0

liga Hiszpanska w 2017... szkoda gadać

6

może to i lepiej, dłużej weekend trwa :D

13

ludzie, może lepiej się nie śmiać z Realu bo jeszcze się to na nas zemści :D

3

Ramos? bez jaj może w ataku rzeczywiście Ramos jest lepszy ale o obronie to nawet nie ma o czym dyskutować

0

z drugiej strony Valverde bardzo dobrze myśli, z grupy i tak wyjdziemy a w niedziele gramy bardzo ważny mecz w lidze wiec oszczędza kluczowych zawodników, mądrze

0

Until Dawn mi się podobało, a Bioshocku nic nie wiem bo nie grałem

1

zdecydowanie Uncharted i The Last of Us

4

ale mamy czołga na bramce, niesamowite co on robi na tej bramce

0

do końca roku zostało mało czasu, wątpię ze stanie się coś gorszego, mam nadzieje ze nie

13

dzisiaj miałem najgorszy dzień w roku, został rozjechany mój ulubiony kot :

1

Atletico ci nie wejdzie xD

0

jestem ciekaw dalszej fabuły, już się nie mogę doczekać tej gry

0

spalony, w sumie to lepiej :)

11

my może i mamy farta, ale real to już chyba przebił wszystkie rekordy farciarskie...

1

spokojnie, jestem pewny ze zamknie nam mordy w końcu :)

1

Tottenham to na razie tylko piłki wybija

0

own goal zawiódł w tym meczu zdecydowanie... :/

6

przydałby cie own goal, mam nadzieje ze odpali w końcu

1

mimo wszystko, chyba po raz pierwszy dziękuje Getafe za walkę z Realem, milo było oglądać przez jakiś czas jak się Real z nimi meczy

0

na pustaka nie strzelił

0

przynajmniej mecz nie jest nudny i nikt nie zaśnie xD

0

można wyłączyć xDDD

1

nic dziwnego, ja co dziennie mam jakiś problem żeby zagrać mecz w csie, te ich serwery to tragedia

11

i można dodać moje urodziny :D

0

myślę ze Czarnogóra wygra z Dania

0

bylem i nie polecam xD

0

przed chwila trafiły w słupek

1

nie było

0

Suarez... błagam cie zejdź jak masz takie coś odwalać

1

szczerze mówiąc? mi się jak na razie fifa 17 bardziej podobała od 18

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?