Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Alvarinho a tej części akurat nie sprawdzałem, dzięki, na pewno zagram :)
1
@Alvarinho gra roku: Resident Evil Village
największe rozczarowanie: New World
Gra na którą czekam najbardziej: Sniper Elite 5
1
@Vebrol myślę dokładnie tak samo, świat by się skończył i byłby spokój z tym wszystkim
5
dzisiaj 9 rocznica końca świata, jak się czujecie ze świadomością ze dalej żyjecie?
0
w sumie to ja zawsze byłem kibicem PSG
0
@vangoor a to dobrze, bo już miałem w depresje wpaść :v
0
jedno trzeba przyznać, przez ten brak hymnu przed meczem Realu czuć taką pustkę, niesamowity klimat to oddawało i tak, podoba mi się ich hymn wiem... jestem okrutny XD
1
@Pawel13sz Alves
0
@clyde Resident Evil Village za 124zl tez sztosik, dla mnie bezkonkurencyjnie gra roku
2
po przeczytaniu tej całej dyskusji to stwierdzam ze ja się jednak bardzo cieszę z tego ze zamierzam żyć samotnie do końca życia XD
1
@IronSanHybrid Braithwaite become human
0
@PawkoFCB no akurat Simple to idealnie wystrzelił z formą, akurat na Majora, ja osobiście byłem za G2 ale nie liczyłem na żaden cud w sumie ze to wygrają aczkolwiek była szansa, a co do tych hitboxow to mimo wszystko tez potrafi ładnie zrobić gracza w ciula, miałem clutcha 1vs1 i można powiedzieć ze to była bardzo podobna sytuacja, z tą różnicą ze ja wtedy idealnie trafiłem typka w głowę bo ja stałem od niego jakieś 3 metry, patrzyłem nawet na nagraniu po meczu i nie ma opcji ze to nie weszło, po prostu pocisk przeleciał centralnie przez głowę xD najlepsze jest to ze to tez było przy stykowym wyniku, 14:13 jak dobrze pamiętam
0
@PawkoFCB jak się dobrze przyjrzysz to strzał poleciał lekko w lewo od głowy, jest to zwykły pech i nic więcej, szkoda tylko ze akurat w takim momencie to musiało zadecydować
0
@Encore znam to uczucie, ja nienawidzę strzelać z deagle w plecy bo z jakiegoś powodu z tego deagla nigdy nie chce wchodzić kiedy się strzela w plecy XD
1
@RomanHoffer jeżeli cię to pocieszy to ja od jakiegoś czasu jestem psychicznie rozbity, ale razem damy rade i przeżyjemy
1
@LS to wielki Real boi się większej Barcelony
5
@max1982 jak tak patrzę na te wszystkie związki to jednak stwierdzam ze samotność jest zajebista XD i tak wiem, nie zawsze to tak wygląda ale odnoszę wrażenie ze zazwyczaj to wygląda tak jak w twoim przypadku i oczywiście bez urazy
1
@dawidor9 polecam kupić popcorn na 29 listopada XD
3
tak sobie myślałem o tej sytuacji z Mbappe to strzały na bramkę również nie powinni uznawać jako spalone jeśli dochodzi do dobitki bo w końcu nie jest to podanie tylko strzał :v
5
aha, to fajny var, taki nie działający XDD
1
@Kondziubarca samoistnie spadające przedmioty w moim pokoju kiedy nie ma szans żeby one sobie tak po prostu same z siebie pospadały, potrafię od czasu do czasu słyszeć jakieś szepty jak już zasypiam albo drapanie po ścianie, wiem ze nieraz to człowiekowi się wydaje ze to wszystko słyszy bo jak się próbuje zasnąć to przechodzi w jakiś tam tryb czuwania czy coś takiego, nie wiem, nie znam się zbytnio na tym ale wiem tyle ze czasami te szepty i drapanie po ścianie słyszę nawet wtedy kiedy jeszcze nie próbuje zasnąć co już jest nieco dziwne no ale nie zwracam na to w ogóle uwagi i próbuje sobie to tłumaczyć w inny sposób, mimo tego wszystkiego to ja w zjawiska paranormalnie nie bardzo wierze ale mowie, wcale by mnie to nie zdziwiło jakoś mocno jeżeli jednak coś w tym by było, ale za to w co wierze to w symulacje, każdy wierzy w to co lubi i w to co chce to ja jednak uważam ze wszystko co się dzieje w życiu jest już z góry ustalone i nie bardzo mamy na to jakikolwiek wpływ
0
@Sau_Ron raczej nie, aczkolwiek szybciej jestem w stanie uwierzyć w duchy jak w boga patrząc na to co się nieraz potrafiło dziać w moim życiu jeśli chodzi o jakieś zjawiska paranormalne
0
@PatrychoO ja na orliku strzelam a jednak nie dostałem nominacji, gdzie tu sprawiedliwość? :v
8
@PatrychoO na pewno o Lewandowskim
1
chyba pora wrócić do czasów GG :v
0
zawsze to jakiś postęp, trzeba szukać pozytywów
6
teoretycznie spodziewałem się tego ale chyba się już nigdy do tego nie przyzwyczaję...
0
@deyna2018 Uncharted 4
1
ale my jesteśmy memem XDDDDD
3
@blaugrana1980 ja nienawidzę ludzi ale jakoś trzeba się do nich dostosować bo jednak na co dzień jestem zmuszony z nimi żyć, dobranoc.