Mlody96
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ani trochę się nie dziwię Realowi... Sam bym nie chciał, żeby Real grał finał na CN, bo nie ukrywam, że miałbym tak zwany ból dupy.
0
Przyjęcie i gol Suareza identyczne jak jak Pedro :D
0
Podejrzewam, że 2003 to jego rocznik, także odpuść mu :D
0
Mając na względzie, że Messi pobił te rekordy w młodym wieku i ma jeszcze dobrych parę lat na doszlifowanie ich, to jestem ciekaw jak długo będziemy musieli czekać, aż pojawi się ktoś kto go pobije :)
0
I co teraz powiesz?
0
W tym wypadku sam się jutro obroni :D
0
Akurat na to można przymknąć oko :D
1
A może to, że przeturlał się z nią na 3 metry jakby dziurę mu to zrobiło? :D
0
A jesteś taka pewna? Znasz mnie od 19 lat co? :)
1
Ale jaki wysiłek jak to było przed meczem? :)
0
Suarez zaczyna mnie irytować... Nic do niego nie mam i wiem, że jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale jakbym nie znał go z Liverpoolu, to pomyślałbym, że jest na poziomie Douglasa. W tym meczu oprócz zrypanej setki, to potrafi tylko ślizgać się po murawie.
0
Też uważam, że Suarez jest konkretnym grajkiem, ale nie uważasz, że jak na piłkarza, który kosztuje 80mln, to rok czy dwa lata na rozegranie się jest ''ciupek'' za długo?
1
Dwie godziny po meczu, a ja dalej czuję szaloną radość, której nie czułem już bardzo długo! Taką Barcę chce się oglądać codziennie!
0
Wkurza mnie trochę podejście Daniego, który myśli, że Barca będzie go teraz błagać na kolanach, żeby został.
0
Jak sprowadzisz z zakazem?
0
Jeśli chodzi o LE, to nic do chłopa nie mam, ale niestety jako trener U NAS się nie sprawdził i tyle :)
0
Najlepsze jest to, że jak Messi albo Suarez zagrają dobry mecz, to wygaduje o najlepszych piłkarzach, lecz jak Messi grał fatalnie, to nagle, że nie wypowiada się o jednym zawodniku tylko jak o całej drużynie...