Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a Carvajal może co najwyżej na youtubie zobaczyć jak zdobyć triplet...
14
ja cie uwielbiam :D ale ta setkę mogłeś strzelić
11
Ter Stegen i Messi, zdecydowanie bohaterami meczu
2
kocham piłkę nożną, nie ważne ile bólu mi sprawiła, Messi Bóg!
1
Czewrony Ramos XD
0
Juz moglismy zamknac mecz...
12
Szczerze? W ogole nie czuc ze to El Clasico, tylko ja tak mam?
1
Zeby miec nadzieje musimy strzelic przynajmniej 2 bramki do 70 minuty
3
To juz Nawet nie jest autobus na tej obronie tylko piepzony czolg...
1
i tak ci przyjdzie hala dzieciak i ci w mówi ze sędzia zawsze jest za "farcelona"...
0
Juz sie zaczyna, wina sedziego xD
0
Jest, w koncu wzmocnienie
0
jest nieco lepiej niż w Paryżu, co nie zmienia faktu ze dalej nie błyszczymy
0
Znowu chca przegrac 4:0 I to potem od robic?
0
dlatego żeby nie grac dwoma obrońcami
0
bym włączył mecz, ale jak włączę to pewnie zaraz City strzeli :/
1
nie miałbym nic przeciwko jeżeli Barca wygrała by LM :D
0
oficjalnie, Real za gra z Leicester w 1/4 :/
3
Lucho jest niesamowity, przed meczem powiedział ze mogą strzelić nawet 6 bramek, i się sprawdziło, Lucho wszyscy cie kochamy!
0
i weź tu teraz idź spać :D
0
nie wiem czy moje serce wytrzyma do 90 minuty xD
0
STRZELCIE TO BLAGAM
32
nawet jeśli odpadniemy, to i tak dziękuje im za walkę!
0
2:0 starczy im
0
Bale
0
lepiej nie, bo zazwyczaj jak ja włączam to Real strzela xD teraz jakiś przypadek się stal :D
1
właśnie włączyłem mecz i wpadł gol na 1:1 xD
0
ja włączyłem żeby końcówkę zobaczyć XD
0
Gomes aż tak wysoko? zmarnował setkę która dala by nadzieje a tak to na 99% zegnamy się z LM, teraz trzeba liczyć na Paryż lub Bayern ze wyeliminują real bo innej możliwości nie ma niestety :
0
wydaje mi się ze Barcelona będzie chciała zdobyć jak najszybciej pierwsza bramkę żeby mieć jakąś nadzieje, musimy strzelić przynajmniej dwie bramki w 30 minut żeby walczyć o awans i nie stracić żadnej. wiadomo będzie to bardzo trudne do wykonania ale jak najbardziej możliwe