Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi wolny i gol zobaczycie
0
sprawdź kiedy ostatnio real wygrał la lige geniuszu
0
pewnie tak ale nie w 21 wieku...
0
ale sracie o tą złota piłkę to wy kibicujecie Realowi czy Barcelonie czy może Messiemu czy Ronaldo? bo tutaj widzę mało osób co kibicuje Realowi i Barcelonie
0
poczekajmy 2 tyg bo jeszcze Bayern pokażą bo tam lewy gra...
0
no sory musiał by cristiano nie grac w ogolę w piłkę żeby się do tego nie przyzwyczaic powiem ci teraz takie coś ze ja tak mam bardzo często jak gram w piłkę wiadomo bardzo boli ale żeby zaraz płakać leżeć umierać na boisku to przesada
0
już cristiano umiera... zalosne
0
Messi by pewnie chciał żeby to jego syn pobił jego rekord :)
0
będzie Pedro będzie kiwanie się z sama piłka :D
1
widzę ze dla was ludzie mecze towarzyskie są tak bardzo ważne... przecież wiadomo ze żadna drużyna nie grała na 100%
0
ja ogladalem hiszpanie z niemcami i podobal mi sie mecz, hiszpania spokojnie mogla to wygrac ale jak to w Barcelonie pilke czesto do bramki nie wpada
0
wątpię ja zbytnio el claisco nie lubię oglądać przez kibiców najbardziej oraz przez sędziów " ale nie mowie teraz ze sędzia zawalał chociaż było kilka niesprawiedliwych sytuacji ale to w każdym meczu się zdarza ja tam nie hejtuje tylko czekam na kolejne mecze
1
ludzie to my gramy o mistrzostwo czy o zwycięstwo z realem?... dopiero 9 kolejka a my dalej przed realem uspokójcie się i oglądajcie dalej mecze, tak jak mowie gramy o mistrzostwo a nie o zwycięstwo z realem przed nami jeszcze długi sezon
5
ja się nie boje powiedzieć 3:0 dla nas ^^ mam dobre przeczucia co do meczu
1
spać nie mogę bo ciągle myślę o el claisco, dlaczego ten czas tak wolno leci? :D
1
dla takiego piłkarza jak Ronaldo to wgl nie powinno mieć znaczenie czy graja w sobotę czy w niedziele czy maja 2 dni przerwy czy 3 po prostu trzeba grac i tyle
0
Ronaldo jest większej formie od Messiego tylko w strzelaniu karnych no i w... a nie sory to wszystko :D
1
3 pkt nasze ^^ to teraz czas na real mam nadzieje ze damy rade :)
2
szczerze mówiąc to my nic nie wiemy trzeba poczekać do GD i jakim składem oba drużyny wystawia dyskutowanie nad tym nie ma sensu trzeba poczekać do ostatniego gwiazdka mam na dzieje ze skończy się szczęśliwie dla nas ale to są tylko ludzie, tak jak mowie trzeba czekać nic nie poradzicie
0
Niemcy kolejny nie wygrany mecz Niemcy 1:1 Irlandia
2
symulant strzelił
0
ja to napisałem specjalnie żeby zobaczyć reakcje ludzi a tez nie wiem po co się meczę przecież wiadomo jaka będzie reakcja xD
2
gdybyśmy nie mieli Messiego i Neymara to było by dalej 0:0 -.-
0
boże Ronaldo taki wielki taki silny a byle biedak go jedzie -.-
1
jak ja cie ciesze ze mamy Messiego a nie Ronaldo, on coś potrafi oprócz symulowania?
1
nie ma co sędziowie są najlepszy a ronaldo tez aktor...
1
no to na Camp Nou musimy się zrewanżować
0
oj boże nasza drużyna to nie chuck norris gdzie będziemy wygrywać mecze po 5:0 przegraliśmy mówi się trudno żyje się dalej gramy dalej w LM jeszcze się liczymy PSG zagrało naprawdę dobrze nie ma co się przejmować tylko wygrywać następne mecze damy rade :)
0
no jak takie coś nie strzelili to już nie strzela dzisiaj -.-
2
standard w Ronaldo... już coś mu się dzieje