Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dari0G już było a jeszcze mecz się nie rozpoczął
0
@Szczygiel06 kwestia przyzwyczajenia, początek może być trudniejszy ale jak już się rozegrasz to takiego lęku nie odczuwasz :D
0
to jest ten rok, w tym roku już się na pewno uda!
0
@Szczygiel06 obecnie Resident Evil 7 mam taki cel, żeby przed Resident Evil Requiem zrobić wszystkie Residenty na 100%
0
@Szczygiel06 nie jesteś sam, ja bardzo dobrze spędzam sobie czas grając :D
2
najgorsze w Sylwestra to są te fałszywe życzenia od fałszywych ludzi
3
@July_6_BcN nie tylko ty nie lubisz, dla mnie od kilku lat jest to najnudniejszy dzień w roku i czekam tylko aż to wszystko minie, Sylwester mi się głównie kojarzy z patologią głównie przez alkohol, kiedyś potrafiłem się Sylwestrem cieszyć nawet a teraz tylko czekam, aż ten dzień minie
2
@FcPortoFan1999 w Tomb Raidera grałem rok temu na Sylwestra
0
@FcPortoFan1999 Counter-Strike 2
1
Będę grał w grę
1
@Kozinho. ale za to jakie wspomnienia na całe życie, mało kto może się takim czymś pochwalić
0
@Kozinho. aż ciężko mi to sobie wyobrazić kiedy nigdy takiego bólu nie doświadczyłem, u @Kessie masz taniej, coś za coś
0
@gumaz znieczuleniem, nie ma szans żeby na leczenie kanałowe zgodziłbym się bez znieczulenia
4
moje pierwsze leczenie kanałowe, tyle razy mnie straszyli bólem a tym czasem przeszedłem to bezboleśnie, nie wiem czy miałem takie szczęście czy ten ból podczas leczenia kanałowego to mit, ale pozytywnie się zaskoczyłem :D
1
@marcin62 jakby nie patrzeć to tak można powiedzieć o wielu rzeczach, alkoholu, energetykach, papierosach, skiny do gier a jednak są i ludzie kupują, patrząc całościowo to fajerwerki i petardy i tak chyba wychodzą najtaniej bo są używane głównie tylko na sylwestra i kupuje się je raz w roku xD
0
Jeżeli FaZe wygra majora, to na spokojnie mógłby powstać jakiś film dokumentalny na ten temat, to jaką drogę przeszli by znaleźć się w tym finale jest niesamowita, oby zakończyło się to z happy endem z Polakiem w składzie, już teraz bardzo miło będę wspominał tego majora, do perfekcji brakuje tylko zwycięstwa FaZe
0
@barcelonaLM mając 48 drużyn na mundialu, raczej rzadko kiedy będzie się trafiać teraz jakaś ciekawa grupa
0
@Gibbon_FCB ja tak samo, nigdy nie słyszałem o takim państwie jak Curacao
1
podczas tego mundialu, dowiaduje się że istnieją niektóre państwa na świecie o których nigdy nie słyszałem i tak wiem, moja wiedza geograficzna jest w takim razie na bardzo niskim poziomie
1
ale teraz to już na pewno zaczną losować
3
spodziewałem się, że za nim zaczną losować to trochę minie, ale to co tutaj się odwala to już duża przesada
5
co ja robię ze swoim życiem oglądając to
1
@Kitek1640 niestety, nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić :D
8
I weź tu zaśnij po takim meczu a tu trzeba wstać jutro o 5
1
chciał chyba Ramosa przebić
1
Ja przez te mecze szybciej ołysieję niż osiwieję
1
Za miesiąc Wigilia
5
dobrze że jutro poniedziałek, zawsze to bliżej piątku
0
z miesiąca na miesiąc tylko coraz bardziej widać, że Real Madryt powinien zostać rozwiązany w trybie natychmiastowym
0
@Trojanek23 dla mnie alkohol może w ogóle przestać istnieć bo ja i tak nigdy w życiu nie piłem i pić nie zamierzam, a to że inni mają z tym problem bo o konkretnej godzinie nie mogą sobie coś kupić to już ich wina, myślę że dla przeciętnego człowieka nie jest problemem kupić coś wcześniej, to nie jest wina tego zakazu a bardziej ludzi którzy są leniwi i nie potrafią wcześniej sobie tego załatwić