0

spodziewałem się czegoś lepszego od Borussii... ta ich obrona to jakaś komedia

2

ponoć o 2 w nocy miało się zacząć xD

0

Gracias Betis ;)

1

Paulinho

0

czemu nie do Messiego?...

0

mam nadzieje ze Suarez w końcu odpali :)

1

już wiem czemu Arsenal zajął 5 miejsce w lidze, specjalnie zajęli 5 miejsce tylko po to żeby grac w czwartek czyli 4 dzień w tygodniu :D

0

i wchodzi czerwony Ramos xD

4

kij ze spalonym, ważne ze uznana :D

0

1 października ponoć

1

nie trzeba mówić chyba każdemu, no ale Asensio wygra realowi mecz :/

1

ja bym wypłacił, szkoda to stracić, lepsze 228 zł nic 0 :D

1

Pique... jak masz takie rzeczy tworzyć to błagam cie zejdź

0

jak nie idzie to nie idzie...

0

nie może Bayern zagrać z Leipzig w grupie ponieważ oba te zespoły są z tego samego kraju, ja zamiast Leipzig widzę Celtic

0

idę grac, siema

0

ten Asensio jest nie możliwy...

0

nawet dobrze sezon się jeszcze nie zaczął, a na netach już jest ból dupy o sędziach :D, wspaniała Hiszpania i sędziowanie...

0

standard, włączyłem mecz, nie mogło być inaczej

0

Messi ^^

1

nie wiem czemu, ale ciesze się ze ciemny wygrały, tylko ze względu na Ter Stegena niech chłopak się rozwija jeszcze bardziej ^^

6

Portugalia po raz kolejny na remisach wygra turniej jak na Euro

0

z tego co słyszałem to w połowie lipca

4

I do tego zeby sandro strzelil :D

4

Nic dziwnego perez na trybunach :D

0

a kibice Realu serio myśleli ze Deportivo albo Alaves urwą nam punkty?

2

teraz wyobraźcie sobie co będzie jeżeli real rzeczywiście wygra LM, :/ mój ból dupy będzie nie wyobrażalny

0

dobra, idę grac w csa (tak mam ból dupy) :

1

sory chłopaki :D idę na dwór mam nadzieje ze Valencia to odrobi

43

uwaga, odpalam mecz, zaraz CR trafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?