6

lepiej żeby Suarez nie grał jak coś mamy Deportivo a tam stracić punktów nie możemy... choć to samo się mówiło gdy pojechaliśmy na stadion Getafe w tym sezonie

0

ludzie gdybyśmy nawet przegrali 5:2 i tak bym był szczęśliwy bo byśmy byli w finale tutaj graliśmy o finał a nie o zwycięstwo

0

jak mnie pamieć nie myli to 1

0

wiecie co, niech awansuje Juventus bo jak ma byc El Clasico w finale to ja chyba zawalu dostane przed meczem

0

ja tez obstawiam 3:0 dla Barcy :D

0

2:1 Juve 15 znaków

1

ale ten criso jest żałosny :D

0

oczywiście mecz w sobotę ( u mnie będzie o 15) i nie będę oglądał meczu bo mam gości mieć... mam nadzieje ze jak wejdę dzisiaj o 22 na neta to zobaczę ze Barca wygrała wysoko a real przegrał albo chociaż zremisował, ale zobaczymy czas pokaże mimo wszystko teraz gra się tylko o 3 punkty i nawet 1:0 mnie ucieszy

0

jeszcze Juve ma

0

haha gramy 0:0 w dwumeczu i w karniakach ich pojechać :D

41

ten mecz jest 100 razy ciekawszy niż Arsenal-Chelsea... taka ta PL jest najlepsza -.-

0

co jak co ale liga angielska to totalne dno przy lidze hiszpańskiej

0

omg real darmowy final -.-

0

no to Napoli w finale

0

ok dzięki to tyle uciekam spać

0

ludzie na jakim kanale będzie losowanie LM?

0

Barcelona z realem czy Bayern z realem?

0

za każdym razem jak się Wolski drze to mam wrażenie ze bramka wpadła

0

ok dzięki, wiem mowie ze głupie pytanie bo jestem tępy XD

0

panie i panowie mam głupie pytanie nie czytam komentarzy ani niczego dlatego jak może niech ktoś odpowie, kiedy losowanie półfinałów LM?

0

ludzie trochę tez spokoju trzeba mieć... my nawet nie mieliśmy pełnym 3 dni odpoczynku po meczu z PSG

0

w sumie to masz racje... po prostu nie wiem który to już mecz o 16 i dalej nic nie gramy

0

oczywiście znowu to co się sprawdza... godzina 16 i gramy kupe

0

1 min i już 1:0 ^^

2

nie ma co tu obwiniać Mathieu... przypadek i tyle

0

z realem w październiku

0

2:0 Porto, coś slaby ten Bayern

0

a Porto już 1:0 :D

0

zaskocze cie ja :d

0

trenera za złe zmiany, i Messiego bo nam meczu nie wygrał, no i Bravo bo przecież nie obronił 1 strzału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?