0

a Carvajal może co najwyżej na youtubie zobaczyć jak zdobyć triplet...

14

ja cie uwielbiam :D ale ta setkę mogłeś strzelić

11

Ter Stegen i Messi, zdecydowanie bohaterami meczu

2

kocham piłkę nożną, nie ważne ile bólu mi sprawiła, Messi Bóg!

1

Czewrony Ramos XD

0

Juz moglismy zamknac mecz...

12

Szczerze? W ogole nie czuc ze to El Clasico, tylko ja tak mam?

1

Zeby miec nadzieje musimy strzelic przynajmniej 2 bramki do 70 minuty

3

To juz Nawet nie jest autobus na tej obronie tylko piepzony czolg...

1

i tak ci przyjdzie hala dzieciak i ci w mówi ze sędzia zawsze jest za "farcelona"...

0

Juz sie zaczyna, wina sedziego xD

0

Jest, w koncu wzmocnienie

0

jest nieco lepiej niż w Paryżu, co nie zmienia faktu ze dalej nie błyszczymy

0

Znowu chca przegrac 4:0 I to potem od robic?

0

dlatego żeby nie grac dwoma obrońcami

0

bym włączył mecz, ale jak włączę to pewnie zaraz City strzeli :/

1

nie miałbym nic przeciwko jeżeli Barca wygrała by LM :D

0

oficjalnie, Real za gra z Leicester w 1/4 :/

3

Lucho jest niesamowity, przed meczem powiedział ze mogą strzelić nawet 6 bramek, i się sprawdziło, Lucho wszyscy cie kochamy!

0

i weź tu teraz idź spać :D

0

nie wiem czy moje serce wytrzyma do 90 minuty xD

0

STRZELCIE TO BLAGAM

32

nawet jeśli odpadniemy, to i tak dziękuje im za walkę!

0

2:0 starczy im

0

Bale

0

lepiej nie, bo zazwyczaj jak ja włączam to Real strzela xD teraz jakiś przypadek się stal :D

1

właśnie włączyłem mecz i wpadł gol na 1:1 xD

0

ja włączyłem żeby końcówkę zobaczyć XD

0

Gomes aż tak wysoko? zmarnował setkę która dala by nadzieje a tak to na 99% zegnamy się z LM, teraz trzeba liczyć na Paryż lub Bayern ze wyeliminują real bo innej możliwości nie ma niestety :

0

wydaje mi się ze Barcelona będzie chciała zdobyć jak najszybciej pierwsza bramkę żeby mieć jakąś nadzieje, musimy strzelić przynajmniej dwie bramki w 30 minut żeby walczyć o awans i nie stracić żadnej. wiadomo będzie to bardzo trudne do wykonania ale jak najbardziej możliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?