9

ja już cały spocony a się jeszcze nic nie stało XD

2

dawajcie już składy czekam już od dobrych 15 min

0

lker casillas :D

0

Chelsea 2 bramki straciła w minute...

3

dlaczego weekend nie jest zawsze tak długi jak teraz?... przecież ten czas ledwo co się toczy

0

ciekawy mnie ile razy dzisiaj strona padnie, a szczególnie po zwycięskim meczu :D

2

ja w nocy spać nie mogłem bo ciągle myślałem o El Clásico, teraz czas leci bardzo wolno, przynajmniej weekend jest długi ^^ i mam nadzieje ze to będzie jeden z najlepszych weekendów od stycznia lutego i Marca no panowie wracam tu o 21 ^^

1

czerwone to powinno być brak skuteczności... rozumiem jakby 5 setek nie wykorzystali ale to było z 30 setek

1

hahahhahahha nie wierze XD

1

tysiąc tysięcy setek i 1 bramka tylko...

0

Neuer numero 2 ^^

0

nie wkurzajcie mnie... trzeba było wbić 3 bramki to karny by nie był groźny a tak to stres...

0

ten mecz jest 100 razy ciekawszy niż ten co będzie w niedziele :D, ile akcji 0 bramek

0

no co jest? 5:0 już powinno być -.-

0

co oni graja :D 1:0 ^^

0

to nie problem :D ja w irlandii mieszkam

0

ciężko powiedzieć oba są ciekawe

4

hahaha bramka bejla :D

2

ok 1:0 czas wyłączyć

0

FC Porto-Bayern Monachium

PSG-Atletico Madryt

Real Madryt-As Monaco

FC Barcelona-Juventus

moim zdaniem tak to będzie wyglądać ale zobaczymy dopiero 20 marca

0

nie wierze co się dzieje 2:2

2

Chyba komuś bardzo zależy żeby w 1/4 była choć jedna drużyna angielska, bo to co robi sędzia to jest żałosne

0

hahahah PSG i 1:1 ^^

1

słabe Chelsea w 1/4

0

Neymara nawet nie ma na ławce... pauzuje za kartki

0

boże, czemu meczu z Rayo nie może być teraz tylko jutro (u mnie o 11) będę w pracy... mimo wszystko jak będę w pracy cały czas będę myślał o tym meczu nie można tego zmarnować jutro po 3 pkt a za 2 tygodnie trzeba zwiększyć tę przewagę do 4 punktów :) VEB

0

u mnie tez 11, o tej godzinie to ja jeszcze śpię :D

0

no i strata punktów realu :) cudowny weekend

0

jest bramka 1:1!@

0

hahahahahah karny, a w sumie co ja się dziwie Real gra i się ronaldo przewrócił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?