Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 tak, zobaczymy co następnie wymyślą :D
0
@Kgorecki2500 chyba za bardzo bym na to nie liczył, ale remake Code Veronica jak najbardziej :D
1
@Kgorecki2500 to ja mam trochę inne podejście do tego haha, rozumiem że nie wszystkim mogą się podobać te części, mi się osobiście Village bardziej podobało od VII, dużo osobom przeszkadzało to, że gramy Ethanem a nie kimś znanym z serii, mi to osobiście nie przeszkadzało, poszli w innym kierunku i ja to zaakceptowałem, Residenta dalej w tych częściach czułem mimo tego, że jednak fabularnie nieco odbiegały od poprzednich części, ale na szczęście Resident już od lat trzyma bardzo wysoki poziom ^^
1
@Kgorecki2500 gra niesamowicie wciąga, grałem dzisiaj ponad 6h a dalej można powiedzieć, że jakiegoś dużego postępu nie zrobiłem, eksploracja w tej grze jest bardzo przyjemna, zombiaki są tak dobrze wykonane, że aż człowiek się cieszy na ich widok :D ale że po średniej VII i Village :O zaskoczyłeś mnie tym bo jednak patrząc na tą serie, to jednak dzięki VII i Village Resident częściowo wrócił do łask, jednak te części są też bardzo chwalone (również przeze mnie) więc chyba można powiedzieć że są to bardzo udane części, co prawda różnią się od siebie już nieco bardziej niż te standardowe Residenty, ale to nie zmienia faktu że są to fenomenalne gry, a ten nowy Resident to jak na razie jest topka, wiedziałem że będzie dobrze, ale nie sądziłem że aż tak bardzo :D
1
ten Resident to jest petarda, spodziewałem się, że będzie to dobra gra, ale nie sądziłem że będzie jeszcze lepiej niż myślałem
0
@Mario96w niech każdy gra o której chce, ja też czekam na późniejszą godzinę, korci mnie żeby odpalić szybciej ale wytrzymam xD
0
@clyde na kimś się musiał wzorować, psycholi jest tak naprawdę pełno, tylko nie wszyscy tak brutalnie mordują i później zachowują się jeszcze w ten sposób
0
@clyde brzmi jak Ameryka, a takie rzeczy w Polsce też się potrafią dziać
1
@Kgorecki2500 to tylko jeden dzień różnicy, jutro Resident wjeżdża na pełnej, jest mocny hype :D
0
@lithotripter to akurat prawda, dla mnie mało gier powinno się kupować obecnie na premierę, ja tylko o Residenta jestem spokojny a reszta gier to duży znak zapytania, aczkolwiek to też nie jest tak że Capcom jest idealne pod tym względem bo swoje wpadki też mieli tak jak przy chociażby Dragon's Dogma 2 czy najnowszy Monster Hunter Wilds, ale ten silnik graficzny potrzebuje więcej usprawnień w grach open world jak widać, w Residencie nie powinno być tego problemu
0
@Zieliniak ja unikam wszystkiego jak mogę, od ponad tygodnia nic już o tym Residencie nie czytam, a jak tylko mi coś wyskoczy, nawet jakiś nagłówek to od razu omijam
@lithotripter akurat jeśli chodzi o Residenty, to nigdy żaden Resident nie był zbugowany, mało prawdopodobne żeby to się tutaj miało zmienić, zawsze w Residenty gram na premierę i żaden nie był zbugowany
1
@Zieliniak tak, edycja deluxe
1
przygotowania rozpoczęte, byle do piątku
https://zapodaj.net/plik-kTpoOTYXvz
1
@Sinirsey RE9 już teraz można wyrwać za 250zł i nie jest to wyoska cena patrząc na to, jak ten Resident wygląda dobrze
@4drian0 a liczyłem na to, że sobie odpalę z czwartku na piątek na jakieś 2 godziny ale to nic, poczeka się te parę godzin dłużej, hype na tego Residenta jest ogromny
1
@July_6_BcN tak, moje ulubione pierogi, jeżeli miałbym wybrać tylko jedną rzecz którą mógłbym jeść do końca życia to właśnie pierogi z truskawkami :D
0
a miałem taki dobry humor przed meczem
0
@Kgorecki2500 Resident Evil to moja ulubiona seria, na żadną inną grę tak bardzo nie czekam w tym roku jak na RE9 a ten moment wejścia na posterunek Leonem po 30 latach będzie bardzo nostalgiczny, czekam bardzo mocno już, jeszcze tylko 11 dni :D
0
pozostały 2 tygodnie do Resident Evil Requiem, będzie ogień
0
no cóż, bywa i tak
0
myślałem że tego klubu nie da się bardziej nienawidzić, a jednak da się
1
czekamy na ten moment.
Penalti a favor del Real Madrid
1
@July_6_BcN właśnie mi przypomniałaś że my też wtedy przegraliśmy na Anoeta w styczniu a sezon zakończyło się tripletem
0
jaki Ferran to jest dziad
0
mamy zaskoczenie, Real prowadzi z Levante
0
@Popitek12 inaczej z dziewczyną byś oglądał, wyszłoby na to samo
2
Co tu takie humory jakby Real odpadł z pucharu króla?
1
Jakiś nawet ten poniedziałkowy poranek wyjątkowo przyjemniejszy jest, miłego tygodnia wszystkim
0
czekamy na temat Negreiry jutro
0
jak ja mam po takim meczu zasnąć i wstać jutro na 5?
0
a nic się nie działo, to mamy XD