1

@Dari0G już było a jeszcze mecz się nie rozpoczął

0

@Szczygiel06 kwestia przyzwyczajenia, początek może być trudniejszy ale jak już się rozegrasz to takiego lęku nie odczuwasz :D

0

to jest ten rok, w tym roku już się na pewno uda!

0

@Szczygiel06 obecnie Resident Evil 7 mam taki cel, żeby przed Resident Evil Requiem zrobić wszystkie Residenty na 100%

0

@Szczygiel06 nie jesteś sam, ja bardzo dobrze spędzam sobie czas grając :D

2

najgorsze w Sylwestra to są te fałszywe życzenia od fałszywych ludzi

3

@July_6_BcN nie tylko ty nie lubisz, dla mnie od kilku lat jest to najnudniejszy dzień w roku i czekam tylko aż to wszystko minie, Sylwester mi się głównie kojarzy z patologią głównie przez alkohol, kiedyś potrafiłem się Sylwestrem cieszyć nawet a teraz tylko czekam, aż ten dzień minie

2

@FcPortoFan1999 w Tomb Raidera grałem rok temu na Sylwestra

0

@FcPortoFan1999 Counter-Strike 2

1

Będę grał w grę

1

@Kozinho. ale za to jakie wspomnienia na całe życie, mało kto może się takim czymś pochwalić

0

@Kozinho. aż ciężko mi to sobie wyobrazić kiedy nigdy takiego bólu nie doświadczyłem, u @Kessie masz taniej, coś za coś

0

@gumaz znieczuleniem, nie ma szans żeby na leczenie kanałowe zgodziłbym się bez znieczulenia

4

moje pierwsze leczenie kanałowe, tyle razy mnie straszyli bólem a tym czasem przeszedłem to bezboleśnie, nie wiem czy miałem takie szczęście czy ten ból podczas leczenia kanałowego to mit, ale pozytywnie się zaskoczyłem :D

1

@marcin62 jakby nie patrzeć to tak można powiedzieć o wielu rzeczach, alkoholu, energetykach, papierosach, skiny do gier a jednak są i ludzie kupują, patrząc całościowo to fajerwerki i petardy i tak chyba wychodzą najtaniej bo są używane głównie tylko na sylwestra i kupuje się je raz w roku xD

0

Jeżeli FaZe wygra majora, to na spokojnie mógłby powstać jakiś film dokumentalny na ten temat, to jaką drogę przeszli by znaleźć się w tym finale jest niesamowita, oby zakończyło się to z happy endem z Polakiem w składzie, już teraz bardzo miło będę wspominał tego majora, do perfekcji brakuje tylko zwycięstwa FaZe

0

@barcelonaLM mając 48 drużyn na mundialu, raczej rzadko kiedy będzie się trafiać teraz jakaś ciekawa grupa

0

@Gibbon_FCB ja tak samo, nigdy nie słyszałem o takim państwie jak Curacao

1

podczas tego mundialu, dowiaduje się że istnieją niektóre państwa na świecie o których nigdy nie słyszałem i tak wiem, moja wiedza geograficzna jest w takim razie na bardzo niskim poziomie

1

ale teraz to już na pewno zaczną losować

3

spodziewałem się, że za nim zaczną losować to trochę minie, ale to co tutaj się odwala to już duża przesada

5

co ja robię ze swoim życiem oglądając to

1

@Kitek1640 niestety, nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić :D

8

I weź tu zaśnij po takim meczu a tu trzeba wstać jutro o 5

1

chciał chyba Ramosa przebić

1

Ja przez te mecze szybciej ołysieję niż osiwieję

1

Za miesiąc Wigilia

5

dobrze że jutro poniedziałek, zawsze to bliżej piątku

0

z miesiąca na miesiąc tylko coraz bardziej widać, że Real Madryt powinien zostać rozwiązany w trybie natychmiastowym

0

@Trojanek23 dla mnie alkohol może w ogóle przestać istnieć bo ja i tak nigdy w życiu nie piłem i pić nie zamierzam, a to że inni mają z tym problem bo o konkretnej godzinie nie mogą sobie coś kupić to już ich wina, myślę że dla przeciętnego człowieka nie jest problemem kupić coś wcześniej, to nie jest wina tego zakazu a bardziej ludzi którzy są leniwi i nie potrafią wcześniej sobie tego załatwić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?