Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie jest złe, zawsze mogliśmy przegrać 2-8 u siebie
13
1 minuta meczu i juz stwierdzam ze będą problemy xD
0
@FafitFCB wole koty ^^
15
jak ja nienawidzę zimy... dajcie mi juz lato
0
@Nano22 czy ja wiem czy psy są dużo lepsze od kotów? wszystko zależy od gustu tak naprawdę, ja osobiście dużo bardziej wole koty od psów. no i osobiście koty bardziej nadają sie do przytulania jak pies z uwagi na to ze kot tez sie potrafi mocno do człowieka przywiązać niekiedy nawet bardziej od psa no tylko jest to na pewno rzadsze i dlatego sie przyjęło ze pies to najlepszy przyjaciel człowieka zapominając o tym ze koty w cale nie są gorsze w tym aspekcie
7
@Katalonbar Lipiec-Czerwiec-Sierpień
3
@Cwaniak4 a to jakieś święta były?
1
@barcakamil na dzień dzisiejszy każdy chyba odpowie nie i nic dziwnego, takie rzeczy jak na razie dzieją się tylko w filmach science fiction aczkolwiek nie wykluczałbym tego całkowicie bo my się nie dowiemy co się wydarzy za parę tysięcy lat
2
w te sylwester spędzę na La Rambli i czuje się z tym dobrze :)
0
@Ksyku262 podaj jeszcze dokładne wyniki dwumeczów jak wszystko trafisz to oddaje ci mój dom
0
@Maniek9444 dzięki ale nie mam zamiaru nigdzie iść :)
0
@Maniek9444 ja nawet na ps1 grałem i polecam, niezapomniane przeżycia
2
@NeroTFP dawajcie mnie tu upal i przynajmniej 35 stopni a nie jakiś śnieg
1
dobra to na tyle, można się rozejść
3
najbardziej boli mnie to ze możemy przegrać u siebie w lidze mistrzów pierwszy raz od 2013 roku, szkoda tej ładnej serii
4
jak ja tego gościa jednak dalej nienawidzę...
2
@NeroTFP dewej mnie te 3 mln zł
7
@PatrychoO moim zdaniem jak najbardziej tak, dużo godzin fajnej zabawy
1
dobra akcja u mnie w domu, ojciec wrócił na chatę i powiedział ze znalazł 102 zł na ulicy
27
przed spaniem jedno szybkie pytanie. najlepsza gra turowa w historii i dlaczego jest to Heroes 3?
0
@Azdie Life is Strange, Detroit Become Human
3
@PanPatrykk własnie przypomniałeś mi ze ktoś taki istniał xD
3
@paweldunajecfcb niby powinienem ale nie, ja jestem taki ze co będzie to będzie być może jest to złe podejście do tej sytuacji no ale cóż... taki już jestem i się raczej nigdy nie zmienię
1
@Bartunek no każdy gra jak chce
1
@Bartunek ja lubię sobie pograć mentalem ale to bardziej na serwerach easy, z reguły gram wojem body lub sura wp
0
@Napoleon_I nie mam już do ciebie szacunku, a pamiętaj ze mój to wujek to gm i się tobą zajmie
0
@Bartunek tylko body
1
@Bartunek ok, przyjdę wojem 99 lvl
0
ja własnie zawsze w Chunjo grałem :D
5
kto gra lub grał w metina ten wie o co chodzi... oczywiście z dystansem :)
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-0/p280x280/121013586_344242023452959_1554535870775032537_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=3nsHzv8aIYgAX8Y5rZK&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&tp=6&oh=75fff82092e12cf1af592804d60cad38&oe=5FA5E165