Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BARCA_FOR_EVER Metin 2
1
@voytoos1989 nie mów mi jak mam żyć
0
@marcin000019 z reguły na Faceitcie poziom powinien być większy, ja jak zaczynałem grac na Faceitcie to czułem się jakbym grał w jakieś pro lidze :D,
wszystko zależy od tego na kogo trafisz, jeżeli czujesz się naprawdę mocny w csie to polecam zacząć grac Faceity
0
@MarioVeB! ja tęskne za latem, pocieszam się tym ze dni już są coraz dłuższe i za nie długo będzie się robić coraz cieplej
2
Resident Evil 3 Remake, 3 kwietnia 2020, zapowiada się znakomity rok dla gier
10
@MesQueUnClub96 Heroes 3 nigdy nie umarło
0
@deyna2018 z tego co pamiętam to było z 10 punktów różnicy ale mogę się mylić
3
@deyna2018 to samo się mówiło rok temu, musimy jeszcze poczekać
0
Ramos: ja nigdy nikomu nie chce zrobić nic złego...
0
@marcin000019 musisz odczekać jakiś czas, przynajmniej mi tyle pomagało
0
@MaTt_BarcaFan teoretycznie mógł się lepiej ustawić do strzału z drugiej strony nie można mieć do niego żadnych pretensji, strzał był niemal perfekcyjny
3
@SHIBA za te wszystkie ciekawostki, szczególnie kosmiczne ^^
8
Tak po ludzku, strasznie szkoda mi Dembele
0
@Katalonbar no nie dziwie się, ciężko się gra 1vs11 xD
0
@pinasmeister tylko sura wp :D
0
@Pitera27 gra u siebie, moim zdaniem powinna
0
@Chwytliwy ja mam konto od kwietnia 2014 a nawet nie przekroczyłem 1k xD
0
@tadzik447 Szeregowiec Ryan
9
@jeonek no mam nadzieje ze Pique strzeli na 5:0 dla nas :D
0
mamy bardzo groźne strzały, może za którymś razem wpadnie
1
final LE Barcelona-Real w Gdańsku, to by było coś
0
zaczyna sie xDDD
1
Ter Stegen musi asystować nawet xD
1
@Vxb93 dużo by się tego znalazło no ale chyba najbardziej Heroes 3
0
na szczęście następny mecz gramy u siebie
0
@MesQueUnClub96 klimaty gorące lub ewentualnie tropik :D Australia
2
i znowu trzeba czekać przynajmniej te 8 miesięcy na upały... Jesień/Zima najgorsze pory roku dla mnie
0
@Kluivert_P ja tam dużo bardziej wole zagrać Vertigo niż Miraga czy Dusta
0
@karci0 oj tam, to nic takiego :D
69
jeżeli jutro będzie Neymar fichado to wstawię tu filmik jak ścinam się na łyso