0

to mnie ciekawi kto idzie za Xavim :)

23

nie najgorsze, choć byly lepsze

3

to tylko Argentyna a mnie to boli tak bardzo jak by to Barca przegrała aż strach pomyśleć co bym czul jak by to Barca przegrała w finale LM z Juventusem

0

takie komentarze jakie ty dostałeś to ignoruj :D

0

mimo wszystko wynik był by całkiem inny gdyby nie błąd liniowego...

1

dobra idę spać dobranoc wszystkim

0

ok Tevez 100% strzeli

0

omg te karne będą trwać cala noc...

0

błagam strzelcie to... nie róbcie jaj

0

COŚ TY CZŁOWIEKU ZROBIŁ

5

Komentarz usunięty

1

ile tego fartu kolumbi?...

5

Szpaku już zaczyna 120 min a chociaż tu nie ma dogrywek -.-

2

dobra idę w kime :D widzimy się jutro na meczu Brazylii

1

bez problemu wytrwam :) ja do tego jestem urodziny mi się jeszcze spać nie chce :D

0

jak dobrze ze mam już wakacje i mogę bez problemu obejrzeć mecz :)

0

wiem ja zawsze miałem problem z polskim mam i będę miał problem, nigdy do polskiej szkoły nie chodziłem ja wiem tyle polskiego ile mnie rodzicie nauczyli :D

0

aha, to ja jeszcze o życiu sporo nie wiem :D dopiero 17 lat mam, pamiętam jak ja bylem na weselu to przylazłem o 16 i po szlem na chatę o 22 bo spać mi się chciało ^^

1

aha to przepraszam, myślałem ze wesele jest zaplanowane później niż było wiadomo kiedy finał :D

2

to powiedz im tam ze nigdy się nie powinno robić wesele kiedy jest finał ligi mistrzów :D

2

marzy mi się już 6 czerwiec po meczu wygranym Barcelony :D

4

Ronaldo płakał jak (paczal) XD

0

hehe, jestem na tym meczu i powiem wam ze atmosfera fajna, oczywiście kibicuje Sevilli :)

0

weźcie tu nie spamcie o tym cristiano... sa teraz ważniejsze sprawy niech on sobie nawet strzeli 100 bramek w lidze i tak to nic realowi nie da

2

za tydzień mamy finał CdR

1

oj nie narzekajcie :D za 15 min świętujemy

0

ale macie problem o pierdoły xD

0

polecam popcorn i macie nockę na rm.pl jak jutro macie wolne i nie macie co robić :D

1

30 maja (15 znaków)

0

tez się nad tym zastanawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?