Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
ludzie jak coś to Pique nie może wejść bo pauzuje za kartki
2
1450zl :) 15 znaków
4
tylko ja postawiłem na Monaco 500zl :D opłacało się strasznie :)
0
o boże jak oni tego nie trafili
0
hahaha widzę ze tylko ja postawiłem na Monako :D 500zl za friko
0
2 bramka wpadła dzięki Messiemu... za co Iniesta 9?
0
czy ja kogoś lekceważę? chce uspokoić tych co nie mogą przeżyć ze nie trafił karnego, i weź mnie od pajaców nie wyzywaj... pedale a tak w ogolę to ja meczu z Malaga nie oglądałem bo nie miałem czasu, bylem zajęty
0
nas to nie obchodzi... z idiotami nie dyskutujemy
0
spokojnie Messi chce dać szanse dla city w rewanżu :D
2
mimo wszystko nie lubię karnych bo cały czas jest ta nie pewność... :/
0
0:2 jest gites ^^
1
oczywiście realowi nie idzie to gol przypadek -.-
16
spokojnie będzie 0:0 do 85 minuty, ronaldo wejdzie w pole karne przewróci się i karny i 1:0 i dziękuje dobranoc -.- musiał bym real nie znać
0
czy tylko ja przeczytałem Aguero najgorszym piłkarzem city a nie Aguero najgorżniejszy piłkarzem city? :D
0
jeżeli cie to bardzo ciekawi to nie mam ferie ^^, a tak na serio ludzie to wy wszystko na poważnie bierzecie :D napisałem to dla beki i już hejty, no szkoda jakoś trzeba żyć dalej płakał nie będę z tego powodu
0
ehh nie nalezę do tych co jaraja... nie mam potrzeby się tym truć
2
Komentarz usunięty
2
ja w tej real nie wierze... co za fart
0
wiesz o co chodzi xD
1
już według kibiców realu kristina wraca, nie widoczny cały mecz wystawił lep i strzelił bramkę naprawdę geniusz...
1
cs go nie, lecz cs 1.6 jak najbardziej :D
0
Courtois ratuje Chealsea a ogólnie to w tej chwili gdyby Chealsea grało z nami to nie powinno być wielkiego problemu
2
w meczu Chealsea-PSG to komentatorów ledwo co słychać :D
0
i już się zaczynają pytania o transmisje... transmisja będzie tam gdzie zawsze oglądacie czyli na przykład meczyki.pl
4
no Maxwell nie w tym życiu ale może w następnym :)
1
spokojnie daniel ma racje ^^
0
aha i jeszcze chce dodać ze mogliśmy spokojnie być przed wami gdybyśmy mieli szczęście jak wy macie, i gdyby lucho nie spierprzył meczu z RSSS bo był spokojnie do wygrania, mecz z celtą tez był spokojnie do wygrania, ale tak jak mowie szczęścia nie mamy
0
nie po prostu mieliście więcej szczęścia w tym meczu niż rozumu, nam tego brakuje, jak nam nie idzie to mamy słupki poprzeczki, a real ma na odwrót jak im nie idzie to bramka przypadek, a przeciwnik nie będzie trafiał w bramkę a jak trafi to w słupek mi o to chodzi, a co może powiesz ze graliście lepiej od sevilli?...
15
boże ale ten real jest slaby...