1

nie jest złe, zawsze mogliśmy przegrać 2-8 u siebie

13

1 minuta meczu i juz stwierdzam ze będą problemy xD

0

@FafitFCB wole koty ^^

15

jak ja nienawidzę zimy... dajcie mi juz lato

0

@Nano22 czy ja wiem czy psy są dużo lepsze od kotów? wszystko zależy od gustu tak naprawdę, ja osobiście dużo bardziej wole koty od psów. no i osobiście koty bardziej nadają sie do przytulania jak pies z uwagi na to ze kot tez sie potrafi mocno do człowieka przywiązać niekiedy nawet bardziej od psa no tylko jest to na pewno rzadsze i dlatego sie przyjęło ze pies to najlepszy przyjaciel człowieka zapominając o tym ze koty w cale nie są gorsze w tym aspekcie

7

@Katalonbar Lipiec-Czerwiec-Sierpień

3

@Cwaniak4 a to jakieś święta były?

1

@barcakamil na dzień dzisiejszy każdy chyba odpowie nie i nic dziwnego, takie rzeczy jak na razie dzieją się tylko w filmach science fiction aczkolwiek nie wykluczałbym tego całkowicie bo my się nie dowiemy co się wydarzy za parę tysięcy lat

2

w te sylwester spędzę na La Rambli i czuje się z tym dobrze :)

0

@Ksyku262 podaj jeszcze dokładne wyniki dwumeczów jak wszystko trafisz to oddaje ci mój dom

0

@Maniek9444 dzięki ale nie mam zamiaru nigdzie iść :)

0

@Maniek9444 ja nawet na ps1 grałem i polecam, niezapomniane przeżycia

2

@NeroTFP dawajcie mnie tu upal i przynajmniej 35 stopni a nie jakiś śnieg

1

dobra to na tyle, można się rozejść

3

najbardziej boli mnie to ze możemy przegrać u siebie w lidze mistrzów pierwszy raz od 2013 roku, szkoda tej ładnej serii

4

jak ja tego gościa jednak dalej nienawidzę...

2

@NeroTFP dewej mnie te 3 mln zł

7

@PatrychoO moim zdaniem jak najbardziej tak, dużo godzin fajnej zabawy

1

dobra akcja u mnie w domu, ojciec wrócił na chatę i powiedział ze znalazł 102 zł na ulicy

27

przed spaniem jedno szybkie pytanie. najlepsza gra turowa w historii i dlaczego jest to Heroes 3?

0

@Azdie Life is Strange, Detroit Become Human

3

@PanPatrykk własnie przypomniałeś mi ze ktoś taki istniał xD

3

@paweldunajecfcb niby powinienem ale nie, ja jestem taki ze co będzie to będzie być może jest to złe podejście do tej sytuacji no ale cóż... taki już jestem i się raczej nigdy nie zmienię

1

@Bartunek no każdy gra jak chce

1

@Bartunek ja lubię sobie pograć mentalem ale to bardziej na serwerach easy, z reguły gram wojem body lub sura wp

0

@Napoleon_I nie mam już do ciebie szacunku, a pamiętaj ze mój to wujek to gm i się tobą zajmie

0

@Bartunek tylko body

1

@Bartunek ok, przyjdę wojem 99 lvl

0

ja własnie zawsze w Chunjo grałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?