Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker @Nazio_87 @directedbyfcb chodziło mi bardziej o speedrun w Residencie i pobicie rekordu ale dzięki za rady
0
3 minuty to tak mało czasu a jednak dużo
0
@FcPortoFan1999 a to tylko Porto, sobie wyobraź co on by zrobił z takim Liverpoolem czy Bayernem, totalna miazga
0
@FcPortoFan1999 wtedy to cała Europa będzie w strachu, lepiej żeby tak się nie stało bo znów nie wygramy ligi mistrzów
0
@FcPortoFan1999 już nigdy nic lepszego nie zobaczymy w piłce
1
@macio_944 "to była najpiękniejsza" i nie dokończone, wszyscy wiemy o co chodzi
4
ale bym sobie obejrzał Barcelonę Setiena, to była maszyna nie do zatrzymania
0
@mordini123 według plotek ma być dużo nowości, ale ja spokojnie czekam bo już wiele razy przez te plotki człowiek się przejeżdżał
0
@mordini123 liczę na dużo dobrych pokazów, największe nadzieje sobie robię na Resident Evil 9 na żadną inną grę tak bardzo nie czekam jak na nowego Residenta
1
@Matheu12 mam nadzieję że za tydzień 6 czerwca ludzie zapomną chociaż na chwile o tej polityce i wyborach, czeka nas święto w świecie gier, Summer Game Fest
0
@Tomiveb tak czasami jest lepiej, lepiej się do niczego nie przyczynić w razie czego
0
@Tomiveb moje podejście do życia jest z jednej strony złe a z drugiej dobre, (przynajmniej tak mi się wydaję) dla mnie nie ma znaczenia kto zostanie prezydentem dlatego na to nie chodzę, niech inni wybierają i decydują o tym, niezależnie od tego czy to będzie Trzaskowski czy Nawrocki, to nie wydaję mi się, żeby to jakoś specjalnie wpłynęło na moje życie, ale oczywiście mogę się mylić
4
@Tomiveb coś czuję że dopiero po 2 turze to się będzie działo, teraz mamy tylko wstęp
2
Wybory wyborami, ale ta liga mistrzów wciąż boli
6
jak dobrze że w Polsce wybory nie są obowiązkowe, nie trzeba na kogoś głosować
0
Nieprzespana noc ale będzie lepiej La Ramblo, mamy siebie
0
ten przegrany dwumecz mnie bardziej boli niż z Liverpoolem
7
przecież ja jestem bardziej spocony niż ci wszyscy piłkarze na boisku
0
@cosinus90 próbują zdobyć tryplet w jakiś inny sposób skoro w sportowy sposób nie potrafią, zawsze to jakieś osiągnięcie do gabloty
0
myślałem że ten śmieszny i zabawny biały klub już mnie niczym nie zaskoczy a jednak oni cały czas to robią, niesamowici są w tym, jedyny klub w swoim rodzaju, są naprawdę wyjątkowi
1
już flaki z olejem są ciekawsze od tego meczu
0
polityka na świecie to mem
0
co tu się dzieje XD
1
dobra dali fory na początek, teraz można lecieć z bramkami
0
Zidane wiedział co robi w 2006
0
@MesQueUnClub96 wolę koty
@agaFCB według badań naukowców, kot potrafi się tak samo mocno przywiązać do człowieka jak pies, tylko może nieco inaczej to okazywać, ale to nie znaczy że nie potrafi kochać swojego człowieka
3
@Lola120 jeżeli to cię pocieszy chociaż trochę to byłem w związku 3 lata i po tych 3 latach stwierdziłem, że jeżeli związki mają tak wyglądać to lepiej faktycznie być samemu całe życie bo szkoda tracić na to zdrowia i nerwów, chociaż wiem że nie ma w tym żadnej reguły, to że ja tak miałem to nie znaczy że faktycznie tak jest i że tak inni mają, kwestia gustu i też szczęścia jak się trafi, bliskich osób to za bardzo nigdy nie miałem nie licząc rodziny, za bardzo się chyba różnie od innych i preferuje inne rzeczy niż większość społeczeństwa, do wszystkiego można przywyknąć, mam 26 lat a ja dalej robię te same rzeczy które robiłem w wieku 18-20 lat, jestem świadomy że chyba nie najlepiej to o mnie świadczy ale przynajmniej nikomu krzywdy nie robię :)
4
@KamQiX Polska Niemcy 2014 tam to dopiero wyczyniał cuda, nie wiem czy był jakiś lepszy mecz w jego wykonaniu
13
negreira posmarował i jest tylko +4
6
mam nadzieję że jak jutro nie będzie szło, to Flick ściągnie kurtkę