0

jeden dobry mecz z Holandią nam wystarczy, następny taki dobry za parę lat

0

jeżeli real ma to wygrać to niech strzeli teraz a nie w 90+5 bo za duże nadzieje robią

1

@KamQiX w sumie racja, nie przemyślałem tego

2

Nie wiem czy tylko mi się wydaje bo bardziej zwracam na to uwagę teraz, czy faktycznie tak jest ale też odnosicie wrażenie że to zwycięstwo realu nad nami tylko 2-1 poszło głośniej w świat niż nasze 4-0 5-2 czy remontada z 0-2 na 4-3?

1

to tylko real ma takie przywileje i może grać ręką w polu karnym, zapomnieliście?

1

do Szczęsnego nie ma co się przyczepić jak na razie

0

naszego skopał ale to oni maja karnego xD

1

@Kgorecki2500 jakie tam pospać? godzina dłużej expienia, level sam się nie wbiję

0

pierwszy raz byłem na PGA i jestem pod wrażeniem jak dobrze się bawiłem, dla niezdecydowanych polecam spróbować w przyszłym roku, każdy coś znajdzie dla siebie ^^

2

@krissu8 pić dużo wody, jeść coś lekkostrawnego i się nie męczyć, po 2-3 dniach powinno już być lepiej

1

@adi7adi8 oj tam, daj mi się nacieszyć chwilą :D

0

Dopiero teraz dotarła do mnie informacja o tym, co się stało z rynkiem na steamie, tak (internet explorer) oficjalnie mogę powiedzieć, że zostałem milionerem i mogę rzucić pracę i przestać robić na tego złodzieja

0

@kanver_ ale real gra dopiero jutro

0

Penalti a favor del Real Madrid

0

musiałby mu wsadzić palec w oko żeby był karny chyba

0

za tydzień gramy z Realem, z taką obroną nie wróżę nam niczego dobrego

0

@MsBarca majowy klasyk akurat dobrze wyszedł, gorzej ostatni mecz o 16:15 :D

0

mecze o 16:15 nigdy nie kończą się dobrze

1

w tym czasie można by porobić ciekawsze rzeczy a ja oglądam coś takiego, niby człowiek wiedział ale się łudził

1

@MesQueUnClub_87 nigdy nie grałem nawet w pierwszą część a nie widziałem też żadnego materiału z drugiej części więc nie mam jak się wypowiedzieć :D

1

@MesQueUnClub_87 mi się walka w Silent Hillu 2 bardziej podobała, w Silent Hillu f wymaga więcej skilla, nie masz tam broni palnej przez całą grę, polegasz tylko rurkach czy innych sierpach, ja w tej części bardzo często padałem ale nie poddałem się i ukończyłem w 20 godzin kiedy gra jest na 9-10h, ale domyślam się, że skillowo mogłem nie domagać bo lepiej sobie radzę w grach gdzie się strzela :D

1

@MesQueUnClub_87 jako Polak to grając w Cronosa aż się morda sama cieszy kiedy widzi się tyle smaczków, a sam klimat gry zacny, idealna gra na jesienne wieczory.

Silent Hill f ma swój klimat, zagadki które nie należą do najłatwiejszych myślę, różni się od innych części, walka jest jaka jest ale do przeżycia, na pewno warto ograć tą część dla samej fabuły która jest bardzo dobra ale i też skomplikowana, jak to w Silent Hillu zresztą

18

Fati, taka głupia sprawa wyszła...

1

dobrze byłoby dzisiaj wygrać bo jak wygramy to nie przegramy a jak przegramy to nie wygramy, możemy jeszcze zremisować ale to nie wiadomo do czego to zaliczyć bo remis jest za ciężki do liczenia a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi... prawda?

0

to jest jakieś przeklęte XD

1

Perez sprawdza czemu przelew nie doszedł w dzisiejszym meczu

3

i to na tyle, można się rozejść XD

1

@Czajka90 kot, ludzie często myślą że kot się nie przywiązuje do człowieka co jest nieprawdą, ukazują to po prostu inaczej niż psy, a dla mnie dostać zaufanie od kota to bardzo cenna rzecz, koty nie ufają ludziom tak bardzo jak psy i mają swoje powody do tego

2

@Sulimo
Resident Evil 2 Remake
Life is Strange
Silent Hill 2 Remake

Nostalgia: Heroes 3

Jeszcze bardzo wysoko sobie cenię Detroit Become Human, ogólnie dużo jest tych gier które mógłbym wymienić, u mnie top 1 to i tak zawsze będzie cała seria Resident Evil a wszystko inne się za tym ciągnie :D

44

Najważniejszą nagrodą podczas dzisiejszej gali powinna być rozwiązanie Realu Madryt, dziękuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?