3

@BARCA_FOR_EVER Metin 2

1

@voytoos1989 nie mów mi jak mam żyć

0

@marcin000019 z reguły na Faceitcie poziom powinien być większy, ja jak zaczynałem grac na Faceitcie to czułem się jakbym grał w jakieś pro lidze :D,
wszystko zależy od tego na kogo trafisz, jeżeli czujesz się naprawdę mocny w csie to polecam zacząć grac Faceity

0

@MarioVeB! ja tęskne za latem, pocieszam się tym ze dni już są coraz dłuższe i za nie długo będzie się robić coraz cieplej

2

Resident Evil 3 Remake, 3 kwietnia 2020, zapowiada się znakomity rok dla gier

10

@MesQueUnClub96 Heroes 3 nigdy nie umarło

0

@deyna2018 z tego co pamiętam to było z 10 punktów różnicy ale mogę się mylić

3

@deyna2018 to samo się mówiło rok temu, musimy jeszcze poczekać

0

Ramos: ja nigdy nikomu nie chce zrobić nic złego...

0

@marcin000019 musisz odczekać jakiś czas, przynajmniej mi tyle pomagało

0

@MaTt_BarcaFan teoretycznie mógł się lepiej ustawić do strzału z drugiej strony nie można mieć do niego żadnych pretensji, strzał był niemal perfekcyjny

3

@SHIBA za te wszystkie ciekawostki, szczególnie kosmiczne ^^

8

Tak po ludzku, strasznie szkoda mi Dembele

0

@Katalonbar no nie dziwie się, ciężko się gra 1vs11 xD

0

@pinasmeister tylko sura wp :D

0

@Pitera27 gra u siebie, moim zdaniem powinna

0

@Chwytliwy ja mam konto od kwietnia 2014 a nawet nie przekroczyłem 1k xD

0

@tadzik447 Szeregowiec Ryan

9

@jeonek no mam nadzieje ze Pique strzeli na 5:0 dla nas :D

0

mamy bardzo groźne strzały, może za którymś razem wpadnie

1

final LE Barcelona-Real w Gdańsku, to by było coś

0

zaczyna sie xDDD

1

Ter Stegen musi asystować nawet xD

1

@Vxb93 dużo by się tego znalazło no ale chyba najbardziej Heroes 3

0

na szczęście następny mecz gramy u siebie

0

@MesQueUnClub96 klimaty gorące lub ewentualnie tropik :D Australia

2

i znowu trzeba czekać przynajmniej te 8 miesięcy na upały... Jesień/Zima najgorsze pory roku dla mnie

0

@Kluivert_P ja tam dużo bardziej wole zagrać Vertigo niż Miraga czy Dusta

0

@karci0 oj tam, to nic takiego :D

69

jeżeli jutro będzie Neymar fichado to wstawię tu filmik jak ścinam się na łyso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?