0

co tam się odwaliło? xD

0

zależy od szczęścia, niektórzy czekają do 48h a niektórzy 2h

8

zaczął się 23 grudnia czyli równe 10 lat temu czyli 23 grudnia 2007 roku Real pokonał nas na Camp Nou 0:1, czas na rewanż za 12h i 30 min, sprawmy by to teraz Madryt miał smutne święta ^^

1

na szczęście nie będzie

0

powodzenia, ja zawsze spać nie mogę cala noc kiedy mamy grac z Realem :D

0

Arsenal dostanie 4:0 xD

0

taki sam nick jak na tej stronie ;)

1

ja gram i mam ponad 20 X tierow :D

0

jak tego nie trafi to już nie wiem :D

22

mówimy o Barcelonie i o Realu a tak naprawdę to przy losowaniu to chyba najgorzej ma zawsze PSG nie ważne czy zajmą 1 czy 2 miejsce zawsze w 1/8 maja bardzo trudnego przeciwnika

0

no to Chelsea, będzie ciekawe
Real-PSG-
Barcelona-Chelsea

0

Real- Besiktas na 100% patrzcie na to,

a jednak PSG :D

3

to na pewno Sevilla przyjechała do Madrytu czy wzięli jakichś ludzi spod sklepu przed rozpoczęciem meczu? :D

3

i to najbardziej rożni Ronaldo od Messiego, Messi sam musi u nas stwarzać takie sytuacje i kończyć je a Ronaldo dostaje takie patelnie od kolegów z zespołu...

7

bramka Pique na dobitkę :D

0

jestem pewny ze nawet piłkarze Realu wiedza jak jest no ale żeby nie robić przykrości Cristiano to mówią ze jest najlepszy

8

i tak będzie opowiadał ze grał przeciwko Messiemu :D

0

no ok... niech ci będzie

0

chodzi mi o to ze ludzie się tą złota piłka przejmują jak by była najważniejsza na świecie a to jest tylko mały dodatek...

0

ludzie, jakie ma to znaczenie kto zdobył złotą piłkę? i tak wszyscy kiedyś umrzemy :D

1

w poniedziałek 11 grudnia, w tym roku zmiany i nie ma w piątek

22

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

kontynuacja sędziowskich kompromitacji

0

prawdopodobnie Anglia albo Belgia

0

gorzej, ptak by już widział widział niż Hiszpańscy sędziowie

0

sędzia.

0

mamy 10 minut, damy rade musi się udać Messi jaka asysta

2

ciężko wygrać mecz zaczynając od 0:-1 :/

2

nic dziwnego ze Katalonia chce się odłączyć od Hiszpanii, w Katalonii mieliby pewnie normalnych sędziów

2

no i chuj spierdolona liga hiszpanska i jej sedziowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?