0

damy rade :D nie będę płakał dopóki się jeszcze mecz nie skończył

0

dopiero 60 minutach w meczach a już wpadło 25 bramek, czyżby nowy rekord?

0

idę spać :/ mam za duży ból dupy, dobranoc wszystkim

0

gdyby było można tutaj rzucać bluzgami, to nic innego by ode mnie nie było... ten remis strasznie boli,

1

co ja wam mówiłem? :D

0

dokładnie (15 znaków)

0

ja się jeszcze nie jaram... coś o tym wiem po meczu ze Sportingiem

1

lece do sklepu po masc...

0

Guardiola vs Barcelona :)

2

mam taki ból dupy przez portugalie ze szkoda gadać :/, i do tego te bramki kristiano, do człapali się do finału mam nadzieje ze (raczej niemcy) odprawia ich w finale

44

zazwyczaj to zwierzęta potrafią się lepiej zachować niż ludzie...

6

w sumie nie ma co się dziwić, ciężko jest rotować takimi munirami po prostu nasza ławka jest tragiczna

4

dobra ludziska, jakoś trzeba żyć dalej przecież nie pójdę teraz na line i się powieszę bo moja Barcelona przegrała... jestem pewny ze jeszcze będzie szansa na obrone LM, kto wie może już za 2 lata? :d

0

japierdole... jeszcze w tym roku nie bylem tak wkurwiony, nie wytrzymałem ludziska, dobranoc wszystkim dobrej nocy życzę, chociaż po takim meczu dobra noc jest nie możliwa...

0

zegnanie się z LM za 1.2.3

3

nie dość ze Real awansował to jeszcze City -.- co za patologiczny dzien

1

ok, czas na PSG i Man City :d

4

za 3,4 min zacznie się kolejny odcinek gimbazy, sprzedawanie piłkarzy oraz zwalnianie Enrique, już lecę coś sobie zrobić do żarcia i szykuje się do odcinka ;)

5

haha xD nie mogę, lubię czytać komentarze po klasyku bo zawsze jest hejt na kogoś właściwie to więcej się dzieje na stronach Realu i Barcy, niż na meczu Barcelona-Real

0

dowiedz się kto ile ma punktów w lidze i wróć, to może pogadamy

0

jak tam sytuacja w lidze? fajnie jest być na 3 miejscu? bo my tam już dawno nie bylismy

0

tez wam ludzie dzisiaj wolno czas leci? :d bo mi strasznie w sumie nie wiem czemu narzekam, przynajmniej weekend jest dluszy xD

1

2:0, czas wyłączyć :d

1

raczej pytanie nie jest trudne, wątpię aby Manchester zdołał powstrzymać Atletico, w LM już lepsze drużyny próbowali

0

chyba Jackgozdo włączył mecz ze Real tak szybko strzelił na 1:2 -.-

0

to ok, oglądaj XD ja dopiero co wbiłem na ta stronę, i tak Chelsea strzeliło wiec to nic nie zmieniło :/

1

Jackgozdo, jeżeli nie oglądasz meczu to nie włączaj bo zaraz Chelsea strzeli xD

1

Jackgozdo... masz to wyczucie czasu XD, ok czas wylączyc

0

wyłącz jak najszybciej :D

3

szkoda mi jest Szczęsnego... bo on jako jedyny w Romie zasługuję na ćwierćfinał LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?