Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to mnie ciekawi kto idzie za Xavim :)
23
nie najgorsze, choć byly lepsze
3
to tylko Argentyna a mnie to boli tak bardzo jak by to Barca przegrała aż strach pomyśleć co bym czul jak by to Barca przegrała w finale LM z Juventusem
0
takie komentarze jakie ty dostałeś to ignoruj :D
0
mimo wszystko wynik był by całkiem inny gdyby nie błąd liniowego...
1
dobra idę spać dobranoc wszystkim
0
ok Tevez 100% strzeli
0
omg te karne będą trwać cala noc...
0
błagam strzelcie to... nie róbcie jaj
0
COŚ TY CZŁOWIEKU ZROBIŁ
5
Komentarz usunięty
1
ile tego fartu kolumbi?...
5
Szpaku już zaczyna 120 min a chociaż tu nie ma dogrywek -.-
2
dobra idę w kime :D widzimy się jutro na meczu Brazylii
1
bez problemu wytrwam :) ja do tego jestem urodziny mi się jeszcze spać nie chce :D
0
jak dobrze ze mam już wakacje i mogę bez problemu obejrzeć mecz :)
0
wiem ja zawsze miałem problem z polskim mam i będę miał problem, nigdy do polskiej szkoły nie chodziłem ja wiem tyle polskiego ile mnie rodzicie nauczyli :D
0
aha, to ja jeszcze o życiu sporo nie wiem :D dopiero 17 lat mam, pamiętam jak ja bylem na weselu to przylazłem o 16 i po szlem na chatę o 22 bo spać mi się chciało ^^
1
aha to przepraszam, myślałem ze wesele jest zaplanowane później niż było wiadomo kiedy finał :D
2
to powiedz im tam ze nigdy się nie powinno robić wesele kiedy jest finał ligi mistrzów :D
2
marzy mi się już 6 czerwiec po meczu wygranym Barcelony :D
4
Ronaldo płakał jak (paczal) XD
0
hehe, jestem na tym meczu i powiem wam ze atmosfera fajna, oczywiście kibicuje Sevilli :)
0
weźcie tu nie spamcie o tym cristiano... sa teraz ważniejsze sprawy niech on sobie nawet strzeli 100 bramek w lidze i tak to nic realowi nie da
2
za tydzień mamy finał CdR
1
oj nie narzekajcie :D za 15 min świętujemy
0
ale macie problem o pierdoły xD
0
polecam popcorn i macie nockę na rm.pl jak jutro macie wolne i nie macie co robić :D
1
30 maja (15 znaków)
0
tez się nad tym zastanawiam