Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczęsny jak na razie imponuje mi na tym mundialu
2
my to z Katarem gralibyśmy jak równy z równym
0
żebyśmy chociaż grali jak Australia...
2
@Janiama pójdę mocno optymistycznie, 3-0 polska
0
a za godzinę czeka nas komedia
1
Pomimo tego że mundial jest w katarze to jak na razie jest zajebisty, mi się bardzo podoba
6
Zima jest nieznośna... Lato wróć :c
2
Realowi to zawsze sprawdzą XD
3
@Adi123456789 1. Argentyna
2. Brazylia
3. Francja
5
@FCB24 film Uncharted :D
0
@Lola120 jeżeli mam być szczery to 0, jedynie od kogo mogę czuć wsparcie to od swojej dziewczyny i sióstr, przyjaciele dla mnie nie istnieją obecnie choć wiem że wiele osób ma inaczej
0
@paweldunajecfcb nekropolia
2
@barcelonaLM wiadomo że to wina Tuska, to już chyba wszyscy wiedzą
8
najgorsze zwierzęta jakie można spotkać na ulicy to rowerzyści
1
dobra, dawać tą Argentynę teraz
8
Real wygrał ligę mistrzów będąc słabszy od każdego od 1/8 LM, to naprawdę jest niesamowite xD
1
@YouTuber 8, tylko dlatego że wtedy pierwszy raz byłem w Barcelonie i jakoś łatwo mi to przyszło później :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@matthew_uarcolinsky dobrze powiadasz
1
@matthew_uarcolinsky dobrze mówisz
12
nie ma to jak się upokorzyć w jednym sezonie w lidze mistrzów i w lidze europy xD
2
@matthew_uarcolinsky dobrze mówisz
1
@Stasiuburza jak tak im pasuje to oczywiście, ich życie i ich decyzje, nikt nikogo do niczego nie zmusza
0
@Triv44 Hitler tez myślał że Berlin nie padnie
1
@PodkarpackiKibic dzięki i wzajemnie :D tak, szczepiłem się trzema dawkami, ciekawostka jest taka ze w czwartek miałem 3 dawkę a dzisiaj test pozytywny :D
1
@PodkarpackiKibic u mnie to samo, dzisiaj dostałem wynik pozytywny :D
1
@MesQueUnClub96 ja to nawet jestem oburęczny :D
1
podziwiam wszystkich którzy wolą zimę od lata... tak wiem, narzekam
1
@Kgorecki2500 teraz czekamy na polskie Raccoon City xD
0
@gumaz nic nie jest w stanie zastąpić La Rambli