Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
niech jeszcze pały dadzą piłkarzom Getafe żeby mogli naszych nawalać i będzie wszystko git
0
@PatrychoO mi się po 15 godzinach ode chciało w to grać, czułem się strasznie znudzony już tym wszystkim, na początku to wszystko robi ogromne wrażenie, ale później przestaje to już tak zadziwiać i szybko mi się znudziło, dialogi były dla mnie nijakie, ten świat przestał być dla mnie taki magiczny jaki był na początku, zacząłem odczuwać że w tej grze jest za mało Harrego Pottera w Harrym Potterze, ale możliwe że to przez moje wymagania i nie powinienem tak tego odbierać bo w końcu akcja gry się dzieję 100 lat przed wydarzeniami z Harrego Pottera
0
będzie śmiesznie jak tutaj uda nam się zremisować a w niedzielę przegramy z Finlandią xD
0
@Popitek12 w końcu wyginą ludzie i przestaną niszczyć ziemię, zostanie sama natura
1
@gumaz 175cm czuję się jak kurdupel przy was XD
1
ten Tchuameni to ma jakieś przywileje chyba w tej lidze
0
@tadzik447 wiem że jestem może z innej epoki i mi w ogóle nie przeszkadza taka temperatura, zawsze lubiłem cieplejszy klimat i dla mnie temperatury do 40 stopni są spokojnie do wytrzymania, może co innego na słońcu ale w cieniu do przeżycia, przynajmniej dla mnie
18
@tadzik447 wolę taką temperaturę niż marne 18-22 stopnie latem, nie ma co przesadzać, teraz jest gorąco ale noce w Polsce nie są tak cieple jak na południu i da się spokojnie ochłodzić
3
@severius za tydzień pewnie będzie 15 stopni i deszcz i bardzo szybko przejdziemy do jesiennych ubrań xD
1
@Kgorecki2500 gra w której się cieszyłem że mogę zabijać ludzi i mieć z tego ogromną satysfakcję :D
1
@gumaz akurat jak Cristiano Ronaldo zostanie mistrzem świata, lepszego momentu nie mogli sobie wybrać
1
@MesQueUnClub_87 to by było zrozumiałe gdyby takie chłodniejsze dni się zdarzały a normą były ciepłe dni, a tymczasem można odnieść wrażenie że jest odwrotnie, teraz na szczęście patrząc na prognozy pogody to przed nami faktycznie cieplejszy czas, nawet noce mogą być dość cieple, ostatnie szanse na takie dni bo za miesiąc zaczniemy ponownie czekać ponad pół roku
2
@Mokaczino nic, po prostu lato w tym roku jest słabe i te parę cieplejszych dni tego nie zmienią
@MesQueUnClub_87 ja tak samo czekam, w tym roku lata praktycznie nie było to chociaż fajnie byłoby na koniec mieć te wyższe temperatury
1
już się zaczyna, będzie parę dni po 35-36 stopni i we wrześniu można zacząć gadać że tak gorącego i suchego lata to nie było nigdy, i tak co roku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@clyde z tego co mi wiadomo, to wujek mojego dziadka od strony ojca zginął podczas lądowania w Normandii, nie znam jakichś większych szczegółów na ten temat bo nigdy nie słyszałem całej opowieści ale na pewno brzmi to ciekawie
2
@MesQueUnClub_87 to prawda, ale ważne jest by ta rywalizacja była sprawiedliwa
0
@Hosh tak byłoby najlepiej, ale w razie czego to mamy wymówkę żeby nie było
41
Z okazji końca lipca, uważam że powinno się rozwiązać klub Real Madryt, pozdrawiam
16
odczuliście jakieś lato w tym roku tak szczerze? było parę naprawdę gorących dni i to wszystko, a tak to ledwie przekracza 21-22 stopnie i ciągle pada, już mamy koniec lipca, został sierpień który również nie zapowiada się specjalnie dobrze i znów zacznie się czekanie ponad pół roku
2
@gumaz przez całe swoje życie nie spróbowałem ani razu i nigdy nie spróbuję, nie czuję potrzeby trucia się :)
1
@Kazragore za darmo to uczciwa cena, brzmi interesująco :D
1
@Szczygiel06 ja u dentysty nie byłem parę ładnych lat, dopiero na wizycie się dowiem które zęby mam do leczenia czy wyrwania, mam nadzieję że nie wyjdzie tak drogo jak myślę chociaż wiem, jakie ceny potrafią być u dentysty ale z tym się nic nie zrobi, trzeba jakoś to przetrwać
0
@Szczygiel06 ja to nawet nie chcę o tym myśleć, trochę mam tych zębów do wyleczenia, bylebym nie zbankrutował :)
1
@4drian0 mnie czeka dokładnie taka sama wycieczka 5 sierpnia, ale pewnie marne to pocieszenie
0
@Comentateiro to będziemy produkować 4 drewna dziennie, same plusy :)
1
@Eklerek kwestia czasu aż dojdzie do śmiertelnego wypadku
0
@Hasszz nie wiem, dla mnie to jest bardzo dziwne podejście, ja sobie osobiście nie wyobrażam że wyznaje jakieś miłość, a za jakiś czas zaczynam mieć na nią wywalone, to tak jakby ktoś miał jakieś zwierzątko w domu i cały czas się nim zajmował a pewnego dnia przestaje bo tak, nie ma w tym większego sensu
0
@MesQueUnClub_87 statystyki czasami potrafią być ważne, w wypadkach samochodowych faktycznie ginie sporo ludzi, ale szansa na to że to spotka akurat jego jest bardzo mała, umrzeć można w każdej chwili robiąc cokolwiek, nawet podczas snu bo ktoś może mieć jakąś niewykrytą wadę, u mnie to jest na pewno jakiś rodzaj fobii ale nauczyłem się z tym żyć, nie jestem osobą która potrzebuje samochodu by swobodnie żyć, potrafię sobie bez tego radzić myślę że bardzo, ale jedno co mi się strasznie w oczy rzuca to to, że ludzie bardzo dziwnie się na mnie patrzą kiedy się dowiadują o tym, jest to bardzo niekomfortowe uczucie i bywało tak że ludzie potrafili mnie przez to odrzucić
0
@Hasszz dobra, ale jak ktoś z kimś jest jakiś czas i wszystko się dobrze układa, i nagle przez jedną sytuację to się zmienia i nawet ta osoba ci nie daje znać? wywalone to można mieć na osobę którą się dopiero poznało albo poznaję ale nie kiedy zna się kogoś już dłużej