Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
damy rade elche wgl nie gra w ofensywie
0
wrócił stary Messi :)
0
ja liczę na 5-0 ^^
0
leci na jakimś kanale mecz eibar z realem sociedad?
0
Barcelona zawsze ma dobry początek sezonu wiec nie ma co się martwic :)
0
już się zaczyna na stronie rm warto czytać jak ktoś ma lipny humor :D
0
a to sory xD
0
meczu nie oglądam wiec mógł by mi ktoś powiedzieć jaki wynik jest?
1
sprzedasz Messiego to będzie według mnie oczywiście najgorszy błąd Barcy
1
jak ja czytam te wasze komentarze to się rzygać chce... dużo osób myśli najlepiej to sprzedać cały klub i był by spokój
0
ale macie problem w końcu mamy wysokiego obrońce nie można oceniać kogoś to nawet jednego meczu nie zagrał zagra z 3,4 mecze wtedy pogadamy
0
szczerze to dużo osób narzeka ze Messi dostał złotą piłkę, a co miał zrobić jak mu dali to przyjął przecież nie podszedł do Fify i powiedział "dajcie mi złota piłkę bo nazywam się Messi czekajcie na nowy sezon a nie narzekacie
0
akurat to Argentyna była lepsza w finale...
0
oj tam gadacie, co będzie to będzie jak przegra Argentyna to mówi się trudno żyje się dalej nic nie poradzisz w tej sytuacji (jeśli się tak stanie) ja liczę na dobry mecz przede wszystkim wyrównany mecz a nie jakaś bieda jak Argentyna z Belgia
0
życzę Arsenalowi udany sezon
2
nie mam slow idę spać nara -.-
0
bylem pewny ze wygra to Holandia ale szczerze to w tym mundialu wpadają takie wyniki ze czujem ze Holandia nie przejdzie dalej...
0
mi się wydaje ze Messi po prostu miał slaby sezon jak każdy inny zawodnik nie ma co narzekać jesteśmy przynajmniej lepszy od realu w tym sezonie i bardzo dobrze
2
ale wiesz musieli dać wygrać Atletico bo liga hiszpańska była by nudna bo non stop Barca i real by wygrywali
0
wy się cieszcie ze real nie został mistrzem ja czekam na mundial i potem na znacznie lepszy sezon wierze w 3 tytlu dla Barcy w sezonie 2014/2015 LM,PK, la Liga
Visca el Barca
4
ludzie gadacie jak nie wygramy to nie wygramy żadnego problemu nie widzę to nie jest ostatni sezon Barcelony
0
brawo :)
3
real niech sie juz schowa po przegrywa juz 1:0 :D
0
moglo juz byc 0:1 :/
0
jedziemy po 3 pkt i po mistrostwo !!!!!!!!
0
a nie sory Barca gra :D
0
na jakim kanale mecz? bo na Canal+Family2 real gra
0
ja dzisiaj cala noc będę na stronie rm i na tej zęby czytać komentarze :D
2
ja dzisiaj spac nie ide bo nie zasnę przez tą radość :D jesteśmy tak blisko od mistrza
2
niech barcelona sie obudzi bo puchar czeka ^^