Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ja gram ale będę miał czas dopiero w weekend :D
1
dzięki mordo i dzięki eleven
1
już jest, 21:00
0
mi działa
42
nie bez powodu Piątek jest moim ulubionym dniem w tygodniu
0
Andriod a telefon mam nowy i rzadko uzywany wiec to raczej odpada
0
Steam guard na telefon, i wszystko zostalo zlamane w przeciagu chwili email na ktorym mialem steama rowniez zostal zmieniony i od tamtej pory nie mam juz dostepu do konta
0
no ja wszystko im podalem ale odpowiedzi wciaz brak i strasznie sie nie cierpliwie bo konto do najtanszych nie nalezy i nie chcialbym go stracic :/
0
Ludziska, po jakim czasie valve odpisuje na wiadomosc? moje konto zostalo wczoraj skradzione i juz czekam 30 godzin na ich odpowiedz ale ciagle jest cisza a chcialbym jak najszybciej konto odzyskac
2
a mogła być taka piękna sobota...
1
ja mam szczęście ze dostałem na urodziny Resident Evil 2 Remake Deluxe Edition :D teraz tylko czekać te nie cale 2 tygodnie czas się masakrycznie dłuży do tego
1
Alba chyba jeszcze nie wytrzeźwiał po sylwestrze
0
a to prawda, kompletnie zapomniałem
2
Life is Strange, Uncharted 4, Resident Evil 7
0
trochę stary, młodszego bym przygarnął :D
0
z chęcią bym jakiegoś kota przygarnął, masz tygrysy?
4
na dolnym śląsku, tutaj w ogolę nie ma śniegu
80
gdzie wy wszyscy macie ten śnieg? na antarktydzie mieszkacie? xD
0
mnie natomiast irytuje gra tdkami, nie cierpię stać z tylu bo dla mnie to jest zbyt nudne xD najlepiej mi się gra lekkimi czołgami i średnimi
0
tak naprawdę to wszystko zależy od losowań map, nie raz jest tak ze cie rzuci na topce na himmelsdorfie to wtedy wymiatasz o ile nie popełnisz jakiegoś głupiego błędu, z drugiej strony może cie rzucić na malinowke z 7 tierami do tego 3 arty no to wtedy jesteś praktycznie bezbronny, prawda jest taka ze ruskimi czołgami mimo wszystko się gra najłatwiej na początek dopiero później jak się nauczysz wielu rzeczy w tej grze to można kombinować innymi nacjami. a tak od siebie to tylko dodam ze moim zdaniem najłatwiej jest grac ruskimi czołgami ciężkimi i tyle, chociaż wiadomo każdy ma swoje własne zdanie na ten temat
0
na początku rób czołgi ciężkie ruskie :D do ISA-7 i object 277
0
myślę ze za jakiś czas jakaś inna firma weźmie się za remasterowanie Silent Hilla przynajmniej pierwsze dwie części
1
soundtrack z Resident Evil 2 mi najbardziej w pamięci zostało, strasznie się nie mogę doczekać 25 stycznia żeby zagrać w remake'a
3
Kalifornia lub Teksas
1
jeżeli to ma być ten sezon w którym wygrywamy LM to dawać ten Bayern w 1/8
1
w poniedziałek
0
Crash Bandicoot, Uncharted, Spyro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
w końcu można to wyłączyć
0
ja bym cale życie mógł mieć +40 i bym nie narzekał