Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
damy rade :D nie będę płakał dopóki się jeszcze mecz nie skończył
0
dopiero 60 minutach w meczach a już wpadło 25 bramek, czyżby nowy rekord?
0
idę spać :/ mam za duży ból dupy, dobranoc wszystkim
0
gdyby było można tutaj rzucać bluzgami, to nic innego by ode mnie nie było... ten remis strasznie boli,
1
co ja wam mówiłem? :D
0
dokładnie (15 znaków)
0
ja się jeszcze nie jaram... coś o tym wiem po meczu ze Sportingiem
1
lece do sklepu po masc...
0
Guardiola vs Barcelona :)
2
mam taki ból dupy przez portugalie ze szkoda gadać :/, i do tego te bramki kristiano, do człapali się do finału mam nadzieje ze (raczej niemcy) odprawia ich w finale
44
zazwyczaj to zwierzęta potrafią się lepiej zachować niż ludzie...
6
w sumie nie ma co się dziwić, ciężko jest rotować takimi munirami po prostu nasza ławka jest tragiczna
4
dobra ludziska, jakoś trzeba żyć dalej przecież nie pójdę teraz na line i się powieszę bo moja Barcelona przegrała... jestem pewny ze jeszcze będzie szansa na obrone LM, kto wie może już za 2 lata? :d
0
japierdole... jeszcze w tym roku nie bylem tak wkurwiony, nie wytrzymałem ludziska, dobranoc wszystkim dobrej nocy życzę, chociaż po takim meczu dobra noc jest nie możliwa...
0
zegnanie się z LM za 1.2.3
3
nie dość ze Real awansował to jeszcze City -.- co za patologiczny dzien
1
ok, czas na PSG i Man City :d
4
za 3,4 min zacznie się kolejny odcinek gimbazy, sprzedawanie piłkarzy oraz zwalnianie Enrique, już lecę coś sobie zrobić do żarcia i szykuje się do odcinka ;)
5
haha xD nie mogę, lubię czytać komentarze po klasyku bo zawsze jest hejt na kogoś właściwie to więcej się dzieje na stronach Realu i Barcy, niż na meczu Barcelona-Real
0
dowiedz się kto ile ma punktów w lidze i wróć, to może pogadamy
0
jak tam sytuacja w lidze? fajnie jest być na 3 miejscu? bo my tam już dawno nie bylismy
0
tez wam ludzie dzisiaj wolno czas leci? :d bo mi strasznie w sumie nie wiem czemu narzekam, przynajmniej weekend jest dluszy xD
1
2:0, czas wyłączyć :d
1
raczej pytanie nie jest trudne, wątpię aby Manchester zdołał powstrzymać Atletico, w LM już lepsze drużyny próbowali
0
chyba Jackgozdo włączył mecz ze Real tak szybko strzelił na 1:2 -.-
0
to ok, oglądaj XD ja dopiero co wbiłem na ta stronę, i tak Chelsea strzeliło wiec to nic nie zmieniło :/
1
Jackgozdo, jeżeli nie oglądasz meczu to nie włączaj bo zaraz Chelsea strzeli xD
1
Jackgozdo... masz to wyczucie czasu XD, ok czas wylączyc
0
wyłącz jak najszybciej :D
3
szkoda mi jest Szczęsnego... bo on jako jedyny w Romie zasługuję na ćwierćfinał LM