1

Szczęsny jak na razie imponuje mi na tym mundialu

2

my to z Katarem gralibyśmy jak równy z równym

0

żebyśmy chociaż grali jak Australia...

2

@Janiama pójdę mocno optymistycznie, 3-0 polska

0

a za godzinę czeka nas komedia

1

Pomimo tego że mundial jest w katarze to jak na razie jest zajebisty, mi się bardzo podoba

6

Zima jest nieznośna... Lato wróć :c

2

Realowi to zawsze sprawdzą XD

3

@Adi123456789 1. Argentyna
2. Brazylia
3. Francja

5

@FCB24 film Uncharted :D

0

@Lola120 jeżeli mam być szczery to 0, jedynie od kogo mogę czuć wsparcie to od swojej dziewczyny i sióstr, przyjaciele dla mnie nie istnieją obecnie choć wiem że wiele osób ma inaczej

0

@paweldunajecfcb nekropolia

2

@barcelonaLM wiadomo że to wina Tuska, to już chyba wszyscy wiedzą

8

najgorsze zwierzęta jakie można spotkać na ulicy to rowerzyści

1

dobra, dawać tą Argentynę teraz

8

Real wygrał ligę mistrzów będąc słabszy od każdego od 1/8 LM, to naprawdę jest niesamowite xD

1

@YouTuber 8, tylko dlatego że wtedy pierwszy raz byłem w Barcelonie i jakoś łatwo mi to przyszło później :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@matthew_uarcolinsky dobrze powiadasz

1

@matthew_uarcolinsky dobrze mówisz

12

nie ma to jak się upokorzyć w jednym sezonie w lidze mistrzów i w lidze europy xD

2

@matthew_uarcolinsky dobrze mówisz

1

@Stasiuburza jak tak im pasuje to oczywiście, ich życie i ich decyzje, nikt nikogo do niczego nie zmusza

0

@Triv44 Hitler tez myślał że Berlin nie padnie

1

@PodkarpackiKibic dzięki i wzajemnie :D tak, szczepiłem się trzema dawkami, ciekawostka jest taka ze w czwartek miałem 3 dawkę a dzisiaj test pozytywny :D

1

@PodkarpackiKibic u mnie to samo, dzisiaj dostałem wynik pozytywny :D

1

@MesQueUnClub96 ja to nawet jestem oburęczny :D

1

podziwiam wszystkich którzy wolą zimę od lata... tak wiem, narzekam

1

@Kgorecki2500 teraz czekamy na polskie Raccoon City xD

0

@gumaz nic nie jest w stanie zastąpić La Rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?