0

takie już życie, nic się z tym nie poradzi

0

to co ludziska? w rewanżu 5:0 i lecimy dalej po LM? :D

0

nie warto patrzeć

2

dobra ludziska, nie ma co płakać trzeba dalej grac swoje i wygrywać mecze w lidze ;), tym czasem ide grac w uncharted. milej nocy wszystkim

4

ok, po raz kolejny można wyłączyć xD

3

ok, można włączyć spowrotem xD

0

ok, wylaczamy xD

0

nie załamuj mnie :d

1

niech ten dzień się już skończy...

3

damy rade na trainie, train to nasza mapa!

0

na Overpass mam złe przeczucie, na szczęście mamy jeszcze Traina :D

0

a ja myślałem ze to ekstraklasa jest tragiczna...

2

ja po prostu w tego ramosa nie wierze...

2

a co to zmienia? :D i tak wszyscy kiedyś umrzemy

0

WHAT, taka moja reakcja kiedy po 10 minutach zobaczyłem wynik realu-deportivo na necie :D

7

ok, można wyłączyć

0

skąd wiedziałeś? :D

1

gdzieś za godzinę pewnie

0

niby tak no ale jednak ten nie smak bedzie po porazce :d

0

mnie wlasnie to martwi jezeli jutro przegramy to bedziemy w bardzo slabiej sytuacji dlatego tak rozmyslam

0

tez wam tak czas wolno leci? cos czuje ze ta noc bedzie jedna z dluszych w moim zyciu, z drugiej strony fajnie bo weekend dluszy sie wydaje

0

coś czuje ze to będzie najdłuższy tydzień w moim życiu wiedząc co mnie czeka w sobote

0

wiesz... ja jestem taki ze ja nie cierpię alkoholu, tak samo nie cierpię pijanych ludzi

0

jeżeli tak bardzo chcesz wiedzieć to ja jeszcze nigdy nie piłem :D

3

a idź pan z takim z takim weekendem :< za takimi czasami tęskne za poniedziałkiem

0

koniec meczu, przynajmniej milo się oglądało jak real cierpiał przez większość meczu, dobranoc wszystkim

1

jest kurwa!!! mamy to przepraszam, (emocje)

0

STRZELIĆ TO BlAGAM WAS

0

to za ile obstawiamy ze nie trafimy?

0

będzie nam się teraz lepiej grac, jest szansa chociaż na remis, mamy jeszcze dużo czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?