Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
liga Hiszpanska w 2017... szkoda gadać
6
może to i lepiej, dłużej weekend trwa :D
13
ludzie, może lepiej się nie śmiać z Realu bo jeszcze się to na nas zemści :D
3
Ramos? bez jaj może w ataku rzeczywiście Ramos jest lepszy ale o obronie to nawet nie ma o czym dyskutować
0
z drugiej strony Valverde bardzo dobrze myśli, z grupy i tak wyjdziemy a w niedziele gramy bardzo ważny mecz w lidze wiec oszczędza kluczowych zawodników, mądrze
0
Until Dawn mi się podobało, a Bioshocku nic nie wiem bo nie grałem
1
zdecydowanie Uncharted i The Last of Us
4
ale mamy czołga na bramce, niesamowite co on robi na tej bramce
0
do końca roku zostało mało czasu, wątpię ze stanie się coś gorszego, mam nadzieje ze nie
13
dzisiaj miałem najgorszy dzień w roku, został rozjechany mój ulubiony kot :
1
Atletico ci nie wejdzie xD
0
jestem ciekaw dalszej fabuły, już się nie mogę doczekać tej gry
0
spalony, w sumie to lepiej :)
11
my może i mamy farta, ale real to już chyba przebił wszystkie rekordy farciarskie...
1
spokojnie, jestem pewny ze zamknie nam mordy w końcu :)
1
Tottenham to na razie tylko piłki wybija
0
own goal zawiódł w tym meczu zdecydowanie... :/
6
przydałby cie own goal, mam nadzieje ze odpali w końcu
1
mimo wszystko, chyba po raz pierwszy dziękuje Getafe za walkę z Realem, milo było oglądać przez jakiś czas jak się Real z nimi meczy
0
na pustaka nie strzelił
0
przynajmniej mecz nie jest nudny i nikt nie zaśnie xD
0
można wyłączyć xDDD
1
nic dziwnego, ja co dziennie mam jakiś problem żeby zagrać mecz w csie, te ich serwery to tragedia
11
i można dodać moje urodziny :D
0
myślę ze Czarnogóra wygra z Dania
0
bylem i nie polecam xD
0
przed chwila trafiły w słupek
1
nie było
0
Suarez... błagam cie zejdź jak masz takie coś odwalać
1
szczerze mówiąc? mi się jak na razie fifa 17 bardziej podobała od 18