1

@Lola120 jeżeli chodzi o mnie i o jakieś takie większe szczęście w tym to śmiem wątpić, moje podejście do tego jest już zbyt skomplikowane i ze mną raczej nie warto się wpakować w żaden związek, no albo po prostu za bardzo narzekam na to, sam już nie wiem xD

1

@Lola120 zawsze się możemy bliżej poznać :3 a tak już na poważnie to ja cię rozumiem bardzo dobrze, ja pomimo tego ze nigdy dziewczyny nie miałem to już byłem w takich sytuacjach gdzie poczułem się zdradzony, wiem ze pewnie dziwnie to brzmi bo nie można być zdradzonym kiedy się z nikim nie jest no ale kiedy wydaje ci się że to się może udać to nagle wszystko się potrafi zepsuć bo dziewczyna za którą biegałem stwierdziła ze jednak poleci do innego tylko dlatego ze mam wadę wymowy, nikomu nie polecam takiego uczucia bo to jest najgorsze co doznałem w życiu, była z tym typem jakieś 3 miesiące i wróciła do mnie z płaczem i mnie przepraszała, tylko nie wiem czego oczekiwała po mnie po tym wszystkim, a teraz z tego co mi wiadomo to została sama i jest w ciąży bez żadnego faceta, szkoda mi jest jedynie tego dziecka że taką matkę będzie miało bo za późno zauważyłem ze jest ona po prostu głupia XD ja generalnie już od jakiegoś czasu odciąłem się całkowicie od tych wszystkich uczuć, od miłości, i po części nawet dziewczyn, uznałem ze to jest dużo bezpieczniejsze, samotność może tez nie jest jakaś dobra na dłuższą metę ale i tak twierdzę ze przynajmniej nie poczuję ponownie tak kijowego uczucia, ja tez jestem człowiekiem który ciężko ma żeby się w kimś zakochał, raczej z łatwością mi to nie przychodzi jak niektórym, mi tez jest ciężko się cieszyć z życia, zawsze kiedy ktoś mi mówi ze życie jest piękne to ja się zastanawiam w którym momencie i kiedy bo żyje już 23 lata a tak naprawdę to nigdy nie zauważyłem żeby było jakoś niesamowicie

1

@LeoMessiah 3-5 aczkolwiek wiem ze nie jest to dobre no ale cóż, jakoś trzeba się dostosować ^^

0

@RomanHoffer Jesień jeszcze powiedzmy ze jest w miarę spoko, za to zima dla mnie to kara a do lata nic nie ma podjazdu :)

8

mamy jeszcze sierpień a ja już tęsknie za latem

2

gdybym był gejem to bym zarywał do tego Depaya

0

@DaPidejpi dobra dzięki, jeżeli będzie ze mną gorzej to się odezwę do ciebie, wiem ze w niektórych momentach warto mieć przy sobie taką osobę której można się wygadać no ale mimo wszystko psychicznie potrafię być bardzo twardy to na razie siedzę cicho i udaje ze wszystko jest dobrze aczkolwiek wiem ze niekoniecznie jest to dobre ze tak wszystko to trzymam w sobie zamiast komuś powiedzieć ale po prostu nie mam odwagi żeby to zrobić, dopóki nie jest ze mną aż tak bardzo złe to nie ma się o co martwic ^^

0

@DaPidejpi dzięki za propozycje ^^ no ale jednak tak ważne prywatne sprawy wolę jednak zostawić dla siebie, jest mi po prostu zbyt głupio o tym wszystkim mówić bo doszło do sytuacji w moim życiu do której w ogóle nie powinienem dopuścić no ale jednak stało się i jest to tylko moja wina no ale trudno, jakoś trzeba żyć z tymi trudnościami

0

@DaPidejpi ja mam tak obecnie no ale niestety nic nie mogę zrobić z tym :) niektóre sytuacje w życiu są tak tragiczne ze po prostu żyć się odechciewa i nic nie jest w stanie mnie pocieszyć, być może mogę się tutaj teraz zachowywać depresyjnie i zdaje sobie z tego sprawę no ale przynajmniej jestem szczery

0

@FanBarcy123 ja się akurat zgadzam że nie ma sensu no ale nie można się załamywać, w dzisiejszych czasach to uważam że jest więcej plusów kiedy jest się samemu niż z kimś, aczkolwiek myślę że to tez zależy już od danej osoby

0

lato czy zima? zapraszam do dyskusji

3

@Stasiuburza tak, i tak prędzej czy później umrę wiec nie ma to w sumie większego znaczenia

1

@marko111122 ciekawe kiedy mundial odbędzie się na Antarktydzie

0

@Criss18Barca 10 mln NBA to chyba w jednym stanie oglądało xD

2

@Grzbiet koty, do psów nigdy się nie mogłem przekonać

0

@dzefrej234 spoko, u mnie tylko 21 stopni i wieczne burze, z chęcią bym się zamienił :)

1

co ja oglądam xd

0

@VenoM obecnie w Dead by Daylight :D

0

@VenoM exp sam się nie wbije

0

@IronSanHybrid no cos w tym stylu :/

1

@IronSanHybrid do gruszki nie ma startu.

0

@ściah lepsze miauczenie kota które brzmi bardzo uroczo przeciwieństwie do szczekania psów :)

1

@Tomo1989 oczywiście ze Braithwaite, zawsze nim był nawet kiedy Messi był w Barcelonie

0

@kacper0911 piłka nożna to nie zapasy, rozumiem ze siła tez w tym jest potrzebna no ale już nie przesadzajmy ze Goretzka by go zjadł

0

te Euro jest mocne xD

3

Euro w tym roku jest nienormalne...

3

@Vebrol zapomniałeś o pewnym Duńczyku

1

@kluivert99 cs z ruskimi

2

@PiotrR ja tak mam przy truskawkach :D

1

@PiotrR tylko Gruszka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?