Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co tam się odwaliło? xD
0
zależy od szczęścia, niektórzy czekają do 48h a niektórzy 2h
8
zaczął się 23 grudnia czyli równe 10 lat temu czyli 23 grudnia 2007 roku Real pokonał nas na Camp Nou 0:1, czas na rewanż za 12h i 30 min, sprawmy by to teraz Madryt miał smutne święta ^^
1
na szczęście nie będzie
0
powodzenia, ja zawsze spać nie mogę cala noc kiedy mamy grac z Realem :D
0
Arsenal dostanie 4:0 xD
0
taki sam nick jak na tej stronie ;)
1
ja gram i mam ponad 20 X tierow :D
0
jak tego nie trafi to już nie wiem :D
22
mówimy o Barcelonie i o Realu a tak naprawdę to przy losowaniu to chyba najgorzej ma zawsze PSG nie ważne czy zajmą 1 czy 2 miejsce zawsze w 1/8 maja bardzo trudnego przeciwnika
0
no to Chelsea, będzie ciekawe
Real-PSG-
Barcelona-Chelsea
0
Real- Besiktas na 100% patrzcie na to,
a jednak PSG :D
3
to na pewno Sevilla przyjechała do Madrytu czy wzięli jakichś ludzi spod sklepu przed rozpoczęciem meczu? :D
3
i to najbardziej rożni Ronaldo od Messiego, Messi sam musi u nas stwarzać takie sytuacje i kończyć je a Ronaldo dostaje takie patelnie od kolegów z zespołu...
7
bramka Pique na dobitkę :D
0
jestem pewny ze nawet piłkarze Realu wiedza jak jest no ale żeby nie robić przykrości Cristiano to mówią ze jest najlepszy
8
i tak będzie opowiadał ze grał przeciwko Messiemu :D
0
no ok... niech ci będzie
0
chodzi mi o to ze ludzie się tą złota piłka przejmują jak by była najważniejsza na świecie a to jest tylko mały dodatek...
0
ludzie, jakie ma to znaczenie kto zdobył złotą piłkę? i tak wszyscy kiedyś umrzemy :D
1
w poniedziałek 11 grudnia, w tym roku zmiany i nie ma w piątek
22
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
2
kontynuacja sędziowskich kompromitacji
0
prawdopodobnie Anglia albo Belgia
0
gorzej, ptak by już widział widział niż Hiszpańscy sędziowie
0
sędzia.
0
mamy 10 minut, damy rade musi się udać Messi jaka asysta
2
ciężko wygrać mecz zaczynając od 0:-1 :/
2
nic dziwnego ze Katalonia chce się odłączyć od Hiszpanii, w Katalonii mieliby pewnie normalnych sędziów
2
no i chuj spierdolona liga hiszpanska i jej sedziowanie