0

Komentarz usunięty

0

ludzie jak coś to Pique nie może wejść bo pauzuje za kartki

2

1450zl :) 15 znaków

4

tylko ja postawiłem na Monaco 500zl :D opłacało się strasznie :)

0

o boże jak oni tego nie trafili

0

hahaha widzę ze tylko ja postawiłem na Monako :D 500zl za friko

0

2 bramka wpadła dzięki Messiemu... za co Iniesta 9?

0

czy ja kogoś lekceważę? chce uspokoić tych co nie mogą przeżyć ze nie trafił karnego, i weź mnie od pajaców nie wyzywaj... pedale a tak w ogolę to ja meczu z Malaga nie oglądałem bo nie miałem czasu, bylem zajęty

0

nas to nie obchodzi... z idiotami nie dyskutujemy

0

spokojnie Messi chce dać szanse dla city w rewanżu :D

2

mimo wszystko nie lubię karnych bo cały czas jest ta nie pewność... :/

0

0:2 jest gites ^^

1

oczywiście realowi nie idzie to gol przypadek -.-

16

spokojnie będzie 0:0 do 85 minuty, ronaldo wejdzie w pole karne przewróci się i karny i 1:0 i dziękuje dobranoc -.- musiał bym real nie znać

0

czy tylko ja przeczytałem Aguero najgorszym piłkarzem city a nie Aguero najgorżniejszy piłkarzem city? :D

0

jeżeli cie to bardzo ciekawi to nie mam ferie ^^, a tak na serio ludzie to wy wszystko na poważnie bierzecie :D napisałem to dla beki i już hejty, no szkoda jakoś trzeba żyć dalej płakał nie będę z tego powodu

0

ehh nie nalezę do tych co jaraja... nie mam potrzeby się tym truć

2

Komentarz usunięty

2

ja w tej real nie wierze... co za fart

0

wiesz o co chodzi xD

1

już według kibiców realu kristina wraca, nie widoczny cały mecz wystawił lep i strzelił bramkę naprawdę geniusz...

1

cs go nie, lecz cs 1.6 jak najbardziej :D

0

Courtois ratuje Chealsea a ogólnie to w tej chwili gdyby Chealsea grało z nami to nie powinno być wielkiego problemu

2

w meczu Chealsea-PSG to komentatorów ledwo co słychać :D

0

i już się zaczynają pytania o transmisje... transmisja będzie tam gdzie zawsze oglądacie czyli na przykład meczyki.pl

4

no Maxwell nie w tym życiu ale może w następnym :)

1

spokojnie daniel ma racje ^^

0

aha i jeszcze chce dodać ze mogliśmy spokojnie być przed wami gdybyśmy mieli szczęście jak wy macie, i gdyby lucho nie spierprzył meczu z RSSS bo był spokojnie do wygrania, mecz z celtą tez był spokojnie do wygrania, ale tak jak mowie szczęścia nie mamy

0

nie po prostu mieliście więcej szczęścia w tym meczu niż rozumu, nam tego brakuje, jak nam nie idzie to mamy słupki poprzeczki, a real ma na odwrót jak im nie idzie to bramka przypadek, a przeciwnik nie będzie trafiał w bramkę a jak trafi to w słupek mi o to chodzi, a co może powiesz ze graliście lepiej od sevilli?...

15

boże ale ten real jest slaby...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?