Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to powinno byc 2:0 ;/
0
http://www.viagogo.pl/Sports-Tickets/Football/Spanish-Premier-League/FC-Barcelona-Tickets
Prosze :)
0
aj kurde pedrito
5
Ter stegenowi przydało by się łózko xD
0
nie wyobrażam sobie Barcelony bez Messiego, a tym bardziej w Chelsea klubu którego nie lubię
0
Spalony był (15 znaków)
1
jest 3:0 czy nie? xD
0
rzut karny dla Valenci
2
dlaczego ludzie uważacie ze atletico nas rozjedzie w niedziele, nic nie wiecie pożyjemy zobaczymy
2
w serialu zagubieni
0
i przez to ukaranie zmniejszyła się szansa na mistrzostwo
2
z takim trenerem i z taka grą to już możemy oddać walkower Man city...
0
cala nadzieje w Suareze i może w Iniescie jak wrócił do formy
1
prawdziwi kibice Barcelony ogladaja o każdej porze
0
sory za głupie pytanie, można normalnie już sobie pograć w fife 15 ultimate team czy dalej rozłącza po zakończeniu meczu?
0
wiadomo kiedy będzie już normalnie? , i czy to tylko mi pokazuje bilans jako porażka czy przeciwnikowi tez?
0
ludzie pytanie z innej beczki, wie ktoś o co chodzi z FIFA 15 ultimate team? po każdym zakończonym meczu wygranym, remisiem czy przegranym wyskakuje mi błąd podczas nawiązywania połączenia z Fifa 15 ultimate team wystąpił błąd.Za chwilę wrócisz do głównego menu Fifa 15, proszę o normalna odpowiedzieć ponieważ przez to już straciłem z 9 punktów i bym już miał awans a tak to mam biedę i już spadłem z ligi, jak coś gram na ps3
0
co jak co ale brakowało nam Neymara
5
Kto był najgorszym zawodnikiem Barcy w meczu z Getafe?
Messi 20.69%
mam nadzieje ze złe przeczytaliście... bo Messi złe nie grał starał się jak mógł ale za 3 nie zrobi i do tego dochodzi deszcz wiem "deszcz może się wydawać wymówka
1
sprawdź kto ma ładniejsze bramki
0
atak wszystko mówi Suarez Neymar Messi przynajmniej to moje zdanie
1
to co obstawiamy ile karnych dzisiaj real będzie miał? xD
0
niech Messi strzeli i niech dogoni symulanta
2
szczerze mówiąc to bym chciał trafić na Chealsea żeby już zakończyli karierę w LM na 1/8 finału :) dlaczego chce żeby ich odrazu wywalić? za ich fartowski rok w 2012 z Barcelona byliśmy 50 razy lepszy od nich szczególnie 1 meczu ale przegraliśmy
0
bo dopiero jutro będą wielkie emocje :)
0
coś w tym musi być ze real nie jest lubiany :) w końcu można to już zauważyć po zachowaniu Ronaldo jak zdobędzie gola albo jak wymusza karnego jeżeli chcecie abym podał więcej powodów nie ma problemu
0
nie rozumiem ich i tak przecież maja przewagę 1 pkt ale przynajmniej mamy ten plus ze Valencie mamy już za sobą
0
kibice realu oczywiście plączą ale pamiętacie mecz Valencia-Real gdzie było 2:1 dla Valenci i cristiano strzelił na 2:2 podajże w 93 minucie wiec oni mogą strzelać w doliczonym czasie a mi to już nie?...
0
JEST KRUWAMAC JAPEIRDOLE
0