1

ja gram ale będę miał czas dopiero w weekend :D

1

dzięki mordo i dzięki eleven

1

już jest, 21:00

0

mi działa

42

nie bez powodu Piątek jest moim ulubionym dniem w tygodniu

0

Andriod a telefon mam nowy i rzadko uzywany wiec to raczej odpada

0

Steam guard na telefon, i wszystko zostalo zlamane w przeciagu chwili email na ktorym mialem steama rowniez zostal zmieniony i od tamtej pory nie mam juz dostepu do konta

0

no ja wszystko im podalem ale odpowiedzi wciaz brak i strasznie sie nie cierpliwie bo konto do najtanszych nie nalezy i nie chcialbym go stracic :/

0

Ludziska, po jakim czasie valve odpisuje na wiadomosc? moje konto zostalo wczoraj skradzione i juz czekam 30 godzin na ich odpowiedz ale ciagle jest cisza a chcialbym jak najszybciej konto odzyskac

2

a mogła być taka piękna sobota...

1

ja mam szczęście ze dostałem na urodziny Resident Evil 2 Remake Deluxe Edition :D teraz tylko czekać te nie cale 2 tygodnie czas się masakrycznie dłuży do tego

1

Alba chyba jeszcze nie wytrzeźwiał po sylwestrze

0

a to prawda, kompletnie zapomniałem

2

Life is Strange, Uncharted 4, Resident Evil 7

0

trochę stary, młodszego bym przygarnął :D

0

z chęcią bym jakiegoś kota przygarnął, masz tygrysy?

4

na dolnym śląsku, tutaj w ogolę nie ma śniegu

80

gdzie wy wszyscy macie ten śnieg? na antarktydzie mieszkacie? xD

0

mnie natomiast irytuje gra tdkami, nie cierpię stać z tylu bo dla mnie to jest zbyt nudne xD najlepiej mi się gra lekkimi czołgami i średnimi

0

tak naprawdę to wszystko zależy od losowań map, nie raz jest tak ze cie rzuci na topce na himmelsdorfie to wtedy wymiatasz o ile nie popełnisz jakiegoś głupiego błędu, z drugiej strony może cie rzucić na malinowke z 7 tierami do tego 3 arty no to wtedy jesteś praktycznie bezbronny, prawda jest taka ze ruskimi czołgami mimo wszystko się gra najłatwiej na początek dopiero później jak się nauczysz wielu rzeczy w tej grze to można kombinować innymi nacjami. a tak od siebie to tylko dodam ze moim zdaniem najłatwiej jest grac ruskimi czołgami ciężkimi i tyle, chociaż wiadomo każdy ma swoje własne zdanie na ten temat

0

na początku rób czołgi ciężkie ruskie :D do ISA-7 i object 277

0

myślę ze za jakiś czas jakaś inna firma weźmie się za remasterowanie Silent Hilla przynajmniej pierwsze dwie części

1

soundtrack z Resident Evil 2 mi najbardziej w pamięci zostało, strasznie się nie mogę doczekać 25 stycznia żeby zagrać w remake'a

3

Kalifornia lub Teksas

1

jeżeli to ma być ten sezon w którym wygrywamy LM to dawać ten Bayern w 1/8

1

w poniedziałek

0

Crash Bandicoot, Uncharted, Spyro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

w końcu można to wyłączyć

0

ja bym cale życie mógł mieć +40 i bym nie narzekał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?