Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
takie już życie, nic się z tym nie poradzi
0
to co ludziska? w rewanżu 5:0 i lecimy dalej po LM? :D
0
nie warto patrzeć
2
dobra ludziska, nie ma co płakać trzeba dalej grac swoje i wygrywać mecze w lidze ;), tym czasem ide grac w uncharted. milej nocy wszystkim
4
ok, po raz kolejny można wyłączyć xD
3
ok, można włączyć spowrotem xD
0
ok, wylaczamy xD
0
nie załamuj mnie :d
1
niech ten dzień się już skończy...
3
damy rade na trainie, train to nasza mapa!
0
na Overpass mam złe przeczucie, na szczęście mamy jeszcze Traina :D
0
a ja myślałem ze to ekstraklasa jest tragiczna...
2
ja po prostu w tego ramosa nie wierze...
2
a co to zmienia? :D i tak wszyscy kiedyś umrzemy
0
WHAT, taka moja reakcja kiedy po 10 minutach zobaczyłem wynik realu-deportivo na necie :D
7
ok, można wyłączyć
0
skąd wiedziałeś? :D
1
gdzieś za godzinę pewnie
0
niby tak no ale jednak ten nie smak bedzie po porazce :d
0
mnie wlasnie to martwi jezeli jutro przegramy to bedziemy w bardzo slabiej sytuacji dlatego tak rozmyslam
0
tez wam tak czas wolno leci? cos czuje ze ta noc bedzie jedna z dluszych w moim zyciu, z drugiej strony fajnie bo weekend dluszy sie wydaje
0
coś czuje ze to będzie najdłuższy tydzień w moim życiu wiedząc co mnie czeka w sobote
0
wiesz... ja jestem taki ze ja nie cierpię alkoholu, tak samo nie cierpię pijanych ludzi
0
jeżeli tak bardzo chcesz wiedzieć to ja jeszcze nigdy nie piłem :D
3
a idź pan z takim z takim weekendem :< za takimi czasami tęskne za poniedziałkiem
0
koniec meczu, przynajmniej milo się oglądało jak real cierpiał przez większość meczu, dobranoc wszystkim
1
jest kurwa!!! mamy to przepraszam, (emocje)
0
STRZELIĆ TO BlAGAM WAS
0
to za ile obstawiamy ze nie trafimy?
0
będzie nam się teraz lepiej grac, jest szansa chociaż na remis, mamy jeszcze dużo czasu