Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 zobacz na to z drugiej strony, gdyby dzisiaj grali to jutro by nie grali, trzeba szukać plusów wszędzie
0
@Transu96 to ładnie się tam pozmieniało, zupełnie inaczej wszystko zapamiętałem
0
@Transu96 to jest normalnie global czy jakiś prywatny serwer? już przestałem to odróżniać XD chociaż patrząc na ekwipunek to chyba prywatny
16
Wyszedłem z pracy i w drodze do domu do domu już pojechałem
28
wystarczy że Flick ściągnął kurtkę i maszyna ruszyła
3
kto by się przejmował spalonymi, CR7 parę lat w lidze mistrzów sobie tak strzelał i było dobrze
0
już prawie minął pierwszy dzień nowego roku, jeszcze tylko 364 dni do 2026 szybko zleci
5
dopiero 12 minut nowego roku a ja już chce następny
0
tak się fajnie spało to akurat sąsiad musiał petardy puścić i tyle z tego snu
0
@tadzik447 szkoda że dopiero po fakcie, ale lepiej późno niż wcale, są jakieś postępy :/
0
@tadzik447 czyli jednak całe moje życie jest nudne, w końcu prawda wyszła na jaw
0
co za nudny dzień... albo to moje życie jest nudne, jedno z dwóch
0
@D10SLEO zacznę od Dead by Daylight a skończę na Dead Space pewnie
6
w te sylwestra będę grał w grę
8
@Stinger_ ja mając 26 lat nigdy w życiu nie spróbowałem żadnego alkoholu ani nie zapaliłem żadnego papierosa, nie wiem czy to dobrze czy źle ale czuje się z tym dobrze i nie zamierzam nigdy próbować
0
przynajmniej można szybko wyłączyć
2
@michal2007 tak całkiem szczerze to ta gra ma tyle wspólnego z Harrym Potterem co Cristiano Ronaldo z hokejem chinskim
0
@Hindus każdy ma swoje zdanie, ja mimo dużej sympatii do starego Virtus Pro to nigdy nie przepadałem za Snaxem i Tazem, z tamtej ekipy najbardziej lubiłem Neo
0
mam nadzieje że Faze da radę, fajnie byłoby zobaczyć Karrigana i Neo w finale
0
Najbardziej co mnie boli to brak zapowiedzi Resident Evil 9 tylko tego mi zabrakło do pełnego szczęścia, gra na którą czekam najbardziej
13
Coś w stylu, jak powiedzieć że boli mnie dupa nie mówiąc tego wprost
9
real to powinien na mecz z maczetami wychodzić bo i tak im wszystko wolno
1
@MesQueUnClub96 jestem starszy od ciebie o parę lat i moim jedynym zmartwieniem w wolnym czasie to dalej jest to czy moi teammate'ci dobrze pokryją rampę na nuku, zdaje sobie sprawę z tego że być może najlepiej to o mnie nie świadczy i jestem tego świadomy ale też z drugiej strony nikomu krzywdy nie robię, ty masz jeszcze bardzo dużo czasu na to wszystko, żeby myśleć o takich dzieciach, bylebyś się nie stoczył i będzie dobrze
1
to już wiemy dlaczego mieli problem z rozpoczęciem meczu
2
widzę że już nawet przed meczem Realu zaczynają być wałki, coraz szybszy są
0
@bartekvisca z mutli metin 2 i CS 1.6 z singli, seria Life is Strange, Resident Evil najbardziej, a ogólnie to za dużo by wymieniać, nie da się jednej gry wymienić tak naprawdę
0
@marcin62 Silent Hill 2 moim zdaniem też elegancko działał na UE5
0
@szymonekk Jeżeli masz ekipę do dead by daylight to można się nieźle uśmiać, grając solo gra często powoduje frustrację głównie przez teammate'ow, możesz zawsze zabójcą zagrać solo ale często się trafia na tryhardow i grać się odechciewa, spędziłem w tej grze ponad 5k godzin i pomimo swoich wad to do dzisiaj dobrze się bawię w tej grze, polecam dać szansę w przyszłości gdybyś miał więcej czasu ^^
2
oj tam, mieliśmy 18 minut radości, powinno nam wystarczyć
0
a ja się łudziłem jak głupi...