1

i już się zaczyna wasze narzekanie typu, przegramy z Valencia i z Atletico ludzie ogar liga wciąż zależy od nas

0

a real nie dogoni już Barcy w La liga

1

jak chcesz wiedzieć to ja tak zawsze robię jak oglądam mecz realu jak real strzeli bramkę to wyłączam odrazu tv...

0

dobra wyłączam, idę grac w wota elo

0

Komentarz usunięty

3

hahahahahh nurek dobranoc nie zagra z Eibarem

0

real gra padake i Rayo gra dobrze

0

pany panowie 45 minut jeszcze

2

ronaldo: idę przesunąć balony bo ja tutaj musze nurkowac

2

już nurkuje -.-

5

dobrze ze spalony, a już chciałem wyłączyć

1

nie ronaldo jest skrzydłowym

0

no panie i panowie w Madrycie -7 przez 2 godziny a może i na dłużej zostanie -7 :) jak by było -6 to bym się nie obraził

5

ludzie wy serio oczekiwaliście wyniku 8:0? -.- wiadomo ze Barcelona nie gra na 100% bo przed sobą ma bardzo trudny terminarz dzisiaj liczą się tylko 3 punkty nic więcej

0

Skład na Almeríę!
Bravo - Alves Bartra Mascherano Adriano - Rakitic Roberto Xavi - Messi Suarez Pedro!

0

coś czuje ze Pellegrini się zegna z Man city po tym sezonie

1

mistrz angli już przegrywa 1:0...

0

RUDY!!!!!!!!! 0:1 teraz zamknąć mecz

0

Messi chce ale nic mu nie wychodzi...

2

proszę tylko o 0:1 najważniejsze są 3 punkty

3

nie musi, ważne aby Barca wygrała

0

niech real strzela 100 bramek dzisiaj i niech ronaldo strzeli 100, ale to my mamy wygrać lige

1

coś czuje ze ronaldo dziś znowu zanurkuje, chociaż co ja tam wiem i tak meczu nie oglądam

3

jak na razie kwiecień dobrze się zaczyna, Barca wygrała z realem w kosza zobaczymy co dalsze dni pokażą

0

pożyjemy zobaczymy, ale wątpię ze coś z tego będzie

1

teraz jesteśmy liderami... a na koniec będziemy na 4 miejscu za pewne

0

mi nic nie gramy... wygrywamy na farcie, mam nadzieje ze jakoś dadzą rade te 10 min jeszcze

0

czo te włochy? ahh no tak deszcz pada -.-

0

tak już zamówione :D

0

mi tam pasuje bo ja mieszkam w Irlandii i jadę na mecz do Dublina kibicować polakom :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?