1

Ani trochę się nie dziwię Realowi... Sam bym nie chciał, żeby Real grał finał na CN, bo nie ukrywam, że miałbym tak zwany ból dupy.

0

Przyjęcie i gol Suareza identyczne jak jak Pedro :D

0

Podejrzewam, że 2003 to jego rocznik, także odpuść mu :D

0

Mając na względzie, że Messi pobił te rekordy w młodym wieku i ma jeszcze dobrych parę lat na doszlifowanie ich, to jestem ciekaw jak długo będziemy musieli czekać, aż pojawi się ktoś kto go pobije :)

0

I co teraz powiesz?

0

W tym wypadku sam się jutro obroni :D

0

Akurat na to można przymknąć oko :D

1

A może to, że przeturlał się z nią na 3 metry jakby dziurę mu to zrobiło? :D

0

A jesteś taka pewna? Znasz mnie od 19 lat co? :)

1

Ale jaki wysiłek jak to było przed meczem? :)

0

Suarez zaczyna mnie irytować... Nic do niego nie mam i wiem, że jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale jakbym nie znał go z Liverpoolu, to pomyślałbym, że jest na poziomie Douglasa. W tym meczu oprócz zrypanej setki, to potrafi tylko ślizgać się po murawie.

0

Też uważam, że Suarez jest konkretnym grajkiem, ale nie uważasz, że jak na piłkarza, który kosztuje 80mln, to rok czy dwa lata na rozegranie się jest ''ciupek'' za długo?

1

Dwie godziny po meczu, a ja dalej czuję szaloną radość, której nie czułem już bardzo długo! Taką Barcę chce się oglądać codziennie!

0

Wkurza mnie trochę podejście Daniego, który myśli, że Barca będzie go teraz błagać na kolanach, żeby został.

0

Jak sprowadzisz z zakazem?

0

Jeśli chodzi o LE, to nic do chłopa nie mam, ale niestety jako trener U NAS się nie sprawdził i tyle :)

0

Najlepsze jest to, że jak Messi albo Suarez zagrają dobry mecz, to wygaduje o najlepszych piłkarzach, lecz jak Messi grał fatalnie, to nagle, że nie wypowiada się o jednym zawodniku tylko jak o całej drużynie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?