Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
+4 standard -.-
0
tylko teraz tego nie spierdzielić to będzie dobrze
0
JESt MOC!
0
było tak blisko :/
0
oczywiście real ma 0:1 +1min gdzie byli przerwy a w niedziele 0 przerw +5 min -.-
0
(real na pewno jest lepszy) :D idzie im gorzej niż nam mieli farta ze mieli forme jeszcze z bayernem ale jak tak maja grac to z atletico nie maja szans
4
szanse to byli z Ronaldo teraz z 30% podeszło do 50% poczekajmy do końca meczu narazie się nie można cieszyć rozumiem jak by była 80 minuta a to jest początek meczu
0
mam nadzieje ze bedzie chociaz remis 0:0 albo 1:1 ale to sie zobaczy ^^ mowie o meczu realu oczywiscie :D
0
wygramy lige nawet jak przegramy i to i tak wygramy :D
1
da rade Valencia dala rade cały mecz to i da 5 min
0
5 min...
0
ja tu już w majtkach biegam :D nie może ten czas już szybciej lecieć xD
0
tylko ze real się czuje gorzej od nas bo jak tego nie wygrają to już się zegnają z liga a my gramy dalej :D
1
na stronie realu już byli w niebie potrójna korona i się mogę założyć ze tylko z PK zostaną ^^
0
Atletico nie wygrało Barcelona miała remis to real przegra a za 2 tygodnie mam na dzieje ze będziemy świętować mistrzostwo
1
2:1 do boju Valencia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
jak każdy będzie miał na końcu sezonu po 91 punktów to Barcelona wygra lige
0
trzeba wierzyć do końca jeżeli dzisiaj Valencia wygra z realem to będziemy mieli z 60% szanse na wygranie ligi co prawda nie mowie ze będzie prosto... Visca el Barca