Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
ja już cały spocony a się jeszcze nic nie stało XD
2
dawajcie już składy czekam już od dobrych 15 min
0
lker casillas :D
0
Chelsea 2 bramki straciła w minute...
3
dlaczego weekend nie jest zawsze tak długi jak teraz?... przecież ten czas ledwo co się toczy
0
ciekawy mnie ile razy dzisiaj strona padnie, a szczególnie po zwycięskim meczu :D
2
ja w nocy spać nie mogłem bo ciągle myślałem o El Clásico, teraz czas leci bardzo wolno, przynajmniej weekend jest długi ^^ i mam nadzieje ze to będzie jeden z najlepszych weekendów od stycznia lutego i Marca no panowie wracam tu o 21 ^^
1
czerwone to powinno być brak skuteczności... rozumiem jakby 5 setek nie wykorzystali ale to było z 30 setek
1
hahahhahahha nie wierze XD
1
tysiąc tysięcy setek i 1 bramka tylko...
0
Neuer numero 2 ^^
0
nie wkurzajcie mnie... trzeba było wbić 3 bramki to karny by nie był groźny a tak to stres...
0
ten mecz jest 100 razy ciekawszy niż ten co będzie w niedziele :D, ile akcji 0 bramek
0
no co jest? 5:0 już powinno być -.-
0
co oni graja :D 1:0 ^^
0
to nie problem :D ja w irlandii mieszkam
0
ciężko powiedzieć oba są ciekawe
4
hahaha bramka bejla :D
2
ok 1:0 czas wyłączyć
0
FC Porto-Bayern Monachium
PSG-Atletico Madryt
Real Madryt-As Monaco
FC Barcelona-Juventus
moim zdaniem tak to będzie wyglądać ale zobaczymy dopiero 20 marca
0
nie wierze co się dzieje 2:2
2
Chyba komuś bardzo zależy żeby w 1/4 była choć jedna drużyna angielska, bo to co robi sędzia to jest żałosne
0
hahahah PSG i 1:1 ^^
1
słabe Chelsea w 1/4
0
Neymara nawet nie ma na ławce... pauzuje za kartki
0
boże, czemu meczu z Rayo nie może być teraz tylko jutro (u mnie o 11) będę w pracy... mimo wszystko jak będę w pracy cały czas będę myślał o tym meczu nie można tego zmarnować jutro po 3 pkt a za 2 tygodnie trzeba zwiększyć tę przewagę do 4 punktów :) VEB
0
u mnie tez 11, o tej godzinie to ja jeszcze śpię :D
0
no i strata punktów realu :) cudowny weekend
0
jest bramka 1:1!@
0
hahahahahah karny, a w sumie co ja się dziwie Real gra i się ronaldo przewrócił