Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spodziewałem się czegoś lepszego od Borussii... ta ich obrona to jakaś komedia
2
ponoć o 2 w nocy miało się zacząć xD
0
Gracias Betis ;)
1
Paulinho
0
czemu nie do Messiego?...
0
mam nadzieje ze Suarez w końcu odpali :)
1
już wiem czemu Arsenal zajął 5 miejsce w lidze, specjalnie zajęli 5 miejsce tylko po to żeby grac w czwartek czyli 4 dzień w tygodniu :D
0
i wchodzi czerwony Ramos xD
4
kij ze spalonym, ważne ze uznana :D
0
1 października ponoć
1
nie trzeba mówić chyba każdemu, no ale Asensio wygra realowi mecz :/
1
ja bym wypłacił, szkoda to stracić, lepsze 228 zł nic 0 :D
1
Pique... jak masz takie rzeczy tworzyć to błagam cie zejdź
0
jak nie idzie to nie idzie...
0
nie może Bayern zagrać z Leipzig w grupie ponieważ oba te zespoły są z tego samego kraju, ja zamiast Leipzig widzę Celtic
0
idę grac, siema
0
ten Asensio jest nie możliwy...
0
nawet dobrze sezon się jeszcze nie zaczął, a na netach już jest ból dupy o sędziach :D, wspaniała Hiszpania i sędziowanie...
0
standard, włączyłem mecz, nie mogło być inaczej
0
Messi ^^
1
nie wiem czemu, ale ciesze się ze ciemny wygrały, tylko ze względu na Ter Stegena niech chłopak się rozwija jeszcze bardziej ^^
6
Portugalia po raz kolejny na remisach wygra turniej jak na Euro
0
z tego co słyszałem to w połowie lipca
4
I do tego zeby sandro strzelil :D
4
Nic dziwnego perez na trybunach :D
0
a kibice Realu serio myśleli ze Deportivo albo Alaves urwą nam punkty?
2
teraz wyobraźcie sobie co będzie jeżeli real rzeczywiście wygra LM, :/ mój ból dupy będzie nie wyobrażalny
0
dobra, idę grac w csa (tak mam ból dupy) :
1
sory chłopaki :D idę na dwór mam nadzieje ze Valencia to odrobi
43
uwaga, odpalam mecz, zaraz CR trafi