Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko ze malaga 2 lata temu byla prawie w pól finale ligi mistrzów
0
w tym meczu nie było szans żeby zdobyć gola a mogliśmy stracić nawet
0
najważniejsze mamy 0 straconych bramek :D
0
dzisiaj Pedro jest najbardziej widoczny w tym meczu...
0
ja nie biorę z nikogo przykład tylko mowie ze kibice realu są bardziej hejtujacy od kibiców Barcy mało komentarzy widzę zęby tutaj ktoś jechał po Ronaldo co prawda znajdzie się kilka osób co tak piszą ale na stronie rm to co 3 komentarz to jechanie po Messim albo po ikeru albo coś innego...
0
a może powiesz ze kibice realu tak nie robią z naszymi komentarzami? weź przestań nie raz widziałem jak kibice realu skopiowali komentarze kibiców Barcy po prostu wkurzają mnie takie komentarze jak tej osoby co napisał na rm i tyle a ciebie się wgl o zdanie nie pytałem
0
nie ma sensu się wyzywać z tobą bo to nic nie da :d nie przegadam takich ludzi jak ty to jest moje zdanie
1
2014.09.23, godz. 20:20, cube304
Barcelona ma wygrać ligę w tym sezonir. Takie są ustalenia leśnych dziadków.
komentarz na rm.pl już maja zal dupy
0
jak będziemy utrzymywać cały czas ten sam poziom gry to mamy największa szanse na wygranie LM
0
każda topowa drużyna straciła punkty z Levante to teraz czas na real :)
8
pewnie Messi za tego karnego dostanie ocene 1,5 bo przecież Messi to maszyna a nie człowiek...
0
już widzę od kilku osób hejt ludzie ogar trochę to nie jest finał lm
0
świetna obrona Barcy sezon temu Levante by już prowadziło 1:0
0
oczywiście ze za City
2
ja będę oglądał Barce do siatki nie mam chęci może bym nabrał jak bym oglądał od początku ale ja nawet nie znam ani jednego siatkarza w naszej polskiej drużynie i wgl mam wrażenie ze w piłce nożnej się więcej dzieje tym bardziej ze gramy z Levante
0
karny dla deportivo
0
a ja powiem krotko nie ważne jaki by był wynik i tak by było narzekanie liczą się 3 pkt ja akurat nie narzekam :)
0
damy rade, musimy dać.. nie ma innej opcji, liczę na 3,4 : 0 maksymalnie 3:1 ale 3 pkt musza być nie ma innej opcji
1
liczę na Barcelonę w tym roku :) mam przeczucie ze LM będzie nasze tak samo jak z grupa F co mówiłem ze będziemy w grupie F i jesteśmy :D myślę ze wygramy LM pożyjemy zobaczymy
0
według mnie grupa A jest najciekawsza albo Grupa C , choć grupa H tez nie jest zła
2
mowilem ze w grupie F :D
1
w grupie F bedziemy zobaczycie
0
nom pierwszy bayern do grupy E
1
ta jeszcze 1km a potem reklamy pewnie -.-
0
ok dzięki ^^
0
na jakim kanale dzisiaj losowanie?
0
i będziemy zobaczysz :)
0
ten rzut rożny co był dla cordoby to dobry znak ;)
4
cordoba ma szanse strzelić bramkę real w defensywie nie gra wgl...
0
ten czarny kot był pechowy dla obu stron dla elche za straciana bramkę a dla Barcelony czerwona kartka dla masche