0

@KlonaZepan ja akurat byłem w pracy kiedy się o tym dowiedziałem, siostra do mnie napisała że pojechała do weterynarza z kotem bo wygląda jakby umierał, u weterynarza stwierdzono ptasią grypę

6

nieszczęsna ptasia grypa u kotów, aktualnie mój kot walczy o życie i na nic nie reaguje, weterynarz powiedział mi że jeżeli w ciągu 24 godzin uda się kotu przeżyć to powinien żyć, nie wygląda to dobrze a najgorsze jest to że nic zrobić się nie da, można tylko czekać, pilnujcie swoich kotów i innych zwierząt

1

@wasacz Czarodziejką najwięcej funu jest :D

5

szczerze? ten vinicius mnie bardziej irytuje niż Ronaldo przez całą swoją karierę w Realu

0

@Deviler ja to próbowałem już różne sposoby na zaśniecie i nic nie pomogło, rzadko kiedy zasypiam szybciej niż w godzinę

0

@P33ck to nie jest takie łatwe

0

@Mroziu no właśnie taki mam zamiar za 30 minut

0

odpalam mecz, zaraz Benzema trafi

2

włączyłem, przepraszam xD

0

spoko, Roberto brameczke strzeli i głupio wam będzie

4

spoko, jeszcze raz im dzisiaj strona padnie przed 23 xD

0

@gumaz ja sobie lubię wypić energetyka kiedy wiem że zamierzam dłużej siedzieć w nocy jak coś robię, w małych ilościach potrafią dużo dawać jednak jakieś tam witaminy mają, ogólnie śmieszą mnie ludzie którzy mówią że energetyki to straszny syf po czym taka osoba idzie się napić alkoholu gdzie moim zdaniem to jest dużo gorsze od energetyków bo to już jest typowa trucizna xD

1

@Barca1992 no tak, to Ukraina zaatakowała Rosję

1

to jest najbardziej wkurwiający mecz w moim życiu

0

@Bobo25 chodzi mi bardziej o to co mnie najbardziej bolało w piłce nożnej

5

chyba nigdy nic mnie tak bardzo nie bolało jak ten dzisiejszy mecz

0

jeszcze będzie tak że mecz o trzecie miejsce przebije finał

2

nauczyć was kopiować itemy?

2

@Kgorecki2500 a 8 dni później Resident Evil 4 Remake, zapowiada się mocny marzec

0

dobra, ten człowiek to komedia dzisiaj XD

1

Mbappe to jest naszym zawodnikiem dzisiaj

0

mocny ten Mbappe

2

ale mnie ten Mbappe irytuje

1

podeszliśmy pod bramkę, nie jest źle

0

myślałem że ta Francja lepsza będzie

0

Australia momentami potrafiła grać z Argentyną jak równy z równym praktycznie a my jutro pewnie nie będziemy mogli wyjść z własnej połowy, smutne to jest

0

@Emhyr ja często potrafię gadać głupoty jeśli chodzi o piłkę ale aż tak bardzo odklejony to nie jestem przynajmniej jeszcze xD

0

@Emhyr czyli rozumiem że jakby wszystkie drużyny grały defensywnie to wszystkie 32 drużyny teraz grałyby w 1/16?

4

smutne jest to że nawet araby potrafiły podejść pod bramkę Argentyny a my to co
najwyżej możemy wybijać piłki tak naprawdę xD

29

Szczęsny to jak na razie najlepszy bramkarz tego mundialu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?