0

to powinno byc 2:0 ;/

0

aj kurde pedrito

5

Ter stegenowi przydało by się łózko xD

0

nie wyobrażam sobie Barcelony bez Messiego, a tym bardziej w Chelsea klubu którego nie lubię

0

Spalony był (15 znaków)

1

jest 3:0 czy nie? xD

0

rzut karny dla Valenci

2

dlaczego ludzie uważacie ze atletico nas rozjedzie w niedziele, nic nie wiecie pożyjemy zobaczymy

2

w serialu zagubieni

0

i przez to ukaranie zmniejszyła się szansa na mistrzostwo

2

z takim trenerem i z taka grą to już możemy oddać walkower Man city...

0

cala nadzieje w Suareze i może w Iniescie jak wrócił do formy

1

prawdziwi kibice Barcelony ogladaja o każdej porze

0

sory za głupie pytanie, można normalnie już sobie pograć w fife 15 ultimate team czy dalej rozłącza po zakończeniu meczu?

0

wiadomo kiedy będzie już normalnie? , i czy to tylko mi pokazuje bilans jako porażka czy przeciwnikowi tez?

0

ludzie pytanie z innej beczki, wie ktoś o co chodzi z FIFA 15 ultimate team? po każdym zakończonym meczu wygranym, remisiem czy przegranym wyskakuje mi błąd podczas nawiązywania połączenia z Fifa 15 ultimate team wystąpił błąd.Za chwilę wrócisz do głównego menu Fifa 15, proszę o normalna odpowiedzieć ponieważ przez to już straciłem z 9 punktów i bym już miał awans a tak to mam biedę i już spadłem z ligi, jak coś gram na ps3

0

co jak co ale brakowało nam Neymara

5

Kto był najgorszym zawodnikiem Barcy w meczu z Getafe?

Messi 20.69%

mam nadzieje ze złe przeczytaliście... bo Messi złe nie grał starał się jak mógł ale za 3 nie zrobi i do tego dochodzi deszcz wiem "deszcz może się wydawać wymówka

1

sprawdź kto ma ładniejsze bramki

0

atak wszystko mówi Suarez Neymar Messi przynajmniej to moje zdanie

1

to co obstawiamy ile karnych dzisiaj real będzie miał? xD

0

niech Messi strzeli i niech dogoni symulanta

2

szczerze mówiąc to bym chciał trafić na Chealsea żeby już zakończyli karierę w LM na 1/8 finału :) dlaczego chce żeby ich odrazu wywalić? za ich fartowski rok w 2012 z Barcelona byliśmy 50 razy lepszy od nich szczególnie 1 meczu ale przegraliśmy

0

bo dopiero jutro będą wielkie emocje :)

0

coś w tym musi być ze real nie jest lubiany :) w końcu można to już zauważyć po zachowaniu Ronaldo jak zdobędzie gola albo jak wymusza karnego jeżeli chcecie abym podał więcej powodów nie ma problemu

0

nie rozumiem ich i tak przecież maja przewagę 1 pkt ale przynajmniej mamy ten plus ze Valencie mamy już za sobą

0

kibice realu oczywiście plączą ale pamiętacie mecz Valencia-Real gdzie było 2:1 dla Valenci i cristiano strzelił na 2:2 podajże w 93 minucie wiec oni mogą strzelać w doliczonym czasie a mi to już nie?...

0

JEST KRUWAMAC JAPEIRDOLE

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?