7

@agaFCB moim zdaniem w związku to dwie osoby powinny się starać o siebie a nie tylko jedna, jeżeli w tym przypadku jest inaczej to jest to mocny red flag, nie znamy szczegółów i o co poszło dokładnie, ale 3 dni to już jest na tyle długo, by dało człowiekowi do myślenia co dalej bo przy kolejnej takiej sytuacji może być jeszcze gorzej

1

@Arkon wydaję mi się, że ludzie którzy nie odczuwają tego uczucia, nigdy nie zrozumieją, ale to jest podobne uczucie jak przy lęku wysokości, człowiek który ma lęk wysokości i stoi na krawędzi zaczyna się czuć bardzo źle, ja tak mam w samochodzie, o ile lęk wysokości za bardzo nie przeszkadza w życiu tak jednak samochody się przydają w życiu i jest to bardziej upierdliwe, ludziom często to przeszkadza bo jak się można bać samochodów, równie dobrze ja mogę nie rozumieć jak ktoś się może bać pająków na przykład bo ja osobiście się ich nie boję, niektórym raczej tego nie wytłumaczysz i trudno, nie każdy jest idealny i ma swoje wady, najważniejsze by człowiek sobie radził w najgorszych możliwych sytuacjach :)

0

@MesQueUnClub_87 ja mam dokładnie to samo, nie wiem czym to jest spowodowane u mnie ale ja panicznie się boję jeździć samochodami nawet jako pasażer a gdybym miał kierować to bym chyba zawału dostał przy pierwszej lepszej okazji, a w samolocie nie odczuwam żadnego strachu, ludzki mózg jest strasznie dziwny, jest to chyba bardzo rzadkie schronienie ale jak widać, bywają i takie przypadki u ludzi

6

@tomek8756 raptem 27 stopnie i już lampa, przez półtora tygodnia nie było więcej niż 19 stopni, już bez przesady

0

jaka wesoła mordka, kto pytał?

1

@mr Barca i tak nic nie tracisz, nie wiem jak wyglądają inne mecze na tym turnieju, ale jeżeli podobnie to podziwiam tych, co oglądają większość meczy i to do końca

0

@norbi77 liczyłem że się może jakoś do tego przekonam ale nie daje rady, myślałem że coś ciekawego zobaczę :D

10

pierwszy mecz sobie odpaliłem podczas tych KMS bo nie mam co robić, minęło niecałe 20 minut a już czuję się tak znudzony tym meczem że mam ochotę coś innego sobie porobić, nie pamiętam kiedykolwiek tak nudnego turnieju, tak wiem, marudzę

0

@Starrk w sumie to jakby się tak zastanowić, to Polskę też

0

@Kgorecki2500 jutro już ma być 18 stopni, przynajmniej u mnie, chyba pierwszy raz w tym roku temperatura osiągnęła 30 stopni i już problemy się zaczynają, lepiej jak pół roku jest po 5 stopni, szaro i ponuro i cały czas spać się chcę

3

@Filipem to też zależy kto co lubi, wstając szybciej oznacza prawdopodobnie że się pójdzie szybciej spać, ja osobiście wolę wstać później żeby sobie w nocy posiedzieć do tej 2 na przykład, kwestia gustu

1

Dziwnie się ten mecz oglądało będąc Polakiem i kibicować Finlandii no ale cóż... Czasy się zmieniają

0

@BezglutenowyPedri nie próbowałem, ale ja nie jestem fanem gier Hack and Slash, szybko mnie z jakiegoś powodu nudzą z tego typu gier to tylko Diablo grałem nieco dłużej, a tak to żadna inna tego typu gra mi nie podeszła, nawet PoE które jest bardzo chwalone

0

@BezglutenowyPedri mnie w tym roku tylko Silent Hill f i Mafia: The Old Country interesuję, może jeszcze ten Clair Obscure brzmi ciekawie a tak to reszta nie dla mnie, przyszły rok zapowiada mi się ciekawiej tym bardziej że jeszcze dużo zapowiedzi na 2026 przed nami

0

@Criss18Barca pewnie tak, i będzie najgorzej oceniana z tych wszystkich wyżej wymienionych gier xD

1

@Omoziu @mordini123 właśnie dopiero przed chwilą wyczytałem że raczej wiedźmina nie będzie przed 2027

2

2026 w świecie gier zapowiada się mocarnie, Resident Evil 9, 007: First Light, GTA 6, Pragmata, Wiedźmin 4. A to jeszcze nie wszystko

0

@Filipem w piątek mecz Polski i summer game fest, przepuszczam że od soboty zacznie się już tutaj uspokajać

2

Prezydent prezydentem, ale nie zapominajcie że już w ten piątek rusza potężna maszyna o nazwie Probierzówka

1

W sumie to jakiś random sobie wygrał z dużo bardziej doświadczonym od siebie politykiem

1

niech Karolek powie wprost że to wszystko to i tak wina Tuska, nie musiałby się tak męczyć

4

minimalny spalony może być

0

tylko nie pozabijajcie się tutaj za 18 minut proszę

1

@Bernard777 i to tak będzie trwać przez parę tygodni

3

@Mixtape dopiero wtedy to będą emocje, a nie jakiś tam przereklamowany finał ligi mistrzów

1

przez ten wynik w ogóle nie czuć że to finał lm xD

0

@Sysia11 jeszcze Mbappe ma klątwę w LM

2

ten Inter to wygląda, jakby zapewnił sobie udział w finale LM w czipsach

6

ponad 3 godziny do meczu, ale by się teraz emocje odczuwało gdyby to Barcelona grała w tym finale

0

@Batys cisza przed burzą, jutro od 21 będzie mocniej niż przez ostatnie 2 tygodnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?