Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
nienawidzę zimy...
0
Ramosowi już prąd odcięło... ma szczęście ze z boiska nie wyleciał
0
Valverde jakby nie zadowolony :D
0
no to wracamy do normalności sprzed 2-3 tygodni...
0
dzięki za info :D
0
czy ja wiem czy mało, ja kiedy bym nie próbował grac to zawsze i wszędzie pełno ludzi nie ma gdzie expic bo wszystko zajęte nawet w nocy
1
jeśli lubisz metka to polecam ci vesteries s2, ale to najlepiej z ekipa bo samemu może być się ciężko dorobić
0
Var, ja cie uwielbiam :D
0
mam wrażenie ze ten mecz będzie lepszy niż Chelsea-United :D
1
no i dobrze, niech patałachy się naucza wykorzystać sytuacje 1 na 1
0
standardowo piłka nożna i o ile można zaliczyć to jako sport no to ESPORT
13
przydałby się Messiemu eliksir młodości, nie chce go stracić :c
0
zaczyna się...
3
Messi się czegoś nawciągał? :D
0
Atletico, ratuj dzisiaj xD
0
ja bym grał tylko nie mam z kim
2
narzekaliście tu na nudny mecz? :D no to macie
2
hahahahahahah XDDDD
0
no właśnie słyszałem ze tam to jest dopiero tragedia :D
0
dolny Śląsk, nawet na dwór się nie chce wychodzić bo zamarznąć idzie
6
tęskne za latem :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
zaczyna się...
0
chciałbym być na twoim miejscu :D
6
wszystkie części Uncharted no i oczywiście Life is Strange :D
0
zwycięstwa się zbytnio nie spodziewałem no ale jakieś konkretnej gry ze strony Virtusow, przecież tak jak zagrali to czasem lepiej się gra z randonami na mmie
1
no i Virtusi przegrywają 16-5, tragedia co się z nimi stało ostatnio
0
ja :D
1
i i to by było na tyle, można wyłączyć
0
nom, ja odrazu rzuciłem się na Polską linie i zacząłem od 7 tieru, ominąłem wszystkie lekkie i medy bo nie chciałem tracić golda/srebra na przeszkolenie załogi