14

nienawidzę zimy...

0

Ramosowi już prąd odcięło... ma szczęście ze z boiska nie wyleciał

0

Valverde jakby nie zadowolony :D

0

no to wracamy do normalności sprzed 2-3 tygodni...

0

dzięki za info :D

0

czy ja wiem czy mało, ja kiedy bym nie próbował grac to zawsze i wszędzie pełno ludzi nie ma gdzie expic bo wszystko zajęte nawet w nocy

1

jeśli lubisz metka to polecam ci vesteries s2, ale to najlepiej z ekipa bo samemu może być się ciężko dorobić

0

Var, ja cie uwielbiam :D

0

mam wrażenie ze ten mecz będzie lepszy niż Chelsea-United :D

1

no i dobrze, niech patałachy się naucza wykorzystać sytuacje 1 na 1

0

standardowo piłka nożna i o ile można zaliczyć to jako sport no to ESPORT

13

przydałby się Messiemu eliksir młodości, nie chce go stracić :c

0

zaczyna się...

3

Messi się czegoś nawciągał? :D

0

Atletico, ratuj dzisiaj xD

0

ja bym grał tylko nie mam z kim

2

narzekaliście tu na nudny mecz? :D no to macie

2

hahahahahahah XDDDD

0

no właśnie słyszałem ze tam to jest dopiero tragedia :D

0

dolny Śląsk, nawet na dwór się nie chce wychodzić bo zamarznąć idzie

6

tęskne za latem :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

zaczyna się...

0

chciałbym być na twoim miejscu :D

6

wszystkie części Uncharted no i oczywiście Life is Strange :D

0

zwycięstwa się zbytnio nie spodziewałem no ale jakieś konkretnej gry ze strony Virtusow, przecież tak jak zagrali to czasem lepiej się gra z randonami na mmie

1

no i Virtusi przegrywają 16-5, tragedia co się z nimi stało ostatnio

0

ja :D

1

i i to by było na tyle, można wyłączyć

0

nom, ja odrazu rzuciłem się na Polską linie i zacząłem od 7 tieru, ominąłem wszystkie lekkie i medy bo nie chciałem tracić golda/srebra na przeszkolenie załogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?