Mlody96
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek94876 serio?
0
@NaFazieHitman Wszystko zależy od tego ilu ludzi będzie oglądało mecz w telewizji. Ogladalem już sporo dużych meczy na playerze, czy to lige mistrzów, czy właśnie el claciso i za każdym razem udało mi się obejrzeć całość bez większego wkurzania się, chociaż nie obyło się bez przycinania :)
0
@kkbarca W sumie to nijakie... Za każdym razem przed dużym meczem cały dzień chodzę podekscytowany, a jak dojdzie do tego meczu, to okazuje się byle jaki, więc dzisiaj staram się trzymać moje ekscytacje na smyczy i ze spokojem czekam na 21 :D
1
@adasko1998 na player.pl masz cały pakiet eleven na miesiąc za 15zl i śmiga na telefonie, tylko musisz pobrać apke playera :)
0
@Kusco15 po odświeżeniu strony dopiero mi się wyświetliło, albo po prostu nie zauważyłem xd tak czy siak chyba nikogo nie zabolało że spytałem co? :P
0
@macio_944 @DonPedro dzięki chlopy
0
Eleven też będzie puszczał dziś mecz, czy tylko canal+?
1
Klepu klepu klepu
0
@MateS no na pleju raczej wątpię... sam próbowałem kiedyś i plej chyba nie ma wtyczki jakieś
1
@4drian0 Jesteś cudownym człowiekiem i nie potrzebujesz komplementów aby się dowartościować! .... NO DAWAJ TEN LINK
0
Dobry wieczór wszystkim :) Byłby ktoś na tyle uprzejmy i wysłał mi na PW link do meczu? Mam co prawda stream world, ale lepiej się zabezpieczyć przed, niż potem szukać na dzikusa :P
2
E Ty, z numerem dwa
2
Ahh...Jak ja bym chciał mieć taki plan zajęć za taki hajsik
0
@Veritas21 bo jest żałosna :) a może nie La ramba a jakieś 40% ludzi na La rambli :)
13
Czytam tu co niektórych i az się wierzyć nie chce że ludzie są tak głupi xd psioczą na Valverde przez 1,5 sezonu tylko po to żeby po zwolnieniu go pisać jaki to nie był jednak zły chłop i w sumie szkoda. Przychodzi Setien i po dwóch dniach piszą @setienout, przepraszam Valverde xd Wy jesteście tacy głupi czy po prostu macie po 8 lat?
0
Kurde, czekam za naszym pierwszym meczem pod nowym dowództwem jak na jakieś el classico albo coś :D
4
@FC1899Barca Wygrały półfinały :>
25
@contowsky Dla mnie wybór oczywisty :D Henry od zaraz
0
Jeżeli Xavi przykładałby taka samą uwagę na treningi zespołu i taktykę tak jak na murawę, na której grał to zapowiadało by się dobrze :D
2
Wytłumaczy mi ktoś sytuację z żółtą kartką po rożnym czemu tam nie było karnego tylko powtarzali rożny? Bo nie ogarniam
0
Wszystkim Cule, życzę wesołych świąt i aby nasza Barca wygrała potrójna koronę! :D
3
Widać, że Valverde go nie chciał, bo w końcu jakiś udany transfer od dłuższego czasu :D
0
@FDJ A co mają pisać? "Jedziemy z lamusami!" ?
0
@itmustbejoke No nie wiem, czy przesadził xd Munirem też się każdy jaral jaki to złoty chłopak, a wiadomo jak się skonczylo :) Zobaczymy za kilka lat co nam wyrośnie z Ansu :D
2
@Pstryk Alenia dzisiaj kozak co on podaje chłopak
0
@blaugrana010491 może i tak :D każdy reaguje inaczej, może Dembuchowi odpaliła by się FIFA xd
1
@blaugrana010491 No nie wiem czy to by mu pomogło... Niektórzy po zapaleniu są jeszcze bardziej wyczuleni i nie czują się komfortowo przy obcych ludziach, a gdzie tu dopiero przy tylu na trybunach, którzy oceniają jak grasz :D Nie żebym to wiedział z autopsji, tylko kolega mi mówił
0
Cały Suarez... Cały mecz piach, ale i tak zawsze zdobędzie niespodziewanie gola
0
Oni robią chyba to specjalnie... Kupowałem Eleven to nie puszczali żadnego meczu, teraz nie mam to puszczają już drugi pod rząd... Co do składu to cieszy, że znowu będzie szansa popatrzeć na Ansu :D
0
Czy to ptak? To samolot? Nie, to kosmita! :D kurła Leoś tęskniłem