Mlody96
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu?
0
Aż się wierzyć nie chce, że taki kozak ma tak słabą statystyke w golach na wyjeździe w LM... Jakby nie dowody na to, to raczej nikt by w to nie uwierzył :p
0
@sbp13 etuoo czy ezoo? xD
0
@kamiVeB to dobranoc :)
0
Antek znowu niestety na razie niewidoczny...
0
@El dominatore Haha xD
6
Prosze was... Osobiscie nie wierze w ta plote, ale jesli okazalo by sie to prawda, to bylo by mi po prostu smutno, ze przez typa co mial w nas wywalone i poszedl do klubu, ktory kolekcjonuje pilkarzy oferujac im gigantyczne pieniadze, aby móc (odejsc z cienia Messiego i dzieki temu wygrac zlota pilke ((taa, na pewno)) ) i nagle zrozumial, ze tylko utrudnil sobie to zadanie i jest mu teraz bardzo smutno i zle, bo chce znowu grac w klubie, ktory kocha zrobil sie taki burdel ze zarzad chcial go wymienic za pilkarzy, ktorzy oddali cale swoje serducho i jeszcze zawodnicy mieli zamiar doplacic do transferu takiego kogos...
0
@mielniczas Dokladnie... Irytuje to niesamowicie :/ Wykupilem Eleven sport, bo w zeszlym sezonie wiekszosc meczy tam puszczali, a w tym sezonie chyba puszcza tylko 1/3 jak dobrze pojdzie xd
0
@wildzenon12 Z tego co kojarze, to była jakaś ankieta Socios i zdania były 50/50 także wątpie, ze tylko Polacy...
0
@OpoSiteX ale za Neymarem który miał wywalone na Barcelone, oplul ją i poleciał na kasę i nagle biedny chce wrócić to juz przepadasz?
0
Dlugo kaze na siebie czekac xd cale wakacje czekalem aby znow zobaczyc naszego Cracka w akcji, a ten mi takie psikusy robi...
EDIT. uff... Długo się nie pomartwiłem :D
0
@mlody88 hej mlody, jestem mlodszy hih
0
@batoon nie da się podać przykładu w takim natłoku komentarzy :D
1
Niektórzy z was to jest masakra, jakie wy macie kalejdoskopy w głowach xd zmieniacie zdanie co 2 minuty, aż się rzygać chce jak się was czyta
0
@D10SLEO ja widzę :) Perez ma mniej strat :D
1
@rayan_7 http://www.sport365.live/pl/home
2
Podoba mi się to co widzę na początku tego meczu :D
0
@PAULPOGBAFAN http://www.sport365.live/pl/home
0
@Limaker mi nie działało, ale dzisiaj mam pełno transmisji w różnych językach na tej stornie
0
@Limaker http://www.sport365.live/pl/home
1
Ma ktoś jakiś link do meczu? :)
0
Ma ktoś transmisje do meczu?
0
@xBarteZx spójrz sobie na odpowiedzi Twojego komentarza i sam sobie odpowiedz czy tylko dla mnie :) Pozdrawiam cieplutko
0
Komentarz usunięty
0
@xBarteZx nie masz czego xd po prostu piszesz niesmieszne żarty w takim wypadku
0
Komentarz usunięty
0
@xBarteZx beka he he iks de, bo przecież jak ktoś mnie poprawi to zaraz mogę napisać: lol to żart gupi jesteś czy jak lol nie skumales hehe
0
@kluskv123 Pamiętam ten okres jak każdy srał po gaciach na samą myśl o graniu przeciwko Barcelonie (kibice jak i zawodnicy)
2
@xBarteZx xDDD lepiej chyba czasami siedzieć cicho i sie nie wychylać niż pozniej sie zbłaźnić
1
Zawsze lubiłem i lubię gościa :D Ciesze się, że odchodzi, bo tutaj był tylko hamowany, a tak to ma chociaż szansę się odkuć :D