno, który po brutalnym faulu, gdzie out'uje zawodnika na 6-9 miesięcy zostaje zawodnikiem meczu... Moje pytanie jest proste, co tu się do ch*ja dzieje?
0
Powtarzam to zawsze przy takich meczach. ''Po remontadzie z Milanem uwierzę już we wszystko'' :)
2
Coraz więcej odchodzi legend Barcelony... Chyba czas się pomału przyzwyczajać :(
5
Dziś jest nasza noc przyjaciele!
0
Tak i w tym wypadku wygrałby Real.
0
Nie wyobrażam sobie, żeby mogli go wygwizdać na Camp Nou... Takiego człowieka, co tyle zrobił nie da rady wygwizdać nawet jakby komuś zależało :D
0
Dokładnie. Możecie mnie zminusować, ale ja sądzę, że nawet nie ma możliwości aby Barca ten mecz przegrała. Jest niemożliwością na CN trafić 3 gole i nie wpuścić ani jednego :)
0
Nie musisz się bać o Suareza ;d
0
A czytałeś cały news?
0
Przyzwyczaj się :D Jej nazwisko za każdym razem jest inaczej pisane :P
0
Będą grać u szatana w piekle :)
0
Komentarz usunięty