Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
lepiej żeby Suarez nie grał jak coś mamy Deportivo a tam stracić punktów nie możemy... choć to samo się mówiło gdy pojechaliśmy na stadion Getafe w tym sezonie
0
ludzie gdybyśmy nawet przegrali 5:2 i tak bym był szczęśliwy bo byśmy byli w finale tutaj graliśmy o finał a nie o zwycięstwo
0
jak mnie pamieć nie myli to 1
0
wiecie co, niech awansuje Juventus bo jak ma byc El Clasico w finale to ja chyba zawalu dostane przed meczem
0
ja tez obstawiam 3:0 dla Barcy :D
0
2:1 Juve 15 znaków
1
ale ten criso jest żałosny :D
0
oczywiście mecz w sobotę ( u mnie będzie o 15) i nie będę oglądał meczu bo mam gości mieć... mam nadzieje ze jak wejdę dzisiaj o 22 na neta to zobaczę ze Barca wygrała wysoko a real przegrał albo chociaż zremisował, ale zobaczymy czas pokaże mimo wszystko teraz gra się tylko o 3 punkty i nawet 1:0 mnie ucieszy
0
jeszcze Juve ma
0
haha gramy 0:0 w dwumeczu i w karniakach ich pojechać :D
41
ten mecz jest 100 razy ciekawszy niż Arsenal-Chelsea... taka ta PL jest najlepsza -.-
0
co jak co ale liga angielska to totalne dno przy lidze hiszpańskiej
0
omg real darmowy final -.-
0
no to Napoli w finale
0
ok dzięki to tyle uciekam spać
0
ludzie na jakim kanale będzie losowanie LM?
0
Barcelona z realem czy Bayern z realem?
0
za każdym razem jak się Wolski drze to mam wrażenie ze bramka wpadła
0
ok dzięki, wiem mowie ze głupie pytanie bo jestem tępy XD
0
panie i panowie mam głupie pytanie nie czytam komentarzy ani niczego dlatego jak może niech ktoś odpowie, kiedy losowanie półfinałów LM?
0
ludzie trochę tez spokoju trzeba mieć... my nawet nie mieliśmy pełnym 3 dni odpoczynku po meczu z PSG
0
w sumie to masz racje... po prostu nie wiem który to już mecz o 16 i dalej nic nie gramy
0
oczywiście znowu to co się sprawdza... godzina 16 i gramy kupe
0
1 min i już 1:0 ^^
2
nie ma co tu obwiniać Mathieu... przypadek i tyle
0
z realem w październiku
0
2:0 Porto, coś slaby ten Bayern
0
a Porto już 1:0 :D
0
zaskocze cie ja :d
0
trenera za złe zmiany, i Messiego bo nam meczu nie wygrał, no i Bravo bo przecież nie obronił 1 strzału