5

+4 standard -.-

0

tylko teraz tego nie spierdzielić to będzie dobrze

0

JESt MOC!

0

było tak blisko :/

0

oczywiście real ma 0:1 +1min gdzie byli przerwy a w niedziele 0 przerw +5 min -.-

0

(real na pewno jest lepszy) :D idzie im gorzej niż nam mieli farta ze mieli forme jeszcze z bayernem ale jak tak maja grac to z atletico nie maja szans

4

szanse to byli z Ronaldo teraz z 30% podeszło do 50% poczekajmy do końca meczu narazie się nie można cieszyć rozumiem jak by była 80 minuta a to jest początek meczu

0

mam nadzieje ze bedzie chociaz remis 0:0 albo 1:1 ale to sie zobaczy ^^ mowie o meczu realu oczywiscie :D

0

wygramy lige nawet jak przegramy i to i tak wygramy :D

1

da rade Valencia dala rade cały mecz to i da 5 min

0

5 min...

0

ja tu już w majtkach biegam :D nie może ten czas już szybciej lecieć xD

0

tylko ze real się czuje gorzej od nas bo jak tego nie wygrają to już się zegnają z liga a my gramy dalej :D

1

na stronie realu już byli w niebie potrójna korona i się mogę założyć ze tylko z PK zostaną ^^

0

Atletico nie wygrało Barcelona miała remis to real przegra a za 2 tygodnie mam na dzieje ze będziemy świętować mistrzostwo

1

2:1 do boju Valencia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

jak każdy będzie miał na końcu sezonu po 91 punktów to Barcelona wygra lige

0

trzeba wierzyć do końca jeżeli dzisiaj Valencia wygra z realem to będziemy mieli z 60% szanse na wygranie ligi co prawda nie mowie ze będzie prosto... Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?