0

damy rade elche wgl nie gra w ofensywie

0

wrócił stary Messi :)

0

ja liczę na 5-0 ^^

0

leci na jakimś kanale mecz eibar z realem sociedad?

0

Barcelona zawsze ma dobry początek sezonu wiec nie ma co się martwic :)

0

już się zaczyna na stronie rm warto czytać jak ktoś ma lipny humor :D

0

a to sory xD

0

meczu nie oglądam wiec mógł by mi ktoś powiedzieć jaki wynik jest?

1

sprzedasz Messiego to będzie według mnie oczywiście najgorszy błąd Barcy

1

jak ja czytam te wasze komentarze to się rzygać chce... dużo osób myśli najlepiej to sprzedać cały klub i był by spokój

0

ale macie problem w końcu mamy wysokiego obrońce nie można oceniać kogoś to nawet jednego meczu nie zagrał zagra z 3,4 mecze wtedy pogadamy

0

szczerze to dużo osób narzeka ze Messi dostał złotą piłkę, a co miał zrobić jak mu dali to przyjął przecież nie podszedł do Fify i powiedział "dajcie mi złota piłkę bo nazywam się Messi czekajcie na nowy sezon a nie narzekacie

0

akurat to Argentyna była lepsza w finale...

0

oj tam gadacie, co będzie to będzie jak przegra Argentyna to mówi się trudno żyje się dalej nic nie poradzisz w tej sytuacji (jeśli się tak stanie) ja liczę na dobry mecz przede wszystkim wyrównany mecz a nie jakaś bieda jak Argentyna z Belgia

0

życzę Arsenalowi udany sezon

2

nie mam slow idę spać nara -.-

0

bylem pewny ze wygra to Holandia ale szczerze to w tym mundialu wpadają takie wyniki ze czujem ze Holandia nie przejdzie dalej...

0

mi się wydaje ze Messi po prostu miał slaby sezon jak każdy inny zawodnik nie ma co narzekać jesteśmy przynajmniej lepszy od realu w tym sezonie i bardzo dobrze

2

ale wiesz musieli dać wygrać Atletico bo liga hiszpańska była by nudna bo non stop Barca i real by wygrywali

0

wy się cieszcie ze real nie został mistrzem ja czekam na mundial i potem na znacznie lepszy sezon wierze w 3 tytlu dla Barcy w sezonie 2014/2015 LM,PK, la Liga
Visca el Barca

4

ludzie gadacie jak nie wygramy to nie wygramy żadnego problemu nie widzę to nie jest ostatni sezon Barcelony

0

brawo :)

3

real niech sie juz schowa po przegrywa juz 1:0 :D

0

moglo juz byc 0:1 :/

0

jedziemy po 3 pkt i po mistrostwo !!!!!!!!

0

a nie sory Barca gra :D

0

na jakim kanale mecz? bo na Canal+Family2 real gra

0

ja dzisiaj cala noc będę na stronie rm i na tej zęby czytać komentarze :D

2

ja dzisiaj spac nie ide bo nie zasnę przez tą radość :D jesteśmy tak blisko od mistrza

2

niech barcelona sie obudzi bo puchar czeka ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?