Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
i już się zaczyna wasze narzekanie typu, przegramy z Valencia i z Atletico ludzie ogar liga wciąż zależy od nas
0
a real nie dogoni już Barcy w La liga
1
jak chcesz wiedzieć to ja tak zawsze robię jak oglądam mecz realu jak real strzeli bramkę to wyłączam odrazu tv...
0
dobra wyłączam, idę grac w wota elo
0
Komentarz usunięty
3
hahahahahh nurek dobranoc nie zagra z Eibarem
0
real gra padake i Rayo gra dobrze
0
pany panowie 45 minut jeszcze
2
ronaldo: idę przesunąć balony bo ja tutaj musze nurkowac
2
już nurkuje -.-
5
dobrze ze spalony, a już chciałem wyłączyć
1
nie ronaldo jest skrzydłowym
0
no panie i panowie w Madrycie -7 przez 2 godziny a może i na dłużej zostanie -7 :) jak by było -6 to bym się nie obraził
5
ludzie wy serio oczekiwaliście wyniku 8:0? -.- wiadomo ze Barcelona nie gra na 100% bo przed sobą ma bardzo trudny terminarz dzisiaj liczą się tylko 3 punkty nic więcej
0
Skład na Almeríę!
Bravo - Alves Bartra Mascherano Adriano - Rakitic Roberto Xavi - Messi Suarez Pedro!
0
coś czuje ze Pellegrini się zegna z Man city po tym sezonie
1
mistrz angli już przegrywa 1:0...
0
RUDY!!!!!!!!! 0:1 teraz zamknąć mecz
0
Messi chce ale nic mu nie wychodzi...
2
proszę tylko o 0:1 najważniejsze są 3 punkty
3
nie musi, ważne aby Barca wygrała
0
niech real strzela 100 bramek dzisiaj i niech ronaldo strzeli 100, ale to my mamy wygrać lige
1
coś czuje ze ronaldo dziś znowu zanurkuje, chociaż co ja tam wiem i tak meczu nie oglądam
3
jak na razie kwiecień dobrze się zaczyna, Barca wygrała z realem w kosza zobaczymy co dalsze dni pokażą
0
pożyjemy zobaczymy, ale wątpię ze coś z tego będzie
1
teraz jesteśmy liderami... a na koniec będziemy na 4 miejscu za pewne
0
mi nic nie gramy... wygrywamy na farcie, mam nadzieje ze jakoś dadzą rade te 10 min jeszcze
0
czo te włochy? ahh no tak deszcz pada -.-
0
tak już zamówione :D
0
mi tam pasuje bo ja mieszkam w Irlandii i jadę na mecz do Dublina kibicować polakom :D